Česko
1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
Rusko
Středa 21.12.2016, 18:00 • K&K PNEU Aréna Havířov • Reprezentace do 16 let

Ve třetí třetině měl ruský tým více ze hry a dokázal tuto převahu proměnit také v góly, když celkově v Havířově zvítězil 1:4.

Nejlepší hráči zápasu:

Česko: Jan Škorpík
    Rusko: Jegor Serďuk

Z mé strany je to pro dnešek z Havířova již vše, děkuji Vám za pozornost a budu se těšit z K&K PNEU Arény zase příště. (20:09:07)

59:50
    Oddechový čas pro hosty.

59:50
    V samém závěru ještě vyloučení Arbuzova, za držení protihráče u mantinelu.

58:46
    V závěru hrají Rusové s velkým elánem a dostali se do další slibné šance, to je již Škorpík pochopitelně zpět v brance.

58:39
    Rusko právě vstřelilo branku!
    Z vlastního obranného pásma přes dva české hráče trefil SERGEJ JANEVSKIJ, který tak definitivně rozhodujte tento zápas. Asistence: Danil Gutik

58:24
    Český tým hraje bez brankáře!

58:08
    Raš si dovolil na modré kličku a dostal se do dobré pozice, jenže nakonec z toho nebezpečí nebylo.

57:34
    Podkolzin byl trefen na modré čáře a poté ujížděl do samostatného úniku, mezírku mezi betony však nenašel.

57:03
    Nahozený puk na Čufarova a okamžitě začíná ruská pětice čistit prostor před svým brankářem. Toto praktikují dnes prakticky celý zápas.

56:38
    Nepřesnost v české rozehrávce vrátila puk na ruskou stranu.

55:40
    Ofsajd přerušuje jinak ne příliš zajímavou část utkání. Rusové mají aktuálně zápas plně pod kontrolou a míří za druhým vítězstvím v tomto přátelském klání obou výběrů.

54:27
    Nekompromisní lapačka Čufarova okamžitě vylétla a přesně v ní skončil kotouč.

53:31
    Domácí se snaží o zdramatizování zápasu, ale defenzíva Sborné působí ve třetí třetině velmi kompaktním dojmem.

52:35
    Kostrbatý postup přes modrou čáru domácím neprošel.

52:07
    Tečovaná střela, kterou Škorpík vůbec neviděl, doputovala jen těsně kolem jeho pravé tyčky.

51:28
    Češi jsou v pěti, ale pokračuje velký tlak hostů.

50:52
    Nebezpečná rána dnes agilního Černyje trefila Škorpíka do ramena.

49:54
    Začala zkrácená přesilovka Rusů, vhazovat se však bude v jejich obranném pásmu.

Jozef Valenčík

Branky a nahrávky: 36. Beránek (Klikorka) – 4. Podkolzin (Černyj), 28. Černyj (Janevskij), 44. Serďuk, 59. Janevskij (Gutik)

Česko: Škorpík (Chaloupek) – Mlčák, Suhrada, Homola, Haš, Klodner, Poizl, Klikorka, Kitzberger – Raška, Vitouch, Koffer – Toman, Barinka, Pištěk – Lang, Přikryl, Síla – Teplý, Beránek, Zeman
    Rusko: Čufarov (Čečelev) – Burenov, Stichanovskij, Ťuvilin, Zarubin, Arbuzov, Olejník, Janevskij, Fajzutdinov – Černyj, Guskov, Chulapov – Gutik, Nikolajev, Podkolzin – Lichačev, Baškirov, Šešin – Chaliullin, Lukin, Serďuk,

Rozhodčí: Kubičík, Hradil – Gebauer, Lederer