Ufa – Chanty-Mansijsk 2:3 (kon.) | Čeljabinsk – Barys 3:4 (kon.) | Toljatti – Kunlun 2:3 (kon.)
CSKA Moskva – Jokerit 3:6 (kon.) | Čerepovec – Riga 4:3 (kon.) | Kazaň – Chabarovsk 2:1 (kon.)
Nižněkamsk – Vladivostok 1:3 (kon.) | N.Novgorod – Novosibirsk 1:3 (kon.) | Soči – Novokuzněck 3:2 (kon.)
Spartak Moskva – Omsk 2:3 (kon.)
CSKA Moskva
3:6 (1:0, 1:3, 1:3)
Jokerit Helsinky
Úterý 11.10.2016, 18:00 • CSKA Ice Palace • KHL

Máme tady konec utkání. Hosté z Helsinek se vzepřeli osudu a z Moskvy si odvážejí plný počet bodů. První třetina byla taková rozehřívací, ale poslední dvě byly jasně v režii hostů. Hráčem zápasu je určitě hostující Brian O'Neill, který dokázal vstřelit tři branky. Co tento výsledek znamená v tabulce? Moskva zřejmě ztratí kontakt s prvním Petrohradem, naopak Jokerit se posunul na místa zaručující play-off. To by bylo asi tak všechno, já vám přeju příjemný zbytek úterního večera a u dalšího přenosu z KHL zase někdy, na počtenou. (20:41:02)

59:22
    Děnisov zavezl puk do útočného pásma, ale je tam sám. Nemá podporu a puk ztrácí.

59:00
    Diváci už pomalu odcházejí ze svých sedadel, jsou smířeni s porážkou.
    58:33 Antti PIHLSTRÖM - 3:6

58:33
    Jokerit právě vstřelil branku!
    A máme zřejmě dobojováno, střela jednoho z domácích byla zblokována. Puk se dostal k Niemimu, ten posunul Salminena, který vyvezl puk do středního pásma. Následně se puk dostal k ANTTI PIHLSTRÖMOVI, který trefil prázdnou branku. Asistence: Mika Niemi, Sakari Salminen.

58:25
    Domácí trenér odvolal brankáře, a tak domácí hrají v šesti hráčích.
    58:02 Dmitrij KUGRYŠEV - 3:5

58:02
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Domácí se i přes své (ne)štěstí ve třetí třetiny prosazují. DMITRIJ KUGRYŠEV se dostal na levém kruhu ke střele a překonal výborného Heleniuse. Konec zápasu bude ještě zajímavý. Asistence: Igor Ožiganov.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty dnešního zápasu!

57:37
    Dnešní utkání sleduje 2700 diváků.

57:15
    Oddechový čas pro domácí.

57:00
    Jokerit je blízko ke zisku tří body, ale ještě není konec. V hokeji se může stát cokoliv.

56:49
    Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Ville Lajunen – osobní trest do konce utkání).

56:34
    Domácí se však nevzdávají a stále bojují, to je chvalitebné. Helenius však svůj tým stále drží.
    55:53 Brian O'NEILL - 2:5

55:53
    Tak to je pro domácí tým kruté. Jokerit opět z ničeho nic dává branku a zvyšuje své vedení na 5:2. BRIAN O'NEILL se dostal k dorážce a kompletuje svůj hattrick. Asistence: Jesse Joensuu.

55:10
    Konec zápasů klepe na dveře, na kostce stále vidíme nepříznivý stav pro domácí celek.

54:38
    Po delší době jsou hráči Jokeritu na výletě v útočném pásmu domácích, ale tam se moc nezdrží, protože se na jejich branku valí další moskevský útok.

54:30
    Ojedinělá střela hostů z čepele Hishona, tu Sorokin v pohodě kryje a puk schovává do lapačky.

54:16
    Tlak domácích však nekončí, hosté ani nemůžou střídat. Domácím opravdu dnes chybí to potřebné štěstí.

