Boston – NY Rangers 2:5 (kon.) | Montreal – Philadelphia 5:4 (kon.) | Ottawa – Buffalo 1:2 (kon.)
Tampa – New Jersey 4:1 (kon.) | Washington – Florida 4:2 (kon.) | Toronto – Vancouver 6:3 (kon.)
NY Islanders – Edmonton 3:4 (0:1 po s.n.) | St. Louis – Columbus 2:1 (po pr.) | Nashville – Carolina 2:3 (0:1 po s.n.)
Dallas – Chicago 2:3 (kon.) | Los Angeles – Calgary 5:0 (kon.) | San Jose – Pittsburgh 0:5 (kon.)
Detroit – Edmonton 1:2 (kon.) | St. Louis – Colorado 5:1 (kon.)
Dallas Stars
2:3 (2:1, 0:2, 0:0)
Chicago Blackhawks
Neděle 06.11.2016, 01:10 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy zase napočtenou. (04:05:05)

Využití: 0:1

Chicago to ve třetí třetině zvládlo a ubránilo své těsné vedení. Dallas se snažil seč jen mohl, ale další branku už domácí nedokázali vstřelit, a tak si Blackhawks z Texasu odvážejí všechny body.

59:54
    Klingberg neudržel puk ve útočné třetině, a Dallas už tak nic nestihne.

59:32
    Toewsovi se podařilo vyhodit puk přes celé kluziště.

59:26
    A znova Seguin poslal puk před bránu, kde se snažil dorážet Eaves, avšak kotouč skončil pod lapačkou Crawforda.

59:15
    Seguin tentokrát trefil hůl Seabrooka, od které se kotouč odrazil do ochranné sítě.

59:00
    Další střela Seguina z levé strany končí opět na Crawfordovi.

58:54
    Klingbergova střela byla zblokována mimo bránu Chicaga.

58:21
    Seguinova střela končí přesně na hrudi Crawforda.

58:11
    Dallas si samozřejmě bere svůj oddechový čas.

58:11
    Markus Krüger (CHI) dostává čtyři minuty za hru vysokou holí, takže Dallas bude v závěru hrát přesilovou hru!

58:06
    Jamie Benn chtěl přejít přes Hjamlarssona, ale puk ho moc neposlouchal a skončil v rohu.

57:31
    Další zakončení směrem na bránu hostí, když se ke střele dostal Shore, jenže jeho pokus mu moc nesedl.

57:07
    Dallas zatím své oslabení zvládá parádně.

56:45
    Hamhuisovi se podařilo dostat puk až za bránu Chicaga.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 8. B. Ritchie (Roussel), 10. McKenzie (G. Smith, Johns) – 1. Pánik (Toews, P. Kane), 23. Hartman (Motte, Krüger), 28. P. Kane (Anisimov, Panarin)

Dallas Stars: Niemi – Lindell, Klingberg, Oduya, Johns, Hamhuis, Jordie Benn – Jamie Benn (C), Seguin, Eaves – Roussel, Faksa, Spezza – Korpikoski, D. Shore, B. Ritchie – McKenzie, G. Smith, Cracknell.
    Chicago Blackhawks: Crawford – Kempný, Seabrook, Keith, B. Campbell, Forsling, Hjalmarsson – Pánik, Toews (C), P. Kane – Panarin, Anisimov, Hossa – Hartman, Krüger, Motte – Rasmussen, Schmaltz, Tootoo.

Rozhodčí: St. Pierre, Nicholson – Driscoll, Cormier