Olomouc B – Třebíč 4:2 (kon.) | Zlínsko – Petřkovice 2:2 (kon.) | Hulín – HFK Olomouc 1:0 (kon.)
Vyškov – Slovácko B 0:0 (kon.) | Hlučín – Zlín B 2:1 (kon.) | Blansko – Mohelnice 1:1 (kon.)
Líšeň – Kroměříž 1:3 (kon.)
SK Spartak Hulín
1:0 (1:0)
1. HFK Olomouc
Sobota 18.03.2017, 15:00Moravskoslezská fotbalová liga • 17. kolo

Je dobojováno! Hulín v první půli přečkal několik dobrých šancí Olomouce a před přestávkou se dám dostal do vedení zásluhou Jiřího Oulehly. Jeho trefa se nakonec ukázala být jako vítězná, hostům se totiž vyrovnat nepodařilo a všechny tři body tak putují na stranu Spartaku. (17:00:30)

90+3

90+2
    Žlutou kartu dostává Luboš Horka (1. HFK Olomouc).

90+2
    Všechny hostující snahy na vyrovnání zmařil útočný faul. S šancemi HFK na vyrovnání už to vypadá hodně bledě.

90+2
    Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Václav Ondřejka, přichází Roman Goldemund.

90+1
    Nastavený čas přináší rohový kop Oloumouce. Do útoku se kvůli němu přesunul i brankář Mucha!

90
    A znovu faul v podání hostujících hráčů. Šance Olomouce na vyrovnání tak jsou znovu o něco menší.

89
    Marek Vogl podle hlavního arbitra příliš dlouho otálel s rozehrávkou a je za to potrestán žlutou kartou.

89
    Tomáš Wolf se nedostal k míči přes zpevněného obránce Spartaku, kterého z frustrace fauloval.

87
    Střídání v týmu 1. HFK Olomouc: ze hřiště odchází Ondřej Kováč, přichází Martin Krejčí.

87
    Nic se nezměnilo ani po standardní situaci. Filip Vedral si totiž pomohl při zpracování rukou a jeho střela z šestnácti metrů už byla zbytečná.

86
    Olomoucké útočné akce mají ve druhém poločase většinou jepičí život. Na vyrovnání to zatím moc nevypadá.

84
    A další přerušení hry. Po nedovoleném zákroku se na zeleném pažitu tentokrát ocitl faulovaný Jaroslav Laciga.

83
    Centr Michala Dvořáčka žádný z jeho spoluhráčů nevyužil, pokračuje se autem Spartaku.

82
    Tomáš Wolf sestřelil Vyskočila, který pro domácí tým získal rozehrávku z blízkosti levé pomezní čáry.

81
    Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Michal Šrom, přichází Michal Minář.

79
    Dnešní utkání sleduje 121 diváků.

78
    Michael Weinlich při centru podklouzl a usnadnil práci domácí obraně, která rychle odkopla míč na půlku hřiště.