53:59
    Další střela domácích končí mimo tři tyče finské branky, hosté vyhazují do středního pásma.

53:20
    Ani diváci se nevzdávají a svůj tým hlasitě povzbuzují. To může být klíč úspěchu.

53:07
    Helenius je stále v permanenci, teď si připisuje další zákrok proti střele Ničuškina. Stav zápasu je stále stejný.

52:35
    Nahození na finskou branku končí v rohu kluziště, tam si puk bere jeden z hostů a ten ho i vyváží mimo obranné pásmo.

52:10
    Ani přečíslení tři na dva nekončí brankou, skvělým zákrokem se prezentoval Charles Genoway.

51:45
    Jokerit hraje, to co potřebuje, naopak domácí se stále v útoku trápí. Nemají potřebné štěstí v zakončení.

51:00
    CSKA je stále v útoku bezzubé, tuto bezmoc nenapravil ani Da Costa, který střílel z první, z mezikruží.

50:23
    Máme tady posledních deset minut dnešního zápasu. Favorit dnešního zápasu prohrává o dvě branky, zvládne vyrovnat? Nechme se překvapit, proti je jenom brankář Helenius.
    49:55 Petteri WIRTANEN - 2:4

49:55
    Máme tady opět známé pořekadlo nedáš, dostaneš. Domácí měli celou dobu tlak, ale Jokeritu stačí jedna akce a zvyšují své vedení na 4:2. Jmenovitě PETTERI WIRTANEN si vzal puk pro sebe a doslova ho za záda Sorokina protlačil. Asistence: Marko Anttila, Tomi Mäki.

49:18
    Mamin se v útočném pásmu uvolnil a pokusil trefit pravý horní roh finské branky. Tam však na něj čekala lapačka hostujícího brankáře.

48:55
    Jokerit vyváží puk z obranného pásma a to se jim i daří, jenže poté pouze nahazují a míří střídat.

48:45
    Závar před finskou brankou končí až hvizd sudího, vhazovat se bude před brankou Jokeritu.

48:37
    Naopak na druhou stranu můžou jít domácí hráči, ale jejich nadějnou akci opět kazí skvělým zákrokem Helenius.

48:10
    Hosté jsou po delší době u puku, snaží se vyvézt puk do útočného pásma, ale to se zatím nedaří.

48:05
    Další šance domácích končí v lapačce finského gólmana hající barvy Jokeritu Helsinky. Vhazovat se bude před jeho brankou.

47:35
    Děnisov natáhnul ke tvrdé střele, Helenius pouze vyrazil před sebe a jeho spoluhráč z obrany vyhodil z obranného pásma.

47:00
    Máme za sebou sedm minut třetí třetiny. CSKA jsou opět více aktivnějším týmem. No, nemůžeme se ani divit, když prohrávají o jeden gól.

46:20
    Helenius má teď více práce než jeho kolega na druhé straně. Finský gólman teď předvedl vynikající zákrok hokejkou, která zamezila puku, aby se dokutálel do branky.

46:10
    Domácí tým se za bouřlivého potlesku usadil v útočném pásmu. Nějaká výraznější střela, která by ohrozila branku Jokeritu nepřichází.

46:00
    Máme tady komerční přestávku, hra je přerušena.

46:00
    Hra se momentálně odehrává ve středním pásmu a poté se píská ofsajd hostů.

45:27
    Další nahození z domácí hokejky nebylo úspěšné, Jalvanti si splnil obranné povinnosti a puk zblokoval.

45:02
    Další nahození na hostující branku, Helenius si připisuje jednoduchý zákrok. Vhazovat se bude opět před jeho brankou.

44:27
    Jalvanti pouze vyhazuje do útočného pásma, zakázané uvolnění to nebude, protože jeden z domácích to ještě stihnul a puku se dotknul.

44:06
    Kiselevič to zkusil od modré čáry, orazítkoval pouze mantinel za brankou Jokeritu.

43:42
    Vhazování před Heleniusem je ve prospěch hostů, kteří vyhazují do středního pásma.

