Jindř. Hradec – Mor. Budějovice 1:13 (kon.) | Poruba 2011 – Nový Jičín 5:4 (kon.) | Technika Brno – Kopřivnice 5:1 (kon.)
Šumperk – Val. Meziříčí 6:1 (kon.) | Kolín – Žďár n/S 6:5 (po pr.) | Vsetín – Opava 3:0 (kon.)
Bílina – Kobra 6:4 (kon.) | Klatovy – Jablonec n/N 5:1 (kon.) | Sokolov – Klášterec nO 0:11 (kon.)
David Servis – Havlíčkův Brod 3:6 (kon.) | Tábor – Nymburk 4:1 (kon.) | Pelhřimov – Písek 4:3 (kon.)
Vrchlabí – Trutnov 2:3 (po pr.)
SC Marimex Kolín
6:5 (0:0, 2:0, 3:5 - 1:0)
SKLH Žďár nad Sázavou
Sobota 12.11.2016, 17:07 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Střed (ČR) • 14. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:07.

00:01

00:49
    Do úvodu utkání lépe vkročilo mužstvo hostí, kteří se skoro celou první minutu tlačí do Sejpalovy branky.

01:45
    V první větší šanci Kozlové! Jejich kotouč gólman Plamenů zachytil.

06:11
    Ondřej Panna si přesně našel hůl Jiřího Kadlece, který jeho přihrávku minul.

10:24
    Kozák se dral do šance, jeho kotouč skončil těsně vedle branky u mantinelu.

11:40
    Kozlové se usídlili v útočné třetině, ale Plameny je nenechaly za žádnou cenu vystřelit!

13:44
    Kozlové obstřelovali Slámu ze všech různých pozic, ale gólman hostí je zatím stoprocentní!

14:59
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Kovářů – 2 min., hákování).

16:59

18:33
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Zumr – 2 min., faul loktem).

19:00
    Ohlášena poslední minuta první třetiny.

20:00

20:01

20:33

22:21
    Martin Černý ze středního pásma lehce nahodil na Slámu, ten kotouč bezproblémů zachytil.
    Kdo bude po dnešních zápasech 2. ligy mít možnost slavit vítězství?

24:53
    Kozlové právě vstřelili branku!

Po nevýrazném vstupu obou týmů do druhé třetiny se prosazují domácí. Vůbec svůj první gól za kolínský "A" tým střílí MARTIN ČERNÝ! Dostává tak svůj tým do vedení 1:0.

Asistence: Lukáš Skokan, Marek Voženílek

27:14
    Autorem branky je KADLEC. Asistence: Panna.

27:33
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Bureš – 2 min., podražení).

28:10
    Plameny ze svého pásma vyhazují přes všechny tři čáry, na moment jsou uchráněny z tlaku.

28:39
    Kozlové jsou zpět u Slámy.

29:01
    Plameny se znovu zachránily a kotouč vyhazují.

29:33
    Hosté jsou kompletní.

30:47
    Krupka se snažil podél lajny dostat k Sejpalově brance, ale Skokan skvěle jeho najetí ubránil.

31:20
    Ukázkovou práci teď předvedl Tomáš Pipek, který projel celým hřištěm a s parádními kličkami obehrál žďárskou obranu.

33:03
    Další velké šance na straně Kolína, nejprve Semirád, poté domácí kapitán Malý. Ale ani jeden z těchto domácích útočníku Slámu nepřekonali.

34:34
    Ofsajd Kolína.

36:36
    Velká šance Luboše Kozáka, který těsně před Slámou stáhl kotouč a do bekhendové kličky zkusil zasunout do žďárské branky. Sláma se však včas vrátil a branku zabétonoval.

36:45
    Krásná šance Krajňáka, který svou střelou Slámu nepřekonal. Kozlové v tuto chvíli Žďárské plameny drtí.

38:30
    Kozlové stále držá pásmo u Slámy. Souboje u mantinelu většinou domácí celek vyhrává.

42:42
    Ve třetí třetině měli zatím více ze hry hosté.

45:02
    Žďár právě vstřelil branku!

Hosté Kozlům doslova zatočili hlavy. Vytvořili si tlak, kterým podlehl i kolínský gólman a LUKÁŠ BUREŠ snižuje na rozdíl jedné branky 2:1.

Asistence: Martin Vítek

45:35

Ondřej Kovářů zahákoval kolínského útočníka Dominika Zumra, až to sudí posoudil na trestné střílení.
    Trestného střílení byl pověřen DOMINIK ZUMR, který střelou pod víko překonává Jiřího Slámu. Stav utkání 3:1.

47:47
    Zakázané uvolnění Kozlů.

49:56
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Skokan – 2 min., faul kolenem).

50:12

Žďárští skvěle sehráli přesilovou hru a okamžitě reagují na skóre.
    Střelcem druhé branky hostí je TOMÁŠ STŘECHA. Stav utkání 3:2.

Asistence: Petr Beneš, Lukáš Krupka

50:59

Luboš Kozák přesně přihrál na rozjetého TOMÁŠE PIPKA, který perfektními kličkami zvyšuje skóre dnešního zápasu!

Asistence: Luboš Kozák

51:27

LUKÁŠ KRUPKA si našel volné místo mezi Sejpalovejma betonama a přesně trefuje! Tímto opět snižuje na rozdíl jedné branky!

Asistence: Luboš Kunstmüller, Petr Beneš

53:43

Hosté se za každou cenu nezdávají! Skvělou spoluprácí překonávají po čtvrté kolínského gólmana! Autorem vyrovnávací branky je PETR BENEŠ. Stav utkání 4:4.

Asistence: Luboš Kunstmüller.

55:58
    Oddechový čas pro hosty.

56:30
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Zumr – 2 min., podražení).

57:20

Ve vlastním oslabení se Kozlové dostávájí do vedení! Parádně vymyšlenou akci měl Ondřej Panna, který kotouč vybojoval v útočné třetině, našel si volného JAKUBA SEMIRÁDA, který pouze kotouč zasunul do poloodkryté klece. Stav utkání 5:4.

Asistence: Ondřej panna

58:19
    Hosté zkouší v power play 4 proti 6!

58:36
    Zumr je zpět. Hosté stáke bez brankáře.

59:00

Je vyrovnáno. Minutu do konce vyrovnávají hosté v power-play! TOMÁŠ STŘECHA srovnává na stav 5:5.

Asistence: Petr Beneš

59:56

60:00

60:01

61:43
    V prodloužení 3 na 3 jsme zatím žádnou pořádnou šanci neviděli. Každý tým si drží svou modrou čáru.

62:27
    Až teď nejprve Zumr, a poté Semirád. Ani jednomu se nepodařilo vsunout puk za brankovou čáru.

62:49
    I hosté se přihlásili o slovo, ale Martin Sejpal tento puk chytil do své lapačky.

63:32
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Bureš Lukáš – 2 min., podražení).

64:44

Kozlové v prodloužení využívají přesilovou hru! Autorem vítězné branky je ONDŘEJ PANNA, který trefil přesně levý růžek Slámovy branky!

Asistence: Dominik Zumr.

Konec zápasu. (19:30:57)

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 25. Černý (Skokan, Voženílek), 28. Kadlec (Panna), 46. Zumr (TS), 51. Pipek (Kozák), 58. Semirád (Panna), 65. Panna (Zumr) – 46. Bureš (Vítek Martin), 51. Střecha (Beneš Lukáš, Krupka), 52. Krupka (Kunstmüller, Beneš Petr), 54. Beneš Petr (Kunstmüller), 59. Střecha (Beneš Petr)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Březina Martin) – Hanzl, Zukal, Voženílek, Skokan, Barták, Horyna, Březina Marek, Malý, Semirád, Kadlec, Zumr, Jelínek, Pipek, Krajňák, Panna, Kozák, Černý, Marvánek
    SKLH Žďár nad Sázavou: Řehoř (Sláma) – Pleva "C", Beneš "A", Vítek, Kolda, Hort, Březka, Kovářů, Červenka, Krupka, Střecha, Kuntsmüller, Vítek, Gregar, Bureš, Juráň, Pazourek