Vítkovice – K. Vary 3:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 2:4 (kon.) | Zlín – Liberec 2:3 (kon.)
Olomouc – Třinec 2:3 (kon.) | Kometa Brno – Litvínov 2:1 (kon.) | Chomutov – Pardubice 1:3 (kon.)
Piráti Chomutov
1:3 (0:2, 0:1, 1:0)
HC Dynamo Pardubice
Středa 28.12.2016, 18:20 • SD ARÉNA • Tipsport extraliga • 33. kolo

50:16
    Domácí celek si zahraje početní výhodu. Jan Ščotka držel za brankou Marka Tomicu a odsedí si tak dvě minuty na trestné lavici.

45:22
    Ano, přichází přesilová hra. Adam Raška před brankou fauloval, sekl dotírajícího Matěje Berana. Šance pro Pardubice!

36:56
    Hned po zákroku Martina Růžičky se pokoušel dorážet Brett Skinner. Toho ale krosčekoval Tomáš Čáslava, a tak mu to kanadský bek vrátil ve formě sekání. Oba jdou na trestnou lavici.

36:09
    Domácí budou hrát dvojnásobnou přesilovku. Jakub Sklenář byl faulován po faulu kolenem. Nepěkný zákrok od Jana Ščotky.

34:55
    Ladislav Havlík za brankou přišpendlil na mantinel chomutovského hráče. Inkasuje dvě minuty za krosček.

31:36
    Tak bude. Vladimír Růžička dostal osobní trest a když bouchl vrátkami, dostal trest do konce utkání. To jsou věci.

18:24
    A hostům je nyní dokonce nabídnuta přesilová hra. Vladimír Růžička se prezentoval zbytečným útočným faulem – vyloučen je za hru vysokou holí.

07:06
    Ondřej Dlapa za brankou Krále držel protihráče tak dlouho, až mu byl odpískán nedovolený zákrok. Uvidíme tak první přesilovku utkání.

David Panuška

Branky a nahrávky: 45. Skokan (Rutta) – 16. P. Sýkora, 18. Klimenta (Nahodil, T. Kaut), 31. Nahodil

Piráti Chomutov: Král (J. Laco) – Flemming, Dlapa, Valach, Skinner, Rutta, Mrázek, R. Havel, L. Chalupa – Vondrka, Huml, Tomica – Kämpf, V. Růžička, Sklenář – Koblasa, Raška, Poletín – Skokan, Šťovíček, Slavíček.
    HC Dynamo Pardubice: Martin Růžička (Klouček) – Schaus, Havlík, Leduc, Čáslava, Ščotka, Ovčačík, Bokroš, Rohlík – P. Sýkora, Tomášek, Johnson – Klimenta, Nahodil, Rolinek – Mallet, Redenbach, Beran – Panna, T. Kaut, Starý.

Rozhodčí: Hodek, Bulanov – Gerát, Hynek