Poprad – Banská Bystrica 3:4 (kon.) | Košice – Lipt. Mikuláš 7:4 (kon.) | Zvolen – Martin 2:4 (kon.)
Žilina – Trenčín 3:4 (po pr.) | Nitra – Nové Zámky 7:4 (kon.)
HK Nitra
7:4 (1:1, 3:2, 3:1)
HC MIKRON Nové Zámky
sk Pátek 18.11.2016, 18:00 • Nitra aréna • Tipos Extraliga (SR) • 21. kolo

V stretnutí bohatom na góly si vďaka výhre 7:4 pripisujú do tabuľky tri body domáci hráči. Najlepším za hostí je vyhlásený brankár hostí Joakim Lundström, za domácich Richard Ondrušek, ktorý strelil dva góly v dnešnom stretnutí. (20:28:37)

58:56
    Nitra dala gól!
    RADOSLAVOVI MACÍKOVI to tentokrát vyšlo a strieľa siedmy gól domácich. Domáci útočník tentokrát nestrieľal puk z vlastného obranného pásme ale ho z neho vyviezol a z priestoru pred striedačkou hostí trafil opustenú bránku. Asistencie: Matúš Rais.

58:42
    Podobný scenár ako pred pár sekundami. Puk letel tesne vedľa pravej tyčky.

58:26
    Macík odpaluje puk cez všetky čiary a píska sa zakázané uvoľnenie. Hostia hrajú bez brankára.

57:45
    Vhadzuje sa v strednom pásme.

57:39
    Hudecove zakončenie pomedzi betóny vyráža Valent do rohu klziska.

57:15
    Štefankove zakončenie s námahou vyráža brankár hostí.
    56:01 ŠIŠKA - 6:4

56:01
    Po buly v útočnom pásme domácich prišla strela od modrej, ktorá sa dostala až k osamotenému JURAJOVI ŠIŠKOVI a ten nemal problém trafiť odkrytú hosťujúcu bránku. Asistencie: Peter Ordzovenský, Lukáš Paukovček.

55:55
    Pitule sa zrazil s Mezeiom a následne sa ocitol na ľade. Pomer síl sa však nemení.

55:22
    Opäť v mikrosúboji Slovák Lundström bol úspešnejší brankár hostí.

54:54
    V dlhom súboji o puk v rohu klziska boli úspešnejší domáci hráči.

53:25
    Zakázané uvoľnenie Nitra po tom, ako domácu obranu vyzvŕtal Čaládi a nebezpečne vystrelil z medzikružia.

52:30
    Dnešné stretnutie sleduje 2830 divákov.

51:54
    Kytnár mohol pridať svoj štvrtý gól v stretnutí. Tentokrát však Valent jeho pokus skryl na dvakrát do svojej moci.

51:23
    Valent si pripisuje ďalší úspešný zákrok a hru prerušuje. Bude sa vhadzovať po jeho ľavici.

51:01
    Pomer striel v druhej tretine bol 14:4, hostia mali úspešnosť streľby v druhej tretine 50%. Celkovo bol pomer striel po dvoch tretinách 30:15.