Ufa – Chanty-Mansijsk 2:3 (kon.) | Čeljabinsk – Barys 3:4 (kon.) | Toljatti – Kunlun 2:3 (kon.)
CSKA Moskva – Jokerit 3:6 (kon.) | Čerepovec – Riga 4:3 (kon.) | Kazaň – Chabarovsk 2:1 (kon.)
Nižněkamsk – Vladivostok 1:3 (kon.) | N.Novgorod – Novosibirsk 1:3 (kon.) | Soči – Novokuzněck 3:2 (kon.)
Spartak Moskva – Omsk 2:3 (kon.)
CSKA Moskva
3:6 (1:0, 1:3, 1:3)
Jokerit Helsinky
Úterý 11.10.2016, 18:00 • CSKA Ice Palace • KHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Hezký úterní večer, vítám vás u hokejového on-line přenosu z ruské KHL. Jmenuji se Radim Polák a provedu vás zápasem mezi CSKA Moskva a Jokeritem Helsinky. Než samotný zápas začne, pojďme si představit účastníky dnešního klání.

Československá stopa

Bohužel v tomto zápase neuvidíme žádného českého či slovenského hokejistu.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

CSKA Moskva: Fasth (I. Sorokin) – Ožiganov (C), Děnisov, Kiselevič, Naumenkov, K. Alexejev, Blažijevskij, Čmychov – Muršak, Da Costa, Ničuškin – K. Petrov, Al. Popov, Kugryšev – Mamin, Scott, Stoljarov – V. Žarkov, Andronov, Košelev – Kvartalnov.

Jokerit Helsinky: Helenius (Zapolski) – Ch. Genoway, A. Kulda, Jalvanti, Rissanen, Lajunen, Jensen – O'Neill, Regin (C), Joensuu – Salminen, Niemi, Pihlström – Anttila, Hishon, Keränen – Mäki, Wirtanen, Talaja – Gymer.

Rozhodčí: Sergej Běljajev, Antonín Jeřábek – Nikita Šalagin, Dmitrij Šišlo.

00:01

00:12
    Domácí tým vyhrál úvodní buly a míří do útoku. Ožiganova střela míří pouze do plexiskla.

00:47
    CSKA vtrhlo do zápasu s vervou, ve vzduchu je cítit první gól zápasu.

00:59
    Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Jesse Joensuu – 2 min., sekání).

01:04
    Domácí tým bude mít první přesilovou hru, jenže Jokerit první akci odvrátil a vyhazuje.

01:25
    Přichází další vyhození, hosté toto oslabení hrají na výbornou. CSKA se nemůže usadit v útočném pásmu.

01:49
    Dokonce teď hráči Helsinek kombinují a tímpádem i tahají čas, konec přesilovky se pomalu blíží.

02:17
    Domácím hráčům vázne v této fázi hry kombinace, stále se nemůžou usadit v útočném pásmu.

02:59

03:03
    Máme za sebou první přesilovku, na kterou by domácí tým raději zapoměl. No uvidíme, co přinesou další minuty první třetiny.

03:29
    Jokerit poprvé v útočném pásmu, kde skvěle kombinuje. Následně přichází faul jednoho z domácích hráčů, ale rozhodčí nepíská, hra pokračuje.

04:00
    U puku jsou domácí, kteří opět mají problémy se dostat do útočného pásma, obrana hostů je zatím velice precizní.

04:20
    Teď přišla větší šance, ve které byl Muršak, ale ten nechal vyniknout hostujícího brankáře Heleniuse. Vhazovat se bude před jeho brankou.

04:32
    Vhazování dopadlo lépe pro domácí, kteří se po delší doby usadili v útočném pásmu. Helenius měl další práci, ale i tu zvládnul na jedničku, následuje další vhazování před jeho brankou.