43:38
    Muršak se krásnou kličkou zbavil svého strážce a pokoušel se zakončit. Jeho střela měla správné parametry, ale i hostující branka vypadla ze svého postavení, hra je opět přerušena.

43:15
    Domácí branka je mimo své postavení, hra je přerušena. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

43:09
    Jednu věc domácím nemůže upřít, to je skvěle napadání rozehrávky Jokeritu. Hostům tohle napadání dělá velikou neplechu.

42:35
    Hosté teď přebírají aktivitu od domácích a vůbec, jsou lepším týmem. CSKA je momentálně za očekáváním.

42:00
    Jokerit teď drží puk a marně se snaží něco vymyslet, žádná kloudná přihrávka nepřichází, a tak jeden z hostů pouze nahazuje a míří na střídačku.

41:25
    Buly před domácí brankou vyznělo lépe pro domácí, kteří se ženou do útoku. Následně se dostali do útočného pásma, ale tam moc dlouho nepobyli.

40:52
    První minuta třetí třetiny patří domácímu celku, který se žene za vyrovnaním. Hosté zatím skvěle napadají a nepouštějí domácí do nějakého vhodné příležitosti.

40:25

40:01
    Poslední dějství nám začalo. Domácí CSKA má dvacet minut na srovnání nebo dokonce otočení zápasu.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:51.

Tak máme za sebou druhou třetinu, která byla více bohatší na góly než ta první. Ve druhém dějství jsme mohli vidět rovnou čtyři branky. Jednu na straně domácích a tři u hostů. Tímpádem jdou hosté do šaten za příznivého stavu 3:2. Hostující trenér musí být spokojen s předvedeným výkonem.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:45
    Stále můžeme vidět kombinaci, ale žádnou střelu. Až teď ale tu kryje v pohodě Sorokin. Vhazovat se bude před jeho brankou.

39:27
    Hosté se pomalým tempem přibližují k brance domácích, ale nějaká nebezpečná střela zatím nepřichází.

39:08
    Útok hostů musí začít až u svého brankáře, domácí vyhazují a jdou střídat.

39:01
    Začala poslední minuta druhé třetiny.

38:41
    Hosté vyhráli buly a drží útočné pásmo, kde s přehledem kombinují.

38:36
    Tak pozor, hosté mají další přesilovou hru, což je dnes největší zbraní Jokeritu.

38:35
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Stéphane Da Costa – 2 min., podražení).

38:25
    Konec třetiny je za dveřma. Zdá se, že do šaten se půjde za stavu 3:2 pro hosty.

37:55
    U puku jsou momentálně hosté, kteří si chcou taky zaútočit a docela se jim to daří. Sorokin si připisuje první zákroky.

37:35
    Šanci Děnisova zmařil Helenius, který vyrazil puk do rohu kluziště.

37:03
    Až teď přichází šance domácích, ale ta netrvá dlouho, protože se hosté skvělým napadáním osvobozují a vyhazují do středního pásma.

36:36
    Konec druhé třetiny se nám blíží, stav je nepříznivý pro domácí celek, který se nedokáže dostat do útočného pásma.

35:48
    CSKA se tlačí do útoku, ale výborná obrana hostů jim nedává mnoho šancí.

35:25
    Domácí mají co dělat, aby stačili aspon do konce třetiny vyrovnat. Jít do šatny za nepříznivého stavu je velice špatné.

34:55
    Viktor Fasth míří z branky a místo něj si příjde zachytat jeho kolega Sorokin.

34:55
    34:55 Brian O'NEILL - 2:3

34:55
    Máme tady další využitou přesilovku. Hosté vyhráli buly v útočném pásmu, puk se dostal k BRIANOVI O'NEILLOVI, který překonal Viktora Fastha. Asistence: Jesper B. Jensen

34:45
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Arťom Čmychov – 2 min., vražení na hrazení).

33:59
    Domácí tým se však ubránil a opět zamířil do útočného pásma, odkuď se budou snažit ohrozit branku hostů.

