Havlíčkův Brod – Jihlava 3:2 (kon.) | Zlín – Olomouc 3:2 (kon.) | Přerov – Vítkovice 2:3 (po pr.)
HC Litvínov – Kobra 5:1 (kon.) | Kladno – Třemošná 7:4 (kon.) | Liberec – Tábor 4:0 (kon.)
Kometa Brno – Žďár n/S 11:0 (kon.) | Sparta – PZ Kladno 9:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 4:3 (1:0 po s.n.)
Třinec – Warriors Brno 4:3 (kon.) | HK MD Šumperk – Technika Brno 5:2 (kon.) | Havířov – Vsetín 5:4 (kon.)
Č. Budějovice – Pardubice 5:6 (po pr.) | Chomutov – Plzeň 0:4 (kon.)

64:01
    Kobra je v prodloužení nebezpečnějším soupeřem než v základní hrací době.

62:49
    Hráč hostí se dostal do samostatného úniku, ale brankář jeho pokus do horní poloviny branky vytěsnil ven.

62:01
    Domácí jsou lepší i v prodloužení. Vytvořili si více šancí a soupeře nepustili do žádné vyložené akce.

61:01
    Krásná akce 2 na 1 v podání Litvínova zůstala po fantastickém zákroku nevyužita.

60:08
    Úvodní buly vyhráli hosté, ale u puku jsou hned domácí a dostávají se do útoku.

60:01

Domácí vítězí v základní hrací době, ale ještě nás čeká prodloužení o extra bod.

59:05
    DANIELU DEJOVI se střelou Z levého kruhu podařilo překonat brankáře Kobry! Bez asistence

57:12
    Kobra kombinuje v útočném pásmu, ale přesilovku nevyužívá.

55:21
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Herkommer – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku). Trest odpyká Beran.

54:34
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Kočárek – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Sekula – 2 min., krosček).

52:38
    Povedenou střelou z levého kruhu se prezentoval přesně do šibenice DANIEL DEJ! Asistence: Lukáš Hocelík

52:26
    Kobra právě vstřelila branku!
    Krásná sólo akce zakončená ONDŘEJEM VÝKRUTOU vede ke snížení hostů! Asistence: Lukáš Strnad

51:29
    I Kobra dostala domácí pod tlak. Ten neproměnili ve víc než dvě střeli.

50:02
    Kobra se opět dostala do útoku, ale znovu jen na chvíli.

Petr Význer

Branky a nahrávky: 22. Skuhrovec (Hocelík, Dej), 32. Kadár (Skuhrovec), 37. Špaček (Kočárek), 53. Dej (Hocelík), 60. Dej, 65. Skuhrovec (Slavík) – 53. Výkruta (Strnad)

HC Litvínov: Čermák (Herkommer) – Minařík, Werner, Cimrman, Hocelík, Kadár, Kuchař, Hora – Beran, Dej, Postl, Adámek, Kočárek, Šikl, Vopat, Slavík, Špaček, Krocker, Skuhrovec
    HC Kobra Praha: Liemann (Tuček), Šnajberk, Bucek, Bartoň, Frydrich, Chytil, Capoušek – Král, Tichý, Výkruta, Rajilic, Sekula, Valenta, Halfar, Strnad, Kvasnička