04:45
    Druhé buly je pro hosty, kteří vyvážejí puk mimo obranné pásmo

04:59
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Nedáš, dostaneš. To se teď můžou říkat hosté, kteří nedali ze svého nadějného útoku gól. Hráči CSKA toho využili a jeli do přečíslení 3 na 2. DMITRIJ KUGRYŠEV to vzal na sebe a táhlou střelou nedal Heleniusovi šanci zasáhnout. Stav utkání je tedy 1:0. Asistence: Kyrill Petrov.
    04:59 Dmitrij KUGRYŠEV - 1:0

05:29
    Tak to dopadá, když se obrana nechá unést a jde si zaútočit. Domácí toho využili a jdou do vedení. Jenže Jokerit se nevzdává a žene se za vyrovnáním.

06:03
    Skvělé napadání domácích, kteří nepouštějí hostující celek do útočení. Jokerit je snad ještě v šatně.

06:35
    Domácí hráči mají zatím zápas pod svou kontrolou, to dokazuje i jejich kombinace, která je víc než přesná.

07:06
    Jokerit se vydal do útočného pásma, ale přišla nepřesná přihrávka a opět musí bránit. Takhle to nepůjde, to si určitě říká hostující trenér.

07:41
    Domácí se usadili v útočném pásmu, ke střele se dostal Kiselevič, ale těsně branku minul.

08:10
    Jokerit má stále problémy s rozehrávkou, trenér bouřlivě gestikuluje ke svým svěřencům a žádá zlepšenou hru.

08:30
    Máme před sebou první komerční přestávku.

08:40
    Hra nám pokračuje. Vhazovalo se ve středním pásmu, buly bylo pro Jokerit, jenže ten jenom nahodil a zamířil střídat.

08:53
    Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Antti Pihlström – 2 min., faul kolenem).

09:05
    Domácí tým má k dispozici další přesilovou hru. Bude lepší? To se dozvíme v následujících dvou minutách.

09:25
    Muršak zavezl puk do útočného pásma a tam ho drží. Zdá se, že se domácí v pásmu udrželi a můžou kombinovat.

09:53
    Domácí hráči krouží kolem hostující branky jako hladoví vlci. Helenius však svůj tým drží a nahození jednoho z nich chytá.

10:07
    Jokerit se po vhazování osvobozuje a jde střídat. Musí však přidat, protože na jejich bránu se valí další moskevský útok.

10:38
    Další vyhození. Vypadá to, sice na zlepšenou, ale ne na efektivní přesilovku.

10:53

11:30
    Máme za sebou větší polovinu z první třetiny. Na góly je zápas velice chudý. Všichni doufáme v zlepšení.

11:55
    Domácí se opět usadili v útočném pásmu, ale žádná střela, která by ohrozili hostující branku nepřichází.

12:20
    Až teď ale Helenius je opět na místě a tuto jedovku z hole Naumenkova kryje.

12:20
    Máme zde další komerční přestávku.

12:27
    Vhazování ve středním pásmo bylo úspěšné pro hostující celek, který míří do útoku.

12:49
    Útok nevyšel, ale to je zatím v dnešním zápase celkem předpokladatelné.

13:10
    Jokerit pouze nahazuje a poté už o puk nebojuje. To se líbí domácím hráčům, kteří si puk berou pod svá křídla.

13:15
    Domácí branka je posunuta, hra je na malou chvíli přerušena.

13:21
    Na druhé straně nahazoval Petrov, ale jeho nahození končí pouze v rukavici Heleniuse. Vhazovat se bude před finskou brankou.

13:43
    Jokerit se snaží o vyrovnání, ale domácí celek dnes zatím pracuje na jedničku s hvězdičkou.

14:08
    Hosté nemůžou vyvézt puk z vlastního pásma. Zaprvé je brzí špatná kombinace a komunikace a zároveň i skvělé napadání domácích.

14:45
    Da Costa se natlačil před Heleniuse, ale nic z toho nebylo. Hostující brankář byl na svém místě a nepustil puk za svá záda.

