Atalanta BC – Hellas Verona 3:0 (kon.) | Bologna – Lazio 1:2 (kon.) | Cagliari – Benevento 2:1 (kon.)
Chievo – AC Milán 1:4 (kon.) | Fiorentina – Turín 3:0 (kon.) | Janov – Neapol 2:3 (kon.)
Juventus – Spal 4:1 (kon.) | AS Řím – Crotone 1:0 (kon.) | Sassuolo – Udinese 0:1 (kon.)
US Sassuolo Calcio
0:1 (0:1)
Udinese Calcio
Středa 25.10.2017, 20:45 • MAPEI Stadium - Città del Tricolore (Reggio nell'Emilia) • Italská Serie A • 10. kolo

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 3:6. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 15:19. (22:46:12)

Máme za sebou i druhou polovinu utkání, ve které už jsme se žádné další branky nedočkali. O výsledku zápasu tedy rozhodla přesná střela Antonína Baráka z prvního poločasu. Ve druhé půli byli jednoznačně aktivnějším celkem domácí, avšak nepovedlo se jim z platonického tlaku nic vytěžit. Hostující obrana byla ve většině případů pozorná a případně zasáhl výborný Albano Bizzarri. Hosté dokázali vytěžit všechny tři body, čímž se v tabulce před svého dnešního soupeře dostali. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne.

90+6

90+6
    Centrovaný míč však hostující obranu nezaskočil, načež sudí píská konec utkání.

90+5
    Ve středu hřiště došlo k nedovolenému zákroku hostů, takže uvidíme ještě jeden nákop.

90+4
    Jakub Jankto končí na trávníku po zbytečně tvrdém skluzu Cannavara. Ten nechal působit svou frustraci a ostrým zákrokem poslal českého záložníka k zemi. Zasloužená karta pro Cannavara.

90+3
    Zatím jsou v nastaveném čase lepší hosté, kteří soupeře nepouští na svou vlastní polovinu.

90+2
    Rodrigo de Paul pronikal po pravé straně, kde ho soupeř poslal nedovoleně k zemi a píská se faul.

90+1
    Valon Behrami dnes hraje povedenou partii a nyní dokázal vybojovat další míč ve středu hrací plochy.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 5 minut, takže domácí mají ještě dostatek času na vyrovnání.

89
    Hosté si dali s rozehrávkou rohu na čas. Rozehráli míč na krátkou vzdálenost, ale následně poslali nepřesnou přihrávku do pokutového území.

88
    Jankto poslal míč na Baráka, který se snažil krajana uvolnit, ale Gazzola dokázal míč před Janktem ukopnout na roh.

87
    Sassuolo znovu kombinuje na útočné polovině. Obrana Udinese však soupeře nepouští k ničemu zásadnímu.

86
    Domácí se stále snaží dostat přes soupeřovu obranu, ale čas mizí a vyrovnání zatím není na světě.

85
    Alessandro Matri se vrátil na vlastní polovinu, aby vypomohl s bráněním, kde se stal obětí nedovoleného zákroku.

84
    Exekuce volného přímého kopu ze 17,8 metru se ujal Matteo Politano, který zvolil přímou střelu, ale na skvěle chytajícího Bizzarriho si nepřišel a Argentinec vyráží do bezpečí.

83
    Rozhodčí Tagliavento píská nedovolený zákrok Behramiho těsně před pokutovým územím Udinese. Uvidíme zajímavou standardní situaci.

82
    Po rychlém útoku hostů a Janktově centru se domácím nepovedl odkop, který končí rohovým kopem. Po něm však hosté nic zajímavého nevymysleli.