33:25
    Děnisov pouze nahodil za branku Heleniuse a jde střídat, hosté jdou do útoku, obrana CSKA je oslabena.

33:15
    Jeden z domácích se neudržel a vjel do útočného pásma dřív než puk. Rozhodčí píská ofsajd.

32:40
    Tak to byl fofr, do konce třetiny zbývá něco přes sedm minut a my máme opět nerozhodný stav.
    31:57 Brian O'NEILL - 2:2

31:57
    Tak to byla rychlost. Hosté opět srovnávají stav utkání. Jmenovitě BRIAN O'NEILL to vzal na sebe a vymetl pavučinky z rohu domácí branky. Asistence: Jesse Joensuu.
    31:37 Valerij NIČUŠKIN - 2:1

31:37
    Máme tady opět změnu skóre, domácí tým jde do vedení. Buly v útočném pásmu domácích vyhrál Da Costa, který poslal přihrávku na modrou odkuď vystřelil Muršak. Helenius pouze vyrazil k VALERIJMU NIČUŠKINOVI, kterému nedělalo problém poslat puk za jeho záda. Asistence: Stephane Da Costa, Jan Muršak.

31:10
    Hra se momentálně odehrává za domácí brankou, kde se hráči obou týmů perou o kotouč. Vítězem je domácí Děnisov.

30:37
    Jokerit však poměrně dobře zvládá přechod ze střední do útočného pásma, ve kterém si i drží. Fasth však stále nemá co na práci.

30:03
    Hra se nám pomalu uklidnila, oba týmy si vzájemně půjčují puk a nikdo zápasu nevládne.

29:38

29:29
    CSKA se pomalu přibližuje k brance, ale Helenius stále výborně chytá a drží nerozhodný stav.

29:00
    Tak můžeme vidět zlepšení, ale gól stále nepřichází. Domácí však skvěle kombinují a střílí, takže gól je otázkou času.

28:35
    Až teď se domácí usadili a následnou střelu jednoho z nich vytáhnul Helenius betonem mimo brankoviště.

28:10
    Máme tady stejný problém jako v první třetině. Domácí tým se nedokáže v útočném pásmu usadit, hosté ho skvěle brání.

27:43
    Domácí celek teď má velikou příležitost ke vstřelení branky. Jenže musí zlepšit přesilovou hru.

27:38
    Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Jesse Joensuu – 2 min., sekání).

27:20
    Hra pokračuje, u puku jsou hosté, kteří zakládají další útočnou akci. Domácí musí být v pozoru.

26:54
    Helenius si připisuje další zákrok, vhazovat se bude před jeho brankou. Než hra začne, máme tady krátkou komerční přestávku.

26:30
    Domácí pouze nahazují za branku Heleniuse a míří na střídačku. Hosté toho taky využívají.

26:07
    Momentálně vidíme boj o střední pásmo, vítěz může být jeden a ten je pro tuto chvíli domácí celek.

25:51
    Hra je přerušena vinou zákázaného uvolnění domácích. Vhazovat se bude před domácí brankou.

25:10
    Domácí tým se pomalu zvedá, ale ještě to není ono. Do další šance hostů se řítil Regin, ale ten byl zastaven čistým zákrokem Blažijevskijho.

24:50
    Napravit momentální hru bude chtít domácí Ničuškin, ale Helenius zůstal chladným a jeho šanci zklikvidoval.

24:20
    Bídná hra domácích nemá konce, hráči Helsinek jsou všude. Domácí tým to má teď velice těžké.

23:45
    Teď měli domácí veliké štěstí, protože na samotné brankové čáře musel zasáhovat jeden z obránců. Fasth tuto situaci velice podcenil.

23:30
    Práce pro Fastha nekončí. Domácí tým jako by byl zaskočen vyrovnávací brankou a nedokáže se vzpamatovat a začít hrát.

