Mountfield HK – Pardubice 6:0 (kon.) | Jihlava – Žďár n/S 3:5 (kon.) | Slavia – Plzeň 3:2 (kon.)
Chomutov – Kladno 3:5 (kon.) | Vítkovice – Vsetín 9:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Sparta 3:6 (kon.)
Třinec – Zlín 3:4 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 6:5 (kon.)
K. Vary – HC Litvínov 3:4 (1:2 po s.n.) | Č. Budějovice – Salzburg 5:4 (kon.)
HC Oceláři Třinec
3:4 (0:0, 0:2, 3:2 - N 0:0 - 0:1)
Berani Zlín
Sobota 15.09.2018, 14:30 • mini WERK ARENA • DHL Extraliga juniorů • Skupina D

Konec zápasu. (17:30:49)

V samostatných nájezdech zvítězil tým PSG Berani Zlín.
    Autorem vítězné branky je DAN HANDL.

Samostatné nájezdy začínají.

V prodloužení se ani jeden z týmů přes několik přečíslení prosadit nedokázal a budeme pokračovat nájezdy.

60:01

V základní hrací době tedy vítězí Zlín, následovat bude prodloužení o bonusový bod.

59:30
    Švehlák zůstává na střídačce, domácí to zkusí v šesti.

59:30
    Oddechový čas pro domácí.

59:30
    Oceláři během přesilové hry příliš nepředvedli a Zlín už je teď kompletní.

57:30
    Necelé tři minuty před koncem základní hrací doby přichází faul zlínského Kočicy, který si musí odpykat dvě minuty za sekání.

54:39
    Zlín právě vstřelil branku!
    Velkou hrubku v obraně předvedli také domácí, sám na branku postupoval VOJTĚCH DOBIÁŠ a v dobré šanci nezaváhal. Bez asistence.

50:02
    Třinec právě vstřelil branku!
    Početní výhoda je bleskově využita a jsme opět na začátku! Po přihrávce Filipa Indrsta se z těsné blízkosti branky prosazuje MATOUŠ ČMIEL. Asistence: Filip Indrst.

49:37
    V plném počtu hosté strávili sotva deset vteřin a teď už se opět vylučuje. Dvě minuty za držení pro Seberu.

49:29
    Hosté se ubránili a opět jsou v plném počtu.

47:38
    Domácí se znovu důrazně tlačili za dorážkou, tentokrát ale Kořének odolal.

47:29
    Podešva dostává dvě minuty za podrážení a následovat bude přesilová hra Třince.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 46. Havránek (Čmiel), 47. Macháček (Geidl, Krč), 51. Čmiel (Indrst) – 33. Pavlas (Kočica), 37. Václavek (Talafa), 44. Luža (Sebera, Janošek), 55. Dobiáš, rozh. náj. Handl

HC Oceláři Třinec: Švehlák (Ochman) – Radzienciak, Krzak, Bulava, Rufer, Šulák, J. Adámek, Michálek, Homola – Havránek, Králík, Krč, Tománek, Indrst, Mikler, Geidl, Čmiel, Plandor, Macháček
    Berani Zlín: Kořének (Kubík) – Janošek, Hamrlík, Bednařík, Pavlas, Talafa – Václavek, Kočica, Pröschl, Bachánek, Handl, Lekeš, Podešva, Leška, Kozubík, Luža, Dobiáš, Fajkus, Sebera

Rozhodčí: Koziol – Gančarčík, Rožánek