Saint-Étienne – Lille 3:1 (kon.) | Nancy – Nice 0:1 (kon.) | Marseille – Nantes 2:1 (kon.)
AS Saint-Étienne
3:1 (0:0)
Lille OSC
Neděle 25.09.2016, 15:00 • Geoffroy-Guicharda, Saint-Ètienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 7. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (16:56:50)

Utkání končí zaslouženým vítězství Saint-Étienne, které v souboji s posledním týmem tabulky potvrzuje roli favorita. Hosté se sice snažili, bojovali, ale po prvním inkasovaném gólu přenechali aktivitu soupeři. Pak se ještě zvedli po snížení na 1:2, ale na víc již v jejich podání nebylo.

90+4
    90+3. Nolan ROUX - 3:1

90+3
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Hosté riskovali a do rozevřené obrany přišel brejk domácích, který po přihrávce Hamoumy gólově zúročil NOLAN ROUX.

90+1
    Do rozevřené obrany zaútočili nyní domácí, ale Tannane pokazil přihrávku a obránce Lille dokázal míč odehrát.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, sudí se rozhodl nastavit čtyři minuty.

89
    Jenže i akce hostů končí faulem, Ruffier tak bude moci rozehrávat.

88
    Ti ale vzápětí faulují a Nicolas de Préville bude rozehrávat další volný kop.

87
    Volný kop pro Lille, rozehrává Baša, ale nic z toho není, míč mají domácí.

85
    Žlutou kartu dostává Nolan Roux (AS Saint-Étienne).

84
    Žlutou kartu dostává Renato Civelli (Lille OSC).

82
    A Lille bude mít další možnost, jak ohrozit branku Ruffiera, k dispozici má volný kop.
    80. Renato CIVELLI - 2:1

80
    Lille právě vstřelilo branku!
    Hosté vybojovali rohový kop, který rychle rozehrál Amalfitano z pravé strany, míč získval ve vápně RENATO CIVELLI, po přihrávce Édera, který z otočky trefil branku, Ruffier byl na tuto střelu krátký.

80
    Palmieri rozehrál volný kop z levé strany, ale míč skončil mimo pokutové území.

80
    Mezitím bude tento hráč sledovat, jak si jeho spoluhráči povedou při volném kopu.

80
    Posledních deset minut tohoto utkání, jeden z hostujících hráčů musí být ošetřován u střídačky.

78
    Žlutou kartu dostává Léo Lacroix (AS Saint-Étienne).

Martin Dvořák

Branky: 63. Berić (Dabo), 72. Nordin (Monnet-Paquet), 90+3. Roux (Hamouma) – 80. Civelli (Éder)

Karty:   41. Dabo (SET), 78. Lacroix (SET), 85. Roux (SET) – 39. Béria (LIL), 84. Civelli (LIL)   43. Béria (LIL)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 6:9. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 17:15.
    AS Saint-Étienne: Ruffier – Pierre-Gabriel (32. Nordin), Lacroix, Dabo (67. Clément), Selnæs – Pajot, Veretout – Tannane, Monnet-Paquet – Roux, Berić (76. Hamouma).
    Náhradníci: Moulin – Clément, Nordin, Hamouma, Corgnet, Karamoko, Maiga.

Lille OSC: Enyeama – Corchia, Civelli, Baša, Béria – Sankharé, Mavuba – Mendes (73. Amalfitano), Lopes (46. J. Palmieri), Bauthéac (73. de Préville) – Éder.
    Náhradníci: Maignan – Sliti, de Préville, Amalfitano, J. Palmieri, Amadou, Soumaoro.

Rozhodčí: Millot – Luzi, Pacelli