23:14
    23:14 Charles GENOWAY - 1:1

23:14
    Máme tady využitou přesilovku! Krásnou střelou do pravého horního rohu se prezentoval CHARLES GENOWAY. Domácí brankář Fasth neměl nárok zasáhnout.

22:55
    Střela Kuldy končí na prvním hráči, který ji výborně zblokoval. Druhá střela Regina končí v lapačce Fastha. Hra je přerušena.

22:30
    Jeden z domácích se vydal napadat až k hostující brance, ale nebylo to nic platné, protože byl úplně sám.

22:07
    Domácí tým je zatažený ve svém pásmu, a tak hosté mají jednoduchou cestu do útočného pásma.

21:42
    Buly před brankou Fastha se muselo třikrát zopakovat, poté se domácí osvobozují vyhozením.

21:40
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Danila Kvartalnov – 2 min., faul kolenem).

21:13
    Hosté vyhrálí buly v útočném pásmu a můžou opět tvořit. Jenže přichází nepřesná přihrávka a u puku jsou aspoň na chvíli domácí hráči.

21:05
    CSKA se pouze osvobozuje za cenu zakázaného uvolnění, vhazovat se bude před Fasthem.

20:53
    Domácí tým se ještě nesáhnul pořádně na puk, domácí brankář Fasth musí být v pozoru a čekat na střely hostů, které budou štiplavé.

20:20
    Jokerit vlétnul do druhé třetiny jako politý živou vodou. V úvodních sekundách předvádí úplně jiný hokej, než jsme mohli vidět v prvním dějství.

20:02
    Diváci se pomalu vracejí na svá místa, můžeme začít druhou třetinu dnešního zápasu.

20:01

Máme za sebou první třetinu dnešního zápasu mezi CSKA a Jokeritem. Domácí tým potvrzuje lepší formu z posledních zápasů a vede nad svým soupeřem 1:0. O jedinou branku se zatím postaral Dmitrij Kugryšev. Pokračujeme za necelých patnáct minut.

Další třetina začne přibližně v 18:53.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:35
    CSKA se osvobozuje jenom za cenu nahození do středního pásma, třetina se blíží ke svému konci.

19:09
    Na začátku poslední minuty jsou hosté usazeni v útočném pásmu, o které nechcou přijít a tímpádem se bijou jako lvi.

19:01
    Začala poslední minuta první třetiny.

18:37
    Momentálně vidíme hru nahoru dolů, to se musí divákovi líbit. Hra je velice zajímavá.

18:25

18:00
    Výborná přihrávka domácího obránce na modrou čáru, kde byl volný Muršak. Jeho akci však zastavuje opět Helenius.

17:45

17:20
    Puk je právě u mantinelu, kde se o něj strhla velká mela. Hra však pokračuje bez problému.

16:55
    Teď o puk hosté přišli a přesouvají se do obrany, CSKA začíná svůj další útok.

16:30
    Hloupý faul jednoho z hostů a máme tady hru čtyři na čtyři. Jokerit se však stále drží v útočném pásmu.

16:25
    Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Brian O'Neill – 2 min., sekání).

16:03
    Jokerit má svou první přesilovku v tomto zápase a zatím si vede na jedničku.

15:45
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Bogdan Kiselevič – 2 min., hrubost).

15:30
    Jokerit po delší době v útočném pásmu, které zatím drží. Salminen se pokusil vystřelit, ale jeho střela byla zblokována do ochranné sítě.

15:05
    Další střela na branku Jokeritu. Helenius si připisuje další zákrok.

14:50
    Nahození jednoho z domácích hráčů bylo velice překvapivé, ale gólman se nenechal zaskočit a puk vyráží.

14:45
    Da Costa se natlačil před Heleniuse, ale nic z toho nebylo. Hostující brankář byl na svém místě a nepustil puk za svá záda.

14:08
    Hosté nemůžou vyvézt puk z vlastního pásma. Zaprvé je brzí špatná kombinace a komunikace a zároveň i skvělé napadání domácích.

13:43
    Jokerit se snaží o vyrovnání, ale domácí celek dnes zatím pracuje na jedničku s hvězdičkou.

