Mladá Boleslav – Č. Budějovice 3:6 (kon.) | Zlín – Kladno 2:4 (kon.) | Třinec – Chomutov 5:3 (kon.)
Olomouc – Slavia 5:4 (kon.)
Berani Zlín
2:4 (1:2, 0:0, 1:2)
Rytíři Kladno
Středa 21.12.2016, 17:00 • Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín • DHL Extraliga juniorů • 30. kolo

Ode mne je to pro dnešek ze Zlína vše. Mějte se krásně a na počtenou! (19:08:12)

Je dobojováno, Kladno podruhé za sebou poráží Zlín – tentokrát poměrem 4:2. Zatímco v první třetině byli lepší Rytíři, v té druhé ševci, ta třetí byla vyrovnaná. Ovšem branek více nastříleli hosté, a to je ten nejdůležitější atribut.

59:48
    Zbývající vteřiny domácí hrají bez brankáře, zdá se že zdramatizovat více utkání už se jim ale nepodaří.

59:35
    Domácí trenér si nyní vyžádal oddechový čas.

59:20
    Hosté jsou už sice v pěti, přesto se domácí stále pokouší o vstřelení kontaktní branky.

58:51
    A to mohlo být ještě zajímavé! Hefka z mezikruží nastřelil levou tyč kladenské branky!

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny, domácí pokračují v klasické přesilovce.

57:24
    Zlín právě vstřelil branku!
    A přeci jen se žluto-modří ještě prosazují! Od modré čáry pálil přesně RADIM BUDIL. Asistence: Vladimír Váňa a Lukáš Horváth.

57:11
    Potrestán však ještě Zelingr a domácí budou hrát několik vteřin v pěti proti třem!

56:45
    Zlínští sice kombinují v útočném pásmu, ale hra v jejich podání už nemá takový drajv a hosté se celkem v pohodě brání.

55:34
    Ovšem hostující brankář zároveň dostává dvě minuty za zdržování hry a pro domácí je tu ještě šance alespoň zkorigovat výsledek. Trest odsedí útočník Schildhabel.

55:34
    Mikulec to zkoušel od levého mantinelu, Stahl bez problémů vyráží a následně kotouč i zalehává před dotírajícími útočníky Zlína.

54:42
    Domácí se ovšem nevzdávají a sympaticky ještě bojují, kotouč za hostující brankou.

53:22
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Na ukazateli skóre svítí již 1:4 a pro Zlín situace nevypadá vůbec dobře. Patyk vybojoval kotouč za domácí brankou, nahrál jej MICHALU KUČEROVI, a ten zblízka pohotově zavěsil. Asistence: Petr Patyk.

52:21
    Domácí jdou navíc znovu do čtyř, neboť dvě minuty dostává za sekání Miko.

51:21
    Přesilovka využita a Kladno odskakuje do dvoubrankového náskoku! Jak Huf celou dobu výborně chytal, tak nyní si vybral svůj kousek smůly. PETR PATYK nahrával před branky, kde si domácí brankář nešťastně hokejkou sám srazil kotouč mezi své betony. Asistence: Vincent Keszi.

50:25
    Domácím se zatím daří bránit, Huf doposud nemusel čelit žádné střele.

Tomáš Pavlík

Branky a nahrávky: 8. Karafiát (Miko), 58. Budil (Váňa, Horváth) – 7. Schildhabel (Keszi), 12. Kubík (Schildhabel), 52. Patyk (Keszi), 54. Kučera (Patyk)

Berani Zlín: Huf (Odložilík) – Dluhoš, Váňa, Procházka, Budil, Padrnos "C", Gazda "A", Kolařík – Kotek, Hefka, Kenša, Miko, Václavek, Mikulec, Karafiát, Dvořáček, Strmiska, Stiksa, Horváth
    Rytíři Kladno: Stahl (Svoboda) – Havelka "A", Kiml, Cibák, Chládek, Kučera, Zelingr – Vach, Kubík, Patyk "C", Bláha, Okegawa, Borkovec, Schildhabel "A", Řepka, Husarik, Keszi, Kučera, Čermák

Rozhodčí: Kika, Vaněk – Wesley, Holibka