14:50
    Nahození jednoho z domácích hráčů bylo velice překvapivé, ale gólman se nenechal zaskočit a puk vyráží.

15:05
    Další střela na branku Jokeritu. Helenius si připisuje další zákrok.

15:30
    Jokerit po delší době v útočném pásmu, které zatím drží. Salminen se pokusil vystřelit, ale jeho střela byla zblokována do ochranné sítě.

15:45
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Bogdan Kiselevič – 2 min., hrubost).

16:03
    Jokerit má svou první přesilovku v tomto zápase a zatím si vede na jedničku.

16:25
    Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Brian O'Neill – 2 min., sekání).

16:30
    Hloupý faul jednoho z hostů a máme tady hru čtyři na čtyři. Jokerit se však stále drží v útočném pásmu.

16:55
    Teď o puk hosté přišli a přesouvají se do obrany, CSKA začíná svůj další útok.

17:20
    Puk je právě u mantinelu, kde se o něj strhla velká mela. Hra však pokračuje bez problému.

17:45

18:00
    Výborná přihrávka domácího obránce na modrou čáru, kde byl volný Muršak. Jeho akci však zastavuje opět Helenius.

18:25

18:37
    Momentálně vidíme hru nahoru dolů, to se musí divákovi líbit. Hra je velice zajímavá.

19:01
    Začala poslední minuta první třetiny.

19:09
    Na začátku poslední minuty jsou hosté usazeni v útočném pásmu, o které nechcou přijít a tímpádem se bijou jako lvi.

19:35
    CSKA se osvobozuje jenom za cenu nahození do středního pásma, třetina se blíží ke svému konci.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Další třetina začne přibližně v 18:53.

Máme za sebou první třetinu dnešního zápasu mezi CSKA a Jokeritem. Domácí tým potvrzuje lepší formu z posledních zápasů a vede nad svým soupeřem 1:0. O jedinou branku se zatím postaral Dmitrij Kugryšev. Pokračujeme za necelých patnáct minut.

20:01

20:02
    Diváci se pomalu vracejí na svá místa, můžeme začít druhou třetinu dnešního zápasu.

20:20
    Jokerit vlétnul do druhé třetiny jako politý živou vodou. V úvodních sekundách předvádí úplně jiný hokej, než jsme mohli vidět v prvním dějství.

20:53
    Domácí tým se ještě nesáhnul pořádně na puk, domácí brankář Fasth musí být v pozoru a čekat na střely hostů, které budou štiplavé.

21:05
    CSKA se pouze osvobozuje za cenu zakázaného uvolnění, vhazovat se bude před Fasthem.

21:13
    Hosté vyhrálí buly v útočném pásmu a můžou opět tvořit. Jenže přichází nepřesná přihrávka a u puku jsou aspoň na chvíli domácí hráči.

21:40
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Danila Kvartalnov – 2 min., faul kolenem).

21:42
    Buly před brankou Fastha se muselo třikrát zopakovat, poté se domácí osvobozují vyhozením.

22:07
    Domácí tým je zatažený ve svém pásmu, a tak hosté mají jednoduchou cestu do útočného pásma.

22:30
    Jeden z domácích se vydal napadat až k hostující brance, ale nebylo to nic platné, protože byl úplně sám.

22:55
    Střela Kuldy končí na prvním hráči, který ji výborně zblokoval. Druhá střela Regina končí v lapačce Fastha. Hra je přerušena.

23:14
    Jokerit právě vstřelil branku!
    Máme tady využitou přesilovku! Krásnou střelou do pravého horního rohu se prezentoval CHARLES GENOWAY. Domácí brankář Fasth neměl nárok zasáhnout.
    23:14 Charles GENOWAY - 1:1

23:14

23:30
    Práce pro Fastha nekončí. Domácí tým jako by byl zaskočen vyrovnávací brankou a nedokáže se vzpamatovat a začít hrát.

23:45
    Teď měli domácí veliké štěstí, protože na samotné brankové čáře musel zasáhovat jeden z obránců. Fasth tuto situaci velice podcenil.