13:21
    Na druhé straně nahazoval Petrov, ale jeho nahození končí pouze v rukavici Heleniuse. Vhazovat se bude před finskou brankou.

13:15
    Domácí branka je posunuta, hra je na malou chvíli přerušena.

13:10
    Jokerit pouze nahazuje a poté už o puk nebojuje. To se líbí domácím hráčům, kteří si puk berou pod svá křídla.

12:49
    Útok nevyšel, ale to je zatím v dnešním zápase celkem předpokladatelné.

12:27
    Vhazování ve středním pásmo bylo úspěšné pro hostující celek, který míří do útoku.

12:20
    Máme zde další komerční přestávku.

12:20
    Až teď ale Helenius je opět na místě a tuto jedovku z hole Naumenkova kryje.

11:55
    Domácí se opět usadili v útočném pásmu, ale žádná střela, která by ohrozili hostující branku nepřichází.

11:30
    Máme za sebou větší polovinu z první třetiny. Na góly je zápas velice chudý. Všichni doufáme v zlepšení.

10:53

10:38
    Další vyhození. Vypadá to, sice na zlepšenou, ale ne na efektivní přesilovku.

10:07
    Jokerit se po vhazování osvobozuje a jde střídat. Musí však přidat, protože na jejich bránu se valí další moskevský útok.

09:53
    Domácí hráči krouží kolem hostující branky jako hladoví vlci. Helenius však svůj tým drží a nahození jednoho z nich chytá.

09:25
    Muršak zavezl puk do útočného pásma a tam ho drží. Zdá se, že se domácí v pásmu udrželi a můžou kombinovat.

09:05
    Domácí tým má k dispozici další přesilovou hru. Bude lepší? To se dozvíme v následujících dvou minutách.

08:53
    Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Antti Pihlström – 2 min., faul kolenem).

08:40
    Hra nám pokračuje. Vhazovalo se ve středním pásmu, buly bylo pro Jokerit, jenže ten jenom nahodil a zamířil střídat.

08:30
    Máme před sebou první komerční přestávku.

08:10
    Jokerit má stále problémy s rozehrávkou, trenér bouřlivě gestikuluje ke svým svěřencům a žádá zlepšenou hru.

07:41
    Domácí se usadili v útočném pásmu, ke střele se dostal Kiselevič, ale těsně branku minul.

07:06
    Jokerit se vydal do útočného pásma, ale přišla nepřesná přihrávka a opět musí bránit. Takhle to nepůjde, to si určitě říká hostující trenér.

06:35
    Domácí hráči mají zatím zápas pod svou kontrolou, to dokazuje i jejich kombinace, která je víc než přesná.

06:03
    Skvělé napadání domácích, kteří nepouštějí hostující celek do útočení. Jokerit je snad ještě v šatně.

05:29
    Tak to dopadá, když se obrana nechá unést a jde si zaútočit. Domácí toho využili a jdou do vedení. Jenže Jokerit se nevzdává a žene se za vyrovnáním.
    04:59 Dmitrij KUGRYŠEV - 1:0

04:59
    Nedáš, dostaneš. To se teď můžou říkat hosté, kteří nedali ze svého nadějného útoku gól. Hráči CSKA toho využili a jeli do přečíslení 3 na 2. DMITRIJ KUGRYŠEV to vzal na sebe a táhlou střelou nedal Heleniusovi šanci zasáhnout. Stav utkání je tedy 1:0. Asistence: Kyrill Petrov.

04:45
    Druhé buly je pro hosty, kteří vyvážejí puk mimo obranné pásmo

04:32
    Vhazování dopadlo lépe pro domácí, kteří se po delší doby usadili v útočném pásmu. Helenius měl další práci, ale i tu zvládnul na jedničku, následuje další vhazování před jeho brankou.

04:20
    Teď přišla větší šance, ve které byl Muršak, ale ten nechal vyniknout hostujícího brankáře Heleniuse. Vhazovat se bude před jeho brankou.

