Žilina B – Martin 4:2 (kon.) | FC Košice – Haniska 2:0 (kon.) | Pohronie – Trnava B 1:2 (kon.)
Sereď – Slovan Bratislava U21 4:0 (kon.)
ŠKF Sereď
4:0 (2:0)
ŠK Slovan Bratislava U21
sk Neděle 25.09.2016, 15:30 • Športový futbalový štadión Sereď • MONACObet liga

Máme za sebou zápas 10. kola skupiny Západ, v ktorom si Sereď po jednoznačnom priebehu poradila s juniorkou Slovana Bratislava hladko 4:0. Domáci položili základ svojho víťazstva už v prvom polčase. Na zápas si našlo cestu celkovo 585 divákov. Ďakujeme Vám za pozornosť a tešíme sa na Vašu priazeň aj niekedy nabudúce. (17:43:32)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 11:7.

90+1

90
    Nadstavuje sa jedna minúta.

89
    Nasledovať bude ešte jeden rohový kop hostí.

88
    Sereď dala gól!

Štvrtý gól v zápase pre domácich a je tak definitívne rozhodnuté! SIMON MEDGYES pridáva ďalší klinec do rakvy hostí, ktorí môžu byť radi, že sa zápas za pár minút skončí!

87
    Sereď teraz získala loptu a založila akciu.

85
    Tak ešte nie, obrana hostí zapracovala dobre.

84
    Domáci sa hrnú do ďalšej akcie, bude z toho štvrtý gól?

83
    Slovanisti už ani nejavia záujem o väčšiu ofenzívnu snahu.

82
    Domáci už jednoznačne kontrolujú zápas, ten sa bude iba dohrávať.

80
    Pred nami je záverečná časť duelu. Do konca ostáva niečo vyše desať minút.

79

Sereď vedie už rozdielom triedy a pre hostí už bude prakticky nemožné tento náskok zmazať! Gólom sa prezentoval TOMÁŠ MIKINIČ, ktorý iba pred malou chvíľou striedal Ľuboslava Lauru, autora prvého gólu stretnutia. Sereď momentálne vyhráva 3:0!

78
    Sereď teraz dobre zakombinovala a usadila sa na polovici hostí.

76
    Zahrozili aj hostia, tí sa však k strele nedostali.

75
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Laura, prichádza Mikinič.

75
    Akcia domácich sa skončila pokusom mimo brány, Seredi stačí dohrávať zápas v kľude.

74
    Aj napriek lepšiemu držaniu lopty sú na tom lepšie domáci, tí boli teraz faulovaní a budú rozohrávať z vlastnej polovice.