Žilina B – Martin 4:2 (kon.) | FC Košice – Haniska 2:0 (kon.) | Pohronie – Trnava B 1:2 (kon.)
Sereď – Slovan Bratislava U21 4:0 (kon.)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
1:2 (0:1)
FC Spartak Trnava B
sk Neděle 25.09.2016, 15:30 • Štadión Dolná Ždaňa • MONACObet liga

Po zaujímavom dueli si hostia z Trnavy odnášajú plný bodový zisk. Videli sme až dva presné zásahy z pokutového bodu, prvý pokus premenil Tomovič z Trnavy, na 1:1 vyrovnal Nurković z FK Pohronia. Zápas ale ovplyvnila červená karta Paraja zo 71. minúty. Hostia skórovali aj druhýkrát a opäť sa o to postaral Tomovič. FK Pohronie už na gól z 88. minúty nestačilo odpovedať a zo zápasu 10. kola skupiny Západ si odnáša prehru. Zápas sledovalo 509 divákov. My ďakujeme za sledovanie prenosu a prajeme ešte príjemný zvyšok týždňa. (18:13:31)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 2:4.

90+2

90+2
    Vhadzovanie pre FK Pohronie na útočnej polovici nedopadlo najlepšie, loptu získali hostia, ktorí sa už nikam neponáhľajú.

90+1
    Trnava má loptu na svojich kopačkách, avšak akcia jej nevyšla a je tu posledná šanca pre domáci celok na vyrovnanie.

90+1
    Nadstavujú sa 2 minúty.

90
    Rohový kop pre hostí.

89
    Hostia pokračujú v ofenzívnej snahe a loptu držia ďaleko od svojej brány.

88
    FC Spartak Trnava B dal gól!

Trnava vstrelila gól v 88. minúte a je blízko k trom bodom! FILIP TOMOVIČ sa v zápase presadil už druhýkrát a aj teraz dostáva Trnavu do vedenia. Do konca zápasu nám ostáva niečo málo cez 5 minút a hostia opäť vedú o gól!

87
    Hostia zvýšili tlak na domácu obranu. Naskytá sa otázka: skončí sa zápas remízou, výhrou hostí, prípadne nás prekvapia domáci rýchlym brejkom? Odpoveď nám poskytnú záverečné minúty duelu.

86
    Teraz sa domáci ubránili iba so šťastím, loptu pred finálnou prihrávkou zneškodnil jeden z obrancov!

84
    Hostia vhadzujú na útočnej polovici. Rezerva Spartaku vie, že jej už veľa času na skórovanie neostáva.

83
    Pohroniu sa teraz podarilo loptu podržať na viac ako len pár sekúnd, domáci sa pokúsia založiť postupnú akciu.

82
    A hostia opäť pohrozili, vybojovali si rohový kop.

81
    Začala sa nám záverečná desaťminútovka zápasu, Trnava zvyšuje tlak!

80
    Po centri gól nepadol, domáci si môžu vydýchnuť.

79
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Pelegríni, prichádza Blahút.

78
    Hostia sa po faule jedného z obrancov dostali do výhodnej pozície pre center.

77
    Domáci sa síce k lopte dostali, ale nedokázali ju podržať dostatočne dlho na to, aby niečo vymysleli.