24:20
    Bídná hra domácích nemá konce, hráči Helsinek jsou všude. Domácí tým to má teď velice těžké.

24:50
    Napravit momentální hru bude chtít domácí Ničuškin, ale Helenius zůstal chladným a jeho šanci zklikvidoval.

25:10
    Domácí tým se pomalu zvedá, ale ještě to není ono. Do další šance hostů se řítil Regin, ale ten byl zastaven čistým zákrokem Blažijevskijho.

25:51
    Hra je přerušena vinou zákázaného uvolnění domácích. Vhazovat se bude před domácí brankou.

26:07
    Momentálně vidíme boj o střední pásmo, vítěz může být jeden a ten je pro tuto chvíli domácí celek.

26:30
    Domácí pouze nahazují za branku Heleniuse a míří na střídačku. Hosté toho taky využívají.

26:54
    Helenius si připisuje další zákrok, vhazovat se bude před jeho brankou. Než hra začne, máme tady krátkou komerční přestávku.

27:20
    Hra pokračuje, u puku jsou hosté, kteří zakládají další útočnou akci. Domácí musí být v pozoru.

27:38

27:43
    Domácí celek teď má velikou příležitost ke vstřelení branky. Jenže musí zlepšit přesilovou hru.

28:10
    Máme tady stejný problém jako v první třetině. Domácí tým se nedokáže v útočném pásmu usadit, hosté ho skvěle brání.

28:35
    Až teď se domácí usadili a následnou střelu jednoho z nich vytáhnul Helenius betonem mimo brankoviště.

29:00
    Tak můžeme vidět zlepšení, ale gól stále nepřichází. Domácí však skvěle kombinují a střílí, takže gól je otázkou času.

29:29
    CSKA se pomalu přibližuje k brance, ale Helenius stále výborně chytá a drží nerozhodný stav.

29:38

30:03
    Hra se nám pomalu uklidnila, oba týmy si vzájemně půjčují puk a nikdo zápasu nevládne.

30:37
    Jokerit však poměrně dobře zvládá přechod ze střední do útočného pásma, ve kterém si i drží. Fasth však stále nemá co na práci.

31:10
    Hra se momentálně odehrává za domácí brankou, kde se hráči obou týmů perou o kotouč. Vítězem je domácí Děnisov.

31:37
    Máme tady opět změnu skóre, domácí tým jde do vedení. Buly v útočném pásmu domácích vyhrál Da Costa, který poslal přihrávku na modrou odkuď vystřelil Muršak. Helenius pouze vyrazil k VALERIJMU NIČUŠKINOVI, kterému nedělalo problém poslat puk za jeho záda. Asistence: Stephane Da Costa, Jan Muršak.
    31:37 Valerij NIČUŠKIN - 2:1

31:57
    Tak to byla rychlost. Hosté opět srovnávají stav utkání. Jmenovitě BRIAN O'NEILL to vzal na sebe a vymetl pavučinky z rohu domácí branky. Asistence: Jesse Joensuu.
    31:57 Brian O'NEILL - 2:2

32:40
    Tak to byl fofr, do konce třetiny zbývá něco přes sedm minut a my máme opět nerozhodný stav.

33:15
    Jeden z domácích se neudržel a vjel do útočného pásma dřív než puk. Rozhodčí píská ofsajd.

33:25
    Děnisov pouze nahodil za branku Heleniuse a jde střídat, hosté jdou do útoku, obrana CSKA je oslabena.

33:59
    Domácí tým se však ubránil a opět zamířil do útočného pásma, odkuď se budou snažit ohrozit branku hostů.

34:45
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Arťom Čmychov – 2 min., vražení na hrazení).

