Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice 6:2 (kon.) | Kopřivnice – Nový Jičín 4:1 (kon.) | Šumperk – Opava 3:2 (2:0 po s.n.)
SHK Hodonín – Orlová 7:3 (kon.) | Písek – Žďár n/S 3:4 (kon.) | Pelhřimov – Tábor 5:4 (po pr.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
5:4 (1:0, 3:4, 0:0 - 1:0)
HC Tábor
Sobota 15.09.2018, 18:00 • Zimní stadion Pelhřimov • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 2. kolo

Pelhřimov poráží v pohledném utkání Tábor 5:4 po prodloužení a připisuje si první vítězství v sezóně. To je ode mě pro dnešek vše a někdy příště napočtenou. (20:25:20)

64:20
    Lední Medvědi právě vstřelili branku!
    Tak přece se MARTIN HADRAVA dočkal! Domácí útočník propálil skrumáž těl před Novákem a rozhoduje dnešní utkání, pod které se podepsal hattrickem. Asistence Ladislav Pospíchal.

64:00
    Zámek...

Timeout domácích.

63:45
    Kamil Černý dvě minuty za vražení na hrazení plus osobní desetiminutový trest.

63:28
    Seidl v blafáku neuspěl proti Holatovi.

63:08
    Martin Hadrava už toho má plné zuby, ale přesto našel dost sil, najel do pásma, ale Nováka nepřekonal.

62:15
    Omluvte drobné technické problémy. Hra se nyní vyrovnala.

60:58
    Štiplavá střela Kadlece, Novák kryje.

60:30
    Martin Hadrava motal puk okolo Nováka, ale pas na spoluhráče nepřichází.

60:01

Třetí třetina rozhodující branku nepřinesla, takže oba celky zatím získali po bodu. Vzhledem k průběhu utkání ale mohou být domácí smutnější, protože ve druhé třetině ztratili tříbrankové vedení, na druhou stranu byli poté hosté častěji nebezpečnějším týmem. Uvidíme, co přinese prodloužení, které začne za pár okamžiků.

60:00

58:45
    Útočné akce se střídají na obou stranách, ale bez finální přihrávky.

57:35
    Tutovka Heřmana, Holata chytá.

57:18
    Votápek obkroužil hostující branku, puk se po jeho pokusu zastavil pod Novákovým betonem.

Timeout hostů.

56:44
    Dlouhé obléhání táborské branky skoro bez střelby k pátému gólu domácích nevede...

Pavel Blažek

Branky a nahrávky: 20. Vysloužil (Mejzlík, Pospíchal), 22. Martin Hadrava (Vysloužil, Port), 27. Martin Hadrava (Vysloužil, Filip Kasalý), 28. Votápek (Vysloužil), 65. Martin Hadrava (Pospíchal) – 23. Matušík (Hrala, Točík), 33. Točík (Duben), 36. Blažek (Heřman, Matušík), 38. Heřman (Hajič)

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Holík (Holata) – Hadrava Martin, Kadlec, Kaminsky, Vysloužil, Kohút, Votápek, Hráček, Heinrich, Kasalý F., Krtek, Port, Pospíchal, Mejzlík, Kasalý D.
    HC Tábor: Novák (Dudáček) – Tesař, Košař, Heřman, Kadilák, Točík. Hlaveš, Černý, Duben, Hajič, Blažek, Březina, Matušík, Zayml, Hrala, Raiterman, Prášek, Pechánek, Seidl

Rozhodčí: Pokorný – Musil, Kleprlík