Mountfield HK – Pardubice 6:0 (kon.) | Jihlava – Žďár n/S 3:5 (kon.) | Slavia – Plzeň 3:2 (kon.)
Chomutov – Kladno 3:5 (kon.) | Vítkovice – Vsetín 9:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Sparta 3:6 (kon.)
Třinec – Zlín 3:4 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 6:5 (kon.)
K. Vary – HC Litvínov 3:4 (1:2 po s.n.) | Č. Budějovice – Salzburg 5:4 (kon.)
HC Slavia Praha
3:2 (1:1, 1:1, 1:0 - N 1:0)
HC Škoda Plzeň
Sobota 15.09.2018, 12:00DHL Extraliga juniorů • Skupina A

Z Edenu je to pro tuto chvíli vše, v 17:00 zde začíná zápas A týmu Slavia – Prostějov, který taktéž můžete sledovat v našem přenosu. (14:40:11)

Výhru v základní hrací době i následném bonusovém prodloužení si tak po zásluze připsali hokejisté domácí Slavie. Ti si tak dnešním zápasem pořádně zvedli sebevědomí a můžou jít v klidu do dalších klání.

61:48
    Slavia právě vstřelila branku!
    V prodloužení taktéž získává bonusový bod domácí Slavia! Po akci Všetečky se k dorážce dostal ŠIMON VLČEK a puk doklepal do otevřené branky. Asistence: Robin Všetečka.

61:11
    Na druhé straně se do útoku vydal Houdek, nic z toho nebylo.

60:33
    Brož výborně bojoval v útočném pásmu a dostal se ke dvěma střelám. Kolář chytil.

60:01

Výhru v základní hrací době si tedy nakonec po zásluze připsali domácí hráči. Za malou chvíli začne prodloužení.

59:52
    Steinocher zachytil puk a vyhodil, tohle už domácí zvládnou!

59:45
    Je tady úmyslný ofsajd Plzně, takže Kolář musí zpět do branky. 15 sekund do konce...

59:30
    Hosté hrají bez gólmana.

59:04
    Eret ujížděl po levém křídle, chtěl vystřelit, ale puk mu sjel z čepele hokejky.

58:46
    Plzeň ve snaze co nejrychleji rozehrát poslala puk jen na zakázané uvolnění.

58:36
    Znovu dokázala Slavia vyhodit, postaral se o to Steinocher.

58:19
    Domácí hráči skvěle brání a nepouštějí zatím hosty do šancí.

57:37
    Brož teď zachránil svůj tým, vyvezl puk a dokonce vystřelil, rána šla ale hodně mimo.

57:09
    Sešívaní těsně neudrželi kotouč v pásmu a musí se tak vracet.

56:45
    Kižlin si ukousl moc velké sousto a mezi dvěma beky neprošel.

Jakub Slunečko

Branky a nahrávky: 1. Vlček (Všetečka), 33. Brož, 50. Vlček (Všetečka, Hasil), 62. Vlček (Všetečka) – 15. Eret (Malák), 34. Eret (Pour)

HC Slavia Praha: Málek (Vecka) – Němeček, Duda, Bureš, Macek, Steinocher, Holý – Brož, Všetečka, Havrda, Křenek, Hradil. Hasil, Vlček, Kižlin, Labuzík, Janča, Martinec, Petrák
    HC Škoda Plzeň: Kolář (Pilc) – Houdek, Novák, Lokajíček, Šilhán, Kovařík. Kremláček, Malák – Ženíšek. Kvasnička, Rohla, Poul, Slanina, Adamec, Malát, Procházka, Eret, Hasman, Princl