Anderlecht – Waregem 2:0 (kon.) | Genk – Club Brugge 2:0 (kon.) | Waasland-Beveren – Kortrijk 2:1 (kon.)
RSC Anderlecht
2:0 (0:0)
SV Zulte-Waregem
Středa 25.10.2017, 20:30 • Constant Vanden Stockstadion, Brusel • Belgická liga • 12. kolo

Domácí fotbalisté po bezbrankovém prvním poločase dokázali zabrat ve druhé polovině zápasu, vstřelili dvě branky, díky čemuž vyhrávají tento zápas 2:0 a získávají další body do tabulky. Matz Sels neinkasoval ani jednu branku, mnoho práce ale v tomto duelu neměl. (22:20:37)

90+2

90+1
    Nastavovat se budou dvě minuty.

90
    Matz Sels se rozhodl pro dlouhý výkop, probíhá poslední minuta hry, uvidíme, kolik se bude nastavovat.

89
    Anderlecht pokračuje v aktivní hře, sledujeme poklidný závěr zápasu, fanoušci na tribunách slaví výhru domácího týmu.

87
    Domácí celek drží dvoubrankové vedení, hosté se nemohou do výraznější šance dostat, Grigoris Kostanos zkazil přihrávku na spoluhráče.

86
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Onur Kaya, přichází Grigoris Kostanos.

85
    Pět minut hry zbývá do konce druhého poločasu, domácí celek vede o dva góly a nikam se nežene. Domácí celek míří k výhře.

84
    Žlutou kartu dostává Sandy Walsh (SV Zulte-Waregem).

83
    Domácí celek měl k dispozici rohový kop, ale s centrem před branku si naprosto snadno dokázala obrana hostujícího týmu poradit.

82
    Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Adrien Trebel, přichází Alexandru Chipciu.

81
    Idrissa Doumbia se propracoval do útočnou polovinu, ale nedokázal míč přesněji vyslat na branku soupeře.

80
    Deset minut hry bývá do konce zápasu, domácí fotbalisté kontrolují hru, hosté se prosazují jen velmi těžko.

79
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Nill De Pauw, přichází Aaron Leya Iseka.

77
    Žlutou kartu dostává Hamdi Harbaoui (RSC Anderlecht). Domácí hráč při oslabě branky sundal dres, za což vidí žlutou kartu.
    77. Hamdi HARBAOUI - 2:0

77
    Anderlecht právě vstřelil branku!
    Domácí celek navyšuje své vedení, po krásném centru se k hlavičce propracoval HAMDI HARBAOUI, jehož pokus končí přesně k brance. Domácí fotbalisté slaví vedení o dva góly a k výhra mají blízko.

77
    Henry Onyekuru se pokoušel probojovat do zakončení, jeho akce končí po zákroku hostujícího Sandy Walshe.

76
    Fotbalisté domácího celku se pokouší přidat další braku, výborně nyní ale hraje hostující obrana, která hasí jakékoliv šanci domácích.