Chelsea – Everton 2:1 (kon.) | Tottenham – West Ham 2:3 (kon.)
Tottenham Hotspur
2:3 (2:0)
West Ham United
Středa 25.10.2017, 21:00 • Wembley Stadium, London • Anglický Ligový pohár • Osmifinále

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:11:05)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 6:3. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 6:8.
    West Ham se do čtvrtfinále Ligového poháru dostal dvakrát po sobě poprvé od sezóny 1980/81

Utkání je u konce a my viděli dokonalý obrat. West Ham sice po první půlce prohrával o dva góly, ale po pauze předvedl vynikající výkon a raduje se z postupu. V 55. minutě se zblízka prosadil Andre Ayew a o pět minut později to byl opět Andre Ayew, kdo se postaral o vyrovnání a znovu to bylo po zakončení uvnitř vápna. V 70. minutě kopali hosté roh a Angelo Ogbonna dostal při náběhu na hlavičku dostatek prostoru na přesné zakončení. Tottenham byl ve druhé půli hodně nepřesný a to se projevilo i při snaze o vyrovnání. West Ham zvládl udržet náskok a může se tak těšit ze čtvrtfinále Ligového poháru.
    Hrdinové

90+4

90+4
    Adrián má míč ve svém držení a žene své spoluhráče dopředu.

90+3
    Hosté vhazují na vlastní polovině, samozřejmě nikam nepospíchají.

90+2
    Osamělý Arnautović na půlce čekal na přihrávku, sám toho ale moc nezvládl. Tottenham v dalším náporu.

90+1
    Domácí už nic nevymýšlí a posílají do vápna centry. Ty ovšem West Ham zvládá sbírat.

90
    Budou se nastavovat čtyři minuty.

90
    Velký nápor před Adriánem, který nejprve neudržel střelu z dálky a pak musel řešit i menší zmatek na malém vápně.

89
    V pokutovém území upadl Alli, domácí reklamovali penaltu a skutečně se pískalo. Jenže ne faul, ale Alliho ofsajd.

89
    Roh pro Tottenham.

88
    Hosté střídají, dohrál Manuel Lanzini, utkání dohraje Marko Arnautović.

88
    Ani Eriksen, ani Alderweireld se ke střele nedostali, před nimi stála bránící zeď.