34:55
    Máme tady další využitou přesilovku. Hosté vyhráli buly v útočném pásmu, puk se dostal k BRIANOVI O'NEILLOVI, který překonal Viktora Fastha. Asistence: Jesper B. Jensen
    34:55 Brian O'NEILL - 2:3

34:55

34:55
    Viktor Fasth míří z branky a místo něj si příjde zachytat jeho kolega Sorokin.

35:25
    Domácí mají co dělat, aby stačili aspon do konce třetiny vyrovnat. Jít do šatny za nepříznivého stavu je velice špatné.

35:48
    CSKA se tlačí do útoku, ale výborná obrana hostů jim nedává mnoho šancí.

36:36
    Konec druhé třetiny se nám blíží, stav je nepříznivý pro domácí celek, který se nedokáže dostat do útočného pásma.

37:03
    Až teď přichází šance domácích, ale ta netrvá dlouho, protože se hosté skvělým napadáním osvobozují a vyhazují do středního pásma.

37:35
    Šanci Děnisova zmařil Helenius, který vyrazil puk do rohu kluziště.

37:55
    U puku jsou momentálně hosté, kteří si chcou taky zaútočit a docela se jim to daří. Sorokin si připisuje první zákroky.

38:25
    Konec třetiny je za dveřma. Zdá se, že do šaten se půjde za stavu 3:2 pro hosty.

38:35
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Stéphane Da Costa – 2 min., podražení).

38:36
    Tak pozor, hosté mají další přesilovou hru, což je dnes největší zbraní Jokeritu.

38:41
    Hosté vyhráli buly a drží útočné pásmo, kde s přehledem kombinují.

39:01
    Začala poslední minuta druhé třetiny.

39:08
    Útok hostů musí začít až u svého brankáře, domácí vyhazují a jdou střídat.

39:27
    Hosté se pomalým tempem přibližují k brance domácích, ale nějaká nebezpečná střela zatím nepřichází.

39:45
    Stále můžeme vidět kombinaci, ale žádnou střelu. Až teď ale tu kryje v pohodě Sorokin. Vhazovat se bude před jeho brankou.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tak máme za sebou druhou třetinu, která byla více bohatší na góly než ta první. Ve druhém dějství jsme mohli vidět rovnou čtyři branky. Jednu na straně domácích a tři u hostů. Tímpádem jdou hosté do šaten za příznivého stavu 3:2. Hostující trenér musí být spokojen s předvedeným výkonem.

Další třetina začne přibližně v 19:51.

40:01

40:01
    Poslední dějství nám začalo. Domácí CSKA má dvacet minut na srovnání nebo dokonce otočení zápasu.

40:25

40:52
    První minuta třetí třetiny patří domácímu celku, který se žene za vyrovnaním. Hosté zatím skvěle napadají a nepouštějí domácí do nějakého vhodné příležitosti.

41:25
    Buly před domácí brankou vyznělo lépe pro domácí, kteří se ženou do útoku. Následně se dostali do útočného pásma, ale tam moc dlouho nepobyli.

42:00
    Jokerit teď drží puk a marně se snaží něco vymyslet, žádná kloudná přihrávka nepřichází, a tak jeden z hostů pouze nahazuje a míří na střídačku.

42:35
    Hosté teď přebírají aktivitu od domácích a vůbec, jsou lepším týmem. CSKA je momentálně za očekáváním.

43:09
    Jednu věc domácím nemůže upřít, to je skvěle napadání rozehrávky Jokeritu. Hostům tohle napadání dělá velikou neplechu.

43:15
    Domácí branka je mimo své postavení, hra je přerušena. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

43:38
    Muršak se krásnou kličkou zbavil svého strážce a pokoušel se zakončit. Jeho střela měla správné parametry, ale i hostující branka vypadla ze svého postavení, hra je opět přerušena.

43:42
    Vhazování před Heleniusem je ve prospěch hostů, kteří vyhazují do středního pásma.

44:06
    Kiselevič to zkusil od modré čáry, orazítkoval pouze mantinel za brankou Jokeritu.

