Žilina B – Martin 4:2 (kon.) | FC Košice – Haniska 2:0 (kon.) | Pohronie – Trnava B 1:2 (kon.)
Sereď – Slovan Bratislava U21 4:0 (kon.)
FC Košice
2:0 (2:0)
FK Haniska
sk Neděle 25.09.2016, 15:30 • Lokomotíva Košice - Čermeľ • MONACObet liga

Za nami je ôsme kolo druhej futbalovej ligy na Slovensku. V skupine Východ si FC VSS Košice poradilo s FK Haniska 2:0. Oba góly padli v prvom polčase, kapitán domácich Vancák navyše nepremenil pokutový kop z 22. minúty. Zápas sledovalo 644 platiacich divákov. Domáci sa tak vrátia na čelo tabuľky pred Bardejov, zlé výkony Hanisky naďalej pokračujú. Ďakujeme Vám za priazeň a tešíme sa na Vás opäť niekedy nabudúce. (17:56:33)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 9:6.

90+3

90+2
    Domáci si ešte vybojovali aj rohový kop, po ňom už bude pravdepodobne odpískaný koniec duelu.

90+1
    Žltú kartu dostáva Morgan (FC VSS Košice).

90
    Striedanie v tíme FK Haniska: z ihriska odchádza Pástor, prichádza Cuprišin.

90
    Nadstavujú sa dve minúty.

88
    Hostia vhadzujú na útočnej polovici, do konca zápasu nám už toho veľa neostáva.

88
    Okamžite po príchode na ihrisko sa previnil Stankovič a pripisuje si žltú kartu

87
    Striedanie v tíme FK Haniska: z ihriska odchádza Molnár, prichádza Stankovič.

86
    Domáci opäť míňajú priestor brány brankára Suchého, ale nemusí im to až tak vadiť.

85
    Akcia Hanisky, hostia sa však k strele nedostali.

83
    Žltú kartu dostáva Hrubovčák (FK Haniska).

82
    Striedanie v tíme FC VSS Košice: z ihriska odchádza Đorđević, prichádza Bavoľar.

82
    Nebezpečný útok domácich zastavila iba bránková čiara... Bude sa iba odkopávať od brány Suchého.