04:00
    U puku jsou domácí, kteří opět mají problémy se dostat do útočného pásma, obrana hostů je zatím velice precizní.

03:29
    Jokerit poprvé v útočném pásmu, kde skvěle kombinuje. Následně přichází faul jednoho z domácích hráčů, ale rozhodčí nepíská, hra pokračuje.

03:03
    Máme za sebou první přesilovku, na kterou by domácí tým raději zapoměl. No uvidíme, co přinesou další minuty první třetiny.

02:59

02:17
    Domácím hráčům vázne v této fázi hry kombinace, stále se nemůžou usadit v útočném pásmu.

01:49
    Dokonce teď hráči Helsinek kombinují a tímpádem i tahají čas, konec přesilovky se pomalu blíží.

01:25
    Přichází další vyhození, hosté toto oslabení hrají na výbornou. CSKA se nemůže usadit v útočném pásmu.

01:04
    Domácí tým bude mít první přesilovou hru, jenže Jokerit první akci odvrátil a vyhazuje.

00:59

00:47
    CSKA vtrhlo do zápasu s vervou, ve vzduchu je cítit první gól zápasu.

00:12
    Domácí tým vyhrál úvodní buly a míří do útoku. Ožiganova střela míří pouze do plexiskla.

00:01

CSKA Moskva: Fasth (I. Sorokin) – Ožiganov (C), Děnisov, Kiselevič, Naumenkov, K. Alexejev, Blažijevskij, Čmychov – Muršak, Da Costa, Ničuškin – K. Petrov, Al. Popov, Kugryšev – Mamin, Scott, Stoljarov – V. Žarkov, Andronov, Košelev – Kvartalnov.

Jokerit Helsinky: Helenius (Zapolski) – Ch. Genoway, A. Kulda, Jalvanti, Rissanen, Lajunen, Jensen – O'Neill, Regin (C), Joensuu – Salminen, Niemi, Pihlström – Anttila, Hishon, Keränen – Mäki, Wirtanen, Talaja – Gymer.

Rozhodčí: Sergej Běljajev, Antonín Jeřábek – Nikita Šalagin, Dmitrij Šišlo.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Československá stopa

Bohužel v tomto zápase neuvidíme žádného českého či slovenského hokejistu.

Poslední vzájemné zápasy

23. 9. 2016 Jokerit Helsinky – CSKA Moskva 3:2 po nájezdech
    29. 1. 2016 CSKA Moskva – Jokerit Helsinky 2:1
    4. 10. 2015 Jokerit Helsinky – CSKA Moskva 1:3
    27. 9. 2015 CSKA Moskva – Jokerit Helsinky 5:2
    29. 8. 2015 Jokerit Helsinky – CSKA Moskva 3:0

Hezký úterní večer, vítám vás u hokejového on-line přenosu z ruské KHL. Jmenuji se Radim Polák a provedu vás zápasem mezi CSKA Moskva a Jokeritem Helsinky. Než samotný zápas začne, pojďme si představit účastníky dnešního klání.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.
    Branky a nahrávky: 5. Kugryšev (K. Petrov), 32. Ničuškin (Da Costa, Muršak), 59. Kugryšev (Ožiganov) – 24. Ch. Genoway (Anttila, Keränen), 32. O'Neill (Joensuu), 35. O'Neill (Jensen), 50. Wirtanen (Anttila, Mäki), 56. O'Neill (Joensuu), 59. Pihlström (Niemi, Salminen)

CSKA Moskva: Fasth (35. I. Sorokin) – Ožiganov (C), Děnisov, Kiselevič, Naumenkov, K. Alexejev, Blažijevskij, Čmychov – Muršak, Da Costa, Ničuškin – K. Petrov, Al. Popov, Kugryšev – Mamin, Scott, Stoljarov – V. Žarkov, Andronov, Košelev – Kvartalnov.

Rozhodčí: Sergej Běljajev, Antonín Jeřábek – Nikita Šalagin, Dmitrij Šišlo