Boston – NY Islanders 2:4 (kon.) | New Jersey – Nashville 1:5 (kon.) | Pittsburgh – NY Rangers 7:2 (kon.)
Columbus – Los Angeles 3:2 (2:1 po s.n.) | Montreal – Anaheim 5:1 (kon.) | Tampa – Detroit 4:1 (kon.)
Florida – Buffalo 4:3 (2:0 po s.n.) | Minnesota – Colorado 2:0 (kon.) | Chicago – Ottawa 3:4 (kon.)
Dallas – St. Louis 2:3 (po pr.) | Vancouver – Winnipeg 4:1 (kon.) | San Jose – Calgary 4:1 (kon.)

3. Joe Pavelski (SJS) 0+2 (07:06:25)

V první třetině byli domácí střelecky aktivnější (10:6). Ani jedna ze šestnácti střel neskončila gólem, a tak se oba týmy rozcházely do kabin za bezbrankového stavu.

Ve druhé třetině jsme sledovali rychlý hokej, domácího hokejisté byli dál aktivní a zpřesnili střelu. Výsledkem byly čtyři vstřelené branky, dvakrát se prosadil Joonas Donskoi. San Jose má velmi dobrou výchozí pozici pro část třetí.

Ve třetí třetině dokázali hostující hráči snížit, prosadil se Sam Bennett. Více toho ale Flames nestihli, a tak prohráli 1:4.Body zůstávají v San Jose.

Československá stopa v utkání:
    Michael Frolík (CGY) 0+0,3 střely, čas na ledě 13:48

59:35
    A už se nic nestane.

59:20
    Domácí kontrolují hru, puk mají pod kontrolou.

59:00
    Poslední minuta hry.

58:40
    V poklidném tempu se zápas dohrává, hosté vědí, že tento duel nevyhrají.

58:18
    Chris Tierney hledal na druhé straně útočného pásma najetého spoluhráče, ale neuspěl.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:32

57:23
    Joonas Donskoi tak moc chce vstřelit hattrick, až mu to svazuje ruce a dělá chyby, které by obvykle nedělal.

57:00
    Calgary Flames vyhazuje přes všechny čáry až za branku domácích, do konce třetiny zbývají tři minuty.

56:36
    Chad Johnson kryje střelecký pokus, který vyslal domácí zkušený Brent Burns.

55:45
    Další dvě minuty, které mohou domácí hokejisté odehrát v relativním klubu. Naopak vyloučení přišlo pro hosty v nejméně vhodnou dobu.

55:32
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Matthew Tkachuk – 2 min., držení hole).

55:26
    Bude se vylučovat, domácí mají ponechanou výhodu.

55:00
    Pět minut dělí domácí celek od výhry v tomto zápase. Naopak hosté musí podstatně přidat.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 26. Marleau (Vlasic, J. Thornton), 30. P. Martin (J. Thornton, Pavelski), 35. Donskoi (Wingels, Pavelski), 37. Donskoi – 42. S. Bennett (Tkachuk, D. Wideman)

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – P. Martin, Burns, Vlasic, Braun, Dillon, DeMelo – Marleau, J. Thornton, Pavelski – Bødker, Couture, Labanc – Meier, Tierney, Donskoi – Haley, Wingels, M. Karlsson.
    Calgary Flames: Ch. Johnson (Elliott) – Giordano, D. Hamilton, Brodie, D. Wideman, Jokipakka, Engelland – Versteeg, Monahan, Brouwer – J. Gaudreau, S. Bennett, Chiasson – Tkachuk, Backlund, Frolík – Ferland, Stajan, Bouma.

Rozhodčí: Furlatt, L'Ecuyer – Murray, Galloway

Diváci: 17 562