Táborsko akademie – Tachov 0:2 (kon.) | Převýšov – Jirny 1:1 (6:7 po pen.) | Štěchovice – Chrudim 1:0 (kon.)
FC Táborsko akademie
0:2 (0:1)
FK Tachov
Neděle 25.09.2016, 10:15Česká fotbalová liga • 7. kolo

To je z mé strany vše, hezkou neděli. (12:09:36)

Je dobojováno. Tachov byl dnes lepším celkem a nakonec porazil rezervu Táborska 2:1. Nutno dodat, že hosté vyhráli zcela zaslouženě.

90+1

90
    Žlutou kartu dostává Kočí (FC MAS Táborsko B).

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

87
    Utkání se už pouze dohrává. Hosté se snaží držet míč a šetřit cenné vteřinky.

85
    Ani z tohoto rohu nic nebylo a pět minut před koncem utkání se stav nemění.

84
    Rohový kop pro Tachov.

83
    Po dlouhém nákopu se do zakončení dostal jeden z hostujících hráčů, ale jeho rána přesná nebyla.

80
    Je před námi posledních deset minut, tak uvidíme, zda domácí alespoň zdramatizují tento zápas.

77
    Na trávníku se nyní nic zajímavého neděje. Tachov kontroluje své vedení a nikam samozřejmě nepospíchá.

74
    Ale ani z jednoho rohu nic nebylo a domácí celek i nadále prohrává o dvě branky.

74
    A další roh pro domácí celek.

73
    První rohový kop pro Táborsko.

71
    Je před námi posledních dvacet minutek, tak uvidíme, zda se ještě dočkáme nějaké branky.

69
    Hostující celek je na koni a stále se tlačí dopředu. Tachov je nyní jasně lepší a myslím si, že o tři body dnes už nepřijde.

66
    Tachov právě vstřelil branku!
    A o vítězi je asi definitivně rozhodnuto, protože po další akci jde Tachov do vedení o dvě branky. DOMINIK HRADECKÝ se dostal do vápna a pohodlně překonal Blažka.

63
    Domácí se snaží něco vymyslet, ale dnes se jim směrem dopředu vůbec nedaří a Tachov si kráčí pro cenné vítězství.