NY Rangers – Pittsburgh 4:5 (po pr.) | Washington – Toronto 0:2 (kon.) | Philadelphia – Florida 5:1 (kon.)
New Jersey – Tampa 5:4 (1:0 po s.n.) | Ottawa – Vancouver 0:3 (kon.) | Nashville – Colorado 4:1 (kon.)
Winnipeg – Columbus 2:5 (kon.) | Dallas – Arizona 3:1 (kon.) | Edmonton – Carolina 3:5 (kon.)
Vegas – Buffalo 5:4 (po pr.) | San Jose – Montreal 5:2 (kon.)
Philadelphia Flyers
5:1 (0:0, 4:0, 1:1)
Florida Panthers
Středa 18.10.2017, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Tři hvězdy utkání
    1. Neuvirth (PHI) – 96,7 % úspěšnost zákroků.
    2. Gostisbehere (PHI) – 1 + 1
    3. Giroux (PHI) – 1 + 1 (04:00:43)

Československá stopa
    Michael Neuvirth (PHI) – 97,6% úspěšnost zákroků.
    Jakub Voráček (PHI) – 0+1, střely na branku: 2 trestné minuty: 0, +/- : 1, čas na ledě: 18:24.
    Radim Vrbata (FLA) – 0 + 1, střely na branku: 2 trestné minuty: 2, +/- : -1, čas na ledě: 14:58.

Střely po 3. třetině: Domácí – 39, Hosté – 41.

Ve třetí třetině jsme se dočkali 2 gólů. V 57. minutě připravil McGinn o čisté konto Neuvirtha, když využil milimetrovou přihrávku od Radima Vrbaty. Minutu před koncem jsme mohli vidět kuriózní gól, když puk zamířil po buly ve středním pásmu do odkryté klece Floridy. Domácí si tak připsali hladkou výhru když, díky skvělé druhé třetině porazili Panthers poměrem 5:1. 2 body tak zůstavají ve Philadelphiii, pod tímto vítězstvím se podepsal skvělým výkonem Neuvirth,který dnes předváděl skvělé zákroky!

59:20
    Neuvirth si připsal pěkný zákrok lapačkou proti střele Trochecka!
    58:23 Valtteri FILPPULA - 5:1

58:23
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Flyers přidávají další gól, tentokrát do odkryté klece! VALTERI FILPPULA vyhrál buly dopředu ve středním pásmu, a kotouč přes půlku hřiště zamířil do prázdné branky! Opravdu kuriózní gól! Bez asistence.

57:20
    Leier odpálil kotouč do středního pásma.

56:51
    Panthers to zkouší se 6ti hráči v poli.
    56:10 Jamie MCGINN - 4:1

56:10
    Florida právě vstřelila branku!
    Florida využívá přesilovku a poprvé překonává českého brankáře! Vrbata měl puk na pravém mantinelu a milimetrovou nahrávkou našel rozejtého JAMIEHO McGINNA, který u druhé tyče uklidil žabku do prázdné branky! Asistence: Radim Vrbata, Nick Bjugstad,

55:04
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Robert Hägg – 2 min., sekání).

54:35
    MacDonald si počkal na Vrbatu, odebral mu kotouč a vyhodil ho pryč.

54:01
    Neuvirth vyrazil kotouč po střele Barkova do ochranné sítě.

53:49
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Jakub Voráček – 2 min., sekání).

53:35
    Pekný zákrok betonem od Luonga proti střele Voráčka od modré.

53:01
    Provorov zblokoval střelu Vrbaty a odpálil kotouč.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 22. Couturier (Voráček, Giroux), 28. Gostisbehere (Simmonds, Hägg), 34. Giroux (Filppula), 37. Weise (Patrick, Konecny), 59. Filppula – 57. J. McGinn (Vrbata, Bjugstad)

Philadelphia Flyers: Neuvirth (Elliott) – Provorov, MacDonald, Gostisbehere, Hägg, Manning, Gudas – Giroux, Couturier, Voráček – Weal, Filppula, Simmonds – Weise, Patrick, Konecny – Leier, Laughton, M. Raffl.
    Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Yandle, Ekblad, Matheson, Pysyk, McCoshen, Petrovic – Dadonov, Trocheck, Bjugstad – J. McGinn, McCann, Tippett – Haley, MacKenzie, Brickley – Huberdeau, Barkov, Vrbata.

Rozhodčí: Charron, Nicholson – Gibbs, MacPherson