Frýdek-M. – Třebíč 8:2 (kon.) | Poruba 2011 – Ústí n/L 7:3 (kon.) | Benátky n/J – Kladno 3:6 (kon.)
Slavia – Prostějov 1:3 (kon.) | Přerov – Motor ČB 1:3 (kon.) | Vsetín – Havířov 2:3 (0:1 po s.n.)
Jihlava – Kadaň 7:0 (kon.)
HC ZUBR Přerov
1:