Šumperk – Opava 2:0 (kon.) | Technika Brno – Nový Jičín 3:1 (kon.) | Poruba 2011 – SHK Hodonín 4:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Nymburk 3:1 (kon.) | Kolín – Mor. Budějovice 1:2 (po pr.) | Vsetín – Kopřivnice 5:3 (kon.)
Bílina – Sokolov 4:3 (kon.) | David Servis – Pelhřimov 2:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Písek 1:4 (kon.)
Tábor – Žďár n/S 3:2 (kon.) | Děčín – Klášterec nO 4:2 (kon.) | Vrchlabí – Řisuty 6:1 (kon.)
Kobra – Jablonec n/N 6:4 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
NED Hockey Nymburk
Sobota 08.10.2016, 17:00 • Zimní stadion Kotlina • 2. liga skupina Střed (ČR) • 6. kolo

55:44
    Přesilová hra hostů končí, Daniel Arnošt (NYM) se provinil vysokou holí a putuje na trestnou lavici.

55:00
    Nymburk může snížit v přesilové hře, David Kozlík (HBR) je potrestán za hákování.

48:32
    Jakub Kuzďas (NYM) je potrestán 2 minutami za podražení a Bruslaři si zahrají další přesilovou hru.

33:00
    Teď se zase hrálo před bránou Čeňka Nováka a hosté si vykoledovali přesilovou hru. David Bušek (HBR) míří na trestnou lavici za napadení.

28:54
    Současně jsou vyloučeni Tomáš Ludvík (HBR) a Jaroslav Rittig (NYM) za hrubost, pokračovat se bude nadále v přesilové hře domácích.

26:11
    Bruslaři teď dostávají čtyřminutovou přesilovou hru, protože Jakub Loučka (NYM) je vyloučen na 2+2 minuty za podražení a faul loktem.

22:40
    Domácí si ale vykoledovali další trest a budou se muset znovu bránit. Na trestnou lavici usedá Miroslav Třetina (HBR) za držení protihráče.

19:56
    Krátce před koncem první periody se bude ještě jednou k nelibosti domácích fanoušků vylučovat, David Bušek (HBR) je potrestán za držení protihráče.

11:46
    Také Nymburk dostává šanci na reparát přesilové hry, Miroslav Duben (HBR) byl vyloučen na 2 minuty za hákování.

09:07
    První přesilovou hru si zahraje také Nymburk, Petr Kuchta (HBR) je potrestán za hákování.

04:20
    Bruslaři ovšem mají další možnost, Filip Ječný (NYM) si musí odsedět menší trest z hákování.

01:43
    Jakub Loučka (NYM) se provinil podražením a dává domácím početní výhodu.

Milan Sochor

Branky a nahrávky: 37. Endál (Třetina, Semrád), 49. Endál (Třetina, Voříšek), 54. Endál (Třetina, Lacina) – 24. Pýcha (Dyrynk)

BK Havlíčkův Brod: Č. Novák (Panec) – T. Semrád, Bušek, Duben "A", Vala, Mečiar, Lacina – Přidal, Třetina "C", Endál "A" – Navrátil, Voříšek, Michálek – Kuchta, Kozlík, Beneš – Chlubna, Ludvík
    NED Hockey Nymburk: Matoušek (Brázdil) – Kříž "A", Loučka, Pýcha, Knesl, M. Novák, Saňa, Rittig – Šimek "C", Josefus, Stehlík, Ječný, Smejkal, Arnošt, Dyrynk, Kuzďas, Čtvrtečka

Rozhodčí: Tomáš Battěk – Michal Tasch, Jan Pechánek