Turín – AS Řím 3:1 (kon.) | Janov – Pescara 1:1 (kon.) | Inter – Bologna 1:1 (kon.)
Lazio – Empoli 2:0 (kon.) | Sassuolo – Udinese 1:0 (kon.) | Fiorentina – AC Milán 0:0 (kon.)
Inter Milán
1:1 (1:1)
Bologna FC
Neděle 25.09.2016, 15:00 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Italská Serie A • 6. kolo

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 13:1. Rohy: 11:4. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 8:12. (17:03:33)

Ode mě to bude pro dnešek vše, přeji hezký zbytek dne!

A máme za sebou utkání 6. kola italské nejvyšší soutěže Serie A mezi domácím Interem Milán a hosty z Bologny. V druhém poločase byl na začátku jednoznačně lepší domácí celek, který si vytvořil veliký tlak a taktéž nějaké šance, které mohly skončit brankou. Hosté se trochu oklepali a dostávali se postupem času trochu do zápasu. Závěr byl již vyrovnaný a vyhrát mohl prakticky kdokoliv, ovšem šance si vytvářel pouze Inter.

90+6

90+5
    Tak tohle byla zřejmě poslední a obrovská šance domácích! V úplném závěru se dostal v malém vápně k hlavičce Ranocchia, ale trestuhodně minul branku!

90+5
    Z rohového kopu však žádné nebezpečí nevzešlo a skóre se pravděpodobně již nezmění.

90+4
    Perišič vybojoval pro svůj tým alespoň rohový kop.

90+3
    Ani jeden z týmů nechce v posledních minutách inkasovat a hraje se opatrný fotbal.

90+1
    V pokutovém území domácích proběhl souboj, po kterém se hostující hráči dožadovali penalty, ale rozhodčí nechal hru plynout dále.

90
    Hlavní sudí dnešního utkání Domenico Celi nastaví pět minut nad rámec základní hrací doby.

89
    Na centr Santona si nabíhal v pokutovém území Icardi, ale na balon těsně hlavou nedosáhl. Odkopávat bude od své branky brankář Da Costa.

88
    Perišič se pokusil přihrát z levé strany do pokutového území soupeře, ale přihrávku skvěle přečetl jeden z obránců a míč odvrátil mimo nebezpečí.

87
    Na druhé straně měla k dispozici rohový kop Bologna, ale ani ta si z něj nedokázala vytvořit nějakou příležitost.

84
    Do dobré střelecké pozice se dostal v pokutovém území Verdi, ale nastřelil pouze jednoho z hráčů Interu.

81
    Pro balon si chtěl dojít brankář Da Costa, ale míč minul a narazil do jednoho z hráčů Interu.