Česko – Rusko | 0:3 (kon.) | | | Finsko – Švédsko | 4:1 (kon.) |
Boston – NY Rangers | 2:5 (kon.) | | | Montreal – Philadelphia | 5:4 (kon.) | | | Ottawa – Buffalo | 1:2 (kon.) |
Tampa – New Jersey | 4:1 (kon.) | | | Washington – Florida | 4:2 (kon.) | | | Toronto – Vancouver | 6:3 (kon.) |
NY Islanders – Edmonton | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | St. Louis – Columbus | 2:1 (po pr.) | | | Nashville – Carolina | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Dallas – Chicago | 2:3 (kon.) | | | Los Angeles – Calgary | 5:0 (kon.) | | | San Jose – Pittsburgh | 0:5 (kon.) |
Detroit – Edmonton | 1:2 (kon.) | | | St. Louis – Colorado | 5:1 (kon.) |
Česko – Finsko | 3:2 (kon.) |
Finsko – Česko | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Česko – Švýcarsko | 8:1 (kon.) |
Česko – Německo | 3:4 (1:2 po s.n.) |
Slovensko – Švýcarsko | 4:1 (kon.) |
Pov. Bystrica – Topoľčany | 1:5 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Prešov | 1:4 (kon.) | | | Michalovce – Detva | 2:5 (kon.) |
Litoměřice – Hvězda Praha | 1:3 (kon.) | | | Žďár n/S – N. Město n. M. | 4:2 (kon.) |
Cheb – Trstěnice | 11:6 (kon.) | | | Čerti Ostrov – Mar.Lázně | 4:3 (kon.) | | | Rosice – Vel. Meziříčí | 0:6 (kon.) |
Krnov – Bohumín | 3:5 (kon.) | | | Veselí nLuž. – Telč | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | V.Popovice – Žabonosy | 9:4 (kon.) |
Tábor B – Žirovnice | 4:2 (kon.) | | | Chotíkov – HC Rokycany | 4:19 (kon.) | | | HC Děčín B – HC Varnsdorf | 8:1 (kon.) |
Louny – Olympik | 12:5 (kon.) | | | Soběslav – HC Vimperk | 2:6 (kon.) | | | Frýdlant – Gepardi Jablonec | 6:8 (kon.) |
Jaroměř – HC Jičín | 3:5 (kon.) | | | Nový Bydžov – Třebechovice p. O. | 3:4 (kon.) | | | Hronov – Náchod | 3:5 (kon.) |
Nová Paka – Dvůr Králové n. L. | 5:6 (kon.) | | | Česká Třebová – Světlá nS | 6:2 (kon.) | | | Polička – BK Havlíčkův Brod B | 2:3 (kon.) |
Ledeč n. S. – Litomyšl | 2:11 (kon.) | | | Choceň – Chotěboř | 3:6 (kon.) | | | Uh.Ostroh – Velká Bíteš | 7:0 (kon.) |
SHK Hodonín B – Kroměříž | 5:4 (po pr.) | | | Radomyšl – Humpolec | 5:1 (kon.) | | | Lomnice n/P – Č. Lípa | 7:6 (kon.) |
Chrudim – Hlinsko | 3:4 (kon.) |
Studénka Sledge – Zlín sledge | 3:1 (kon.) | | | Karlovy Vary – Litvínov | 6:0 (kon.) | | | HC Sparta Praha Sledge – Č.Budějovice | 3:0 (kon.) |
SOHO Olomouc – SHK Mustangové | 0:2 (kon.) |
Paneuropa – Banská Bystrica | 3:8 (kon.) |
Litoměřice – Klášterec nO | 5:3 (kon.) | | | Havířov – Warriors Brno | 4:3 (3:2 po s.n.) |
po s.n. (0:1)
Finsko
2:3
(0:1, 1:0, 1:1 - 0:0)
Česko
Ladislav Vácha
Branky a nahrávky:
33. Reunanen (Nurmi), 60. Nurmi (Sihvonen, Reunanen) – 13. Dvořák (Guman, Dufek), 55. Dymáček (Dufek), rozh. náj. Šulek
Rozhodčí: Jari Suorsa, Petri Lindqvist – Daniel Österholm, Lauri Nikulainen
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:1 Šulek (CZE)
0:1 Ikonen (FIN)
2. série:
0:1 Dufek (CZE)
0:1 Innala (FIN)
3. série:
0:1 Guman (CZE)
0:1 Stråka (FIN)
Finsko:
Kaarlehto (Ruusu) – Reunanen (C), Laavainen, Virtanen (A), Pylkkänen, Suistio, Allén, Pynnönen, Lahtinen– Haapanen, Kuiri (A), Nurmi – Innala, Uomala, Sihvonen – Ikonen, Stråka, Hämäläinen – Ratinen, Luostarinen, Nousiainen
Náhradníci:
Trenér:
Česko: Klouček (Wolf) – Hanousek, Kaňák, Furch, Husa, Pospíchal, Haman, Valík, Furch – Vracovský (A), Bělohorský, Šulek – Guman, Dvořák (C), Dufek (A) – Pavlík, Wágner, Dymáček – Fryšara, Bečvář, Janele – Heinrich
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Česko: Klouček (Wolf) – Hanousek, Kaňák, Furch, Husa, Pospíchal, Haman, Valík, Furch – Vracovský (A), Bělohorský, Šulek – Guman, Dvořák (C), Dufek (A) – Pavlík, Wágner, Dymáček – Fryšara, Bečvář, Janele – Heinrich
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jari Suorsa, Petri Lindqvist – Daniel Österholm, Lauri Nikulainen
Diváci:
Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a přeji vám hezký zbytek víkendu. Na shledanou! (14:30:22)
A je konec! Češi nakonec přeci jen vítězí, o což ser postaral v samostatných nájezdech ONDŘEJ ŠULEK, který jako jediný z exekutorů svůj pokus proměnil!
Finsko – 19 (40)
Česko – 4 (19)