Nijmegen – Willem II 0:0 (kon.) | Utrecht – Sparta Rotterdam 2:0 (kon.) | Twente – Arnhem 2:1 (kon.)
Feyenoord – Kerkrade 5:0 (kon.)
FC Twente
2:1 (1:0)
SBV Vitesse Arnhem
Neděle 25.09.2016, 14:30 • De Grolsch Veste, Enschede • Nizozemská Eredivisie • 7. kolo

Z dnešního zápasu je to ode mne vše. Loučím se s vámi a u dalších textových přenosů na viděnou! (16:28:41)

Je konec! FC Twente dokázalo odolat převaze hostujícího celku a z dnešního utkání si odnáší všechny tři body. Za domácí se gólově prosadil nejprve v 16.minutě Ünal, nakonec vítěznou trefu pak v 85.minutě přidal Celina. Arnhemu často chyběla kreativita k vytvoření si lepších šancí, útěchou jim tak alespoň může být branka útěchy Lewise Bakera z 90+3.minuty.

90+4
    90+3. Lewis BAKER - 2:1

90+3
    Arnhem právě vstřelil branku!
    Že by přece jen ještě bylo nějaké drama na závěr? LEWIS BAKER napřáhl ke střele z velké dálky, zaskočil nepozorného Marsmana, a připravil jej tak o čisté konto.

90+2
    Domácí drží balón v bezpečné vzdálenosti od vlastní brány, musel by se stát zřejmě zázrak, aby Vitesse ještě dokázalo srovnat.

90
    Hlavní rozhodčí bude nastavovat 4 minuty.
    Matt Miazga je historicky prvním americkým hráčem ve službách SBV Vitesse Arnhem.

88
    Střídání v týmu FC Twente: ze hřiště odchází Yaw Yeboah, přichází Giorgos Katsikas.

87
    Hráči Twente jsou po vstřelené brance na koni, dopředu je navíc ženou hlasité ovace fanoušků.
    85. Bersant CELINA - 2:0

85
    Twente právě vstřelilo branku!
    Obrovská euforie domácích, o vítězi dnešního klání je pravděpodobně rozhodnuto! Oosterwijk od rohového praporku podsunul míč do šestnáctky na Edeho, jenž následně našel na středu hřiště volného BERSANTA CELINU, který si zpracoval míč a z druhého doteku překonává Rooma.

84
    Centr z levé strany hřiště proměnil Van Wolfswinkel v nikterak oslnivou hlavičku, snadná práce pro Marsmana.

83
    Dnešní utkání sleduje 22900 diváků.

82
    Dlouhý nákop z kopačky Edeho končí až v Roomově náruči.

81
    Baker drobným zákrokem znemožnil pokračovat Celinovi v kontru, domácí se však díky volnému kopu stěhují na soupeřovu polovinu.

79
    Arnhemští jsou i nadále bezzubí, Marsman by si mohl v bráně klidně vypít v klídku kafe.

78
    Klich se proviňuje zřejmě drobným faulem, následně si ještě cosi vysvětluje s hlavním rozhodčím.