44:27
    Jalvanti pouze vyhazuje do útočného pásma, zakázané uvolnění to nebude, protože jeden z domácích to ještě stihnul a puku se dotknul.

45:02
    Další nahození na hostující branku, Helenius si připisuje jednoduchý zákrok. Vhazovat se bude opět před jeho brankou.

45:27
    Další nahození z domácí hokejky nebylo úspěšné, Jalvanti si splnil obranné povinnosti a puk zblokoval.

46:00
    Hra se momentálně odehrává ve středním pásmu a poté se píská ofsajd hostů.

46:00
    Máme tady komerční přestávku, hra je přerušena.

46:10
    Domácí tým se za bouřlivého potlesku usadil v útočném pásmu. Nějaká výraznější střela, která by ohrozila branku Jokeritu nepřichází.

46:20
    Helenius má teď více práce než jeho kolega na druhé straně. Finský gólman teď předvedl vynikající zákrok hokejkou, která zamezila puku, aby se dokutálel do branky.

47:00
    Máme za sebou sedm minut třetí třetiny. CSKA jsou opět více aktivnějším týmem. No, nemůžeme se ani divit, když prohrávají o jeden gól.

47:35
    Děnisov natáhnul ke tvrdé střele, Helenius pouze vyrazil před sebe a jeho spoluhráč z obrany vyhodil z obranného pásma.

48:05
    Další šance domácích končí v lapačce finského gólmana hající barvy Jokeritu Helsinky. Vhazovat se bude před jeho brankou.

48:10
    Hosté jsou po delší době u puku, snaží se vyvézt puk do útočného pásma, ale to se zatím nedaří.

48:37
    Naopak na druhou stranu můžou jít domácí hráči, ale jejich nadějnou akci opět kazí skvělým zákrokem Helenius.

48:45
    Závar před finskou brankou končí až hvizd sudího, vhazovat se bude před brankou Jokeritu.

48:55
    Jokerit vyváží puk z obranného pásma a to se jim i daří, jenže poté pouze nahazují a míří střídat.

49:18
    Mamin se v útočném pásmu uvolnil a pokusil trefit pravý horní roh finské branky. Tam však na něj čekala lapačka hostujícího brankáře.

49:55
    Máme tady opět známé pořekadlo nedáš, dostaneš. Domácí měli celou dobu tlak, ale Jokeritu stačí jedna akce a zvyšují své vedení na 4:2. Jmenovitě PETTERI WIRTANEN si vzal puk pro sebe a doslova ho za záda Sorokina protlačil. Asistence: Marko Anttila, Tomi Mäki.
    49:55 Petteri WIRTANEN - 2:4

50:23
    Máme tady posledních deset minut dnešního zápasu. Favorit dnešního zápasu prohrává o dvě branky, zvládne vyrovnat? Nechme se překvapit, proti je jenom brankář Helenius.

51:00
    CSKA je stále v útoku bezzubé, tuto bezmoc nenapravil ani Da Costa, který střílel z první, z mezikruží.

51:45
    Jokerit hraje, to co potřebuje, naopak domácí se stále v útoku trápí. Nemají potřebné štěstí v zakončení.

52:10
    Ani přečíslení tři na dva nekončí brankou, skvělým zákrokem se prezentoval Charles Genoway.

52:35
    Nahození na finskou branku končí v rohu kluziště, tam si puk bere jeden z hostů a ten ho i vyváží mimo obranné pásmo.

53:07
    Helenius je stále v permanenci, teď si připisuje další zákrok proti střele Ničuškina. Stav zápasu je stále stejný.

53:20
    Ani diváci se nevzdávají a svůj tým hlasitě povzbuzují. To může být klíč úspěchu.

53:59
    Další střela domácích končí mimo tři tyče finské branky, hosté vyhazují do středního pásma.

54:16
    Tlak domácích však nekončí, hosté ani nemůžou střídat. Domácím opravdu dnes chybí to potřebné štěstí.

54:30
    Ojedinělá střela hostů z čepele Hishona, tu Sorokin v pohodě kryje a puk schovává do lapačky.

54:38
    Po delší době jsou hráči Jokeritu na výletě v útočném pásmu domácích, ale tam se moc nezdrží, protože se na jejich branku valí další moskevský útok.

55:10
    Konec zápasů klepe na dveře, na kostce stále vidíme nepříznivý stav pro domácí celek.

55:53
    Tak to je pro domácí tým kruté. Jokerit opět z ničeho nic dává branku a zvyšuje své vedení na 5:2. BRIAN O'NEILL se dostal k dorážce a kompletuje svůj hattrick. Asistence: Jesse Joensuu.
    55:53 Brian O'NEILL - 2:5

56:34
    Domácí se však nevzdávají a stále bojují, to je chvalitebné. Helenius však svůj tým stále drží.

56:49
    Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Ville Lajunen – osobní trest do konce utkání).

57:00
    Jokerit je blízko ke zisku tří body, ale ještě není konec. V hokeji se může stát cokoliv.

57:15
    Oddechový čas pro domácí.

57:37
    Dnešní utkání sleduje 2700 diváků.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty dnešního zápasu!

58:02
    Domácí se i přes své (ne)štěstí ve třetí třetiny prosazují. DMITRIJ KUGRYŠEV se dostal na levém kruhu ke střele a překonal výborného Heleniuse. Konec zápasu bude ještě zajímavý. Asistence: Igor Ožiganov.
    58:02 Dmitrij KUGRYŠEV - 3:5

58:25
    Domácí trenér odvolal brankáře, a tak domácí hrají v šesti hráčích.

58:33
    A máme zřejmě dobojováno, střela jednoho z domácích byla zblokována. Puk se dostal k Niemimu, ten posunul Salminena, který vyvezl puk do středního pásma. Následně se puk dostal k ANTTI PIHLSTRÖMOVI, který trefil prázdnou branku. Asistence: Mika Niemi, Sakari Salminen.
    58:33 Antti PIHLSTRÖM - 3:6

59:00
    Diváci už pomalu odcházejí ze svých sedadel, jsou smířeni s porážkou.

59:22
    Děnisov zavezl puk do útočného pásma, ale je tam sám. Nemá podporu a puk ztrácí.

Vyhrané buly: 34 – 34

Máme tady konec utkání. Hosté z Helsinek se vzepřeli osudu a z Moskvy si odvážejí plný počet bodů. První třetina byla taková rozehřívací, ale poslední dvě byly jasně v režii hostů. Hráčem zápasu je určitě hostující Brian O'Neill, který dokázal vstřelit tři branky. Co tento výsledek znamená v tabulce? Moskva zřejmě ztratí kontakt s prvním Petrohradem, naopak Jokerit se posunul na místa zaručující play-off. To by bylo asi tak všechno, já vám přeju příjemný zbytek úterního večera a u dalšího přenosu z KHL zase někdy, na počtenou. (20:41:02)
    Branky a nahrávky: 5. Kugryšev (K. Petrov), 32. Ničuškin (Da Costa, Muršak), 59. Kugryšev (Ožiganov) – 24. Ch. Genoway (Anttila, Keränen), 32. O'Neill (Joensuu), 35. O'Neill (Jensen), 50. Wirtanen (Anttila, Mäki), 56. O'Neill (Joensuu), 59. Pihlström (Niemi, Salminen)

CSKA Moskva: Fasth (35. I. Sorokin) – Ožiganov (C), Děnisov, Kiselevič, Naumenkov, K. Alexejev, Blažijevskij, Čmychov – Muršak, Da Costa, Ničuškin – K. Petrov, Al. Popov, Kugryšev – Mamin, Scott, Stoljarov – V. Žarkov, Andronov, Košelev – Kvartalnov.

Rozhodčí: Sergej Běljajev, Antonín Jeřábek – Nikita Šalagin, Dmitrij Šišlo