Los Angeles – Ottawa 4:1 (kon.) | Boston – Toronto 1:4 (kon.) | Montreal – Colorado 10:1 (kon.)
Florida – Vancouver 4:2 (kon.) | Columbus – NY Islanders 6:2 (kon.) | Tampa – Pittsburgh 3:4 (kon.)
Arizona – Nashville 4:1 (kon.) | Calgary – Winnipeg 6:2 (kon.) | San Jose – Carolina 4:3 (kon.)
Anaheim – Ottawa 5:1 (kon.) | Detroit – Philadelphia 0:1 (po pr.) | Washington – Vancouver 3:0 (kon.)
Florida Panthers
4:2 (1:0, 1:0, 2:2)
Vancouver Canucks
Neděle 11.12.2016, 01:00 • BB&T Center, Sunrise • NHL

51:03
    Paul Thompson dnes zaznamenal svůj první kanadský bod a další dvě trestné minuty. Thompson byl vyloučen podruhé v zápase, tentokrát za sekání.

44:13
    Daniel Sedin na levé straně obranného pásma Canucks přidržel Vincenta Trochecka a usedl na trestnou lavici, kde si odpyká dvě minuty za držení protihráče.

35:42
    Reilly Smith dostal menší trest za podržení a Vancouver si ve druhé třetině zahraje třetí přesilovou hru v řadě.

32:12
    Aleksander Barkov to za bránou Vancouveru přehnal se snahou získat puk a podrazil zezadu rozehrávajícího Alexe Biegu. Vancouver si zahraje druhou přesilovku.

27:03
    Erik Gudbranson v blízkosti levé tyče pronikal proti svému bývalému týmu do slibné šance a Paul Thompson ho zastavil faulem. Domácí útočník dostal dvě minuty za vysokou hůl.

13:26
    Canucks chybovali při rozehrávce a Vincent Trocheck se v blízkosti levé tyče ocital ve skvělé šanci, do té ho ovšem nepustil Alex Biega, který dostal dvě minuty za hákování.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 3. Barkov (Griffith), 30. Matheson (P. Thompson, Sceviour), 42. Ekblad (Jágr, Barkov), 60. Trocheck (MacKenzie, Pysyk) – 49. Skille (Chaput), 52. D. Sedin (Stecher, H. Sedin)

Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Yandle, Demers, McIlrath, Ekblad (A), Matheson, Pysyk – Jágr, Barkov, Griffith – J. Jokinen (A), Trocheck, R. Smith – Rau, Bjugstad, Sceviour – P. Thompson, MacKenzie (C), S. Thornton.
    Vancouver Canucks: Markström (Demko) – B. Hutton, Gudbranson, Sbisa, Stecher, Trjamkin, Biega – D. Sedin (A), H. Sedin (C), Brandon Sutter – Eriksson, Markus Granlund, Megna – Baertschi, Horvat, Burrows (A) – B. Gaunce, Chaput, Skille.

Rozhodčí: Frederick L'Ecuyer, Dan O'Halloran. Čároví: Mark Shewchyk, Michel Cormier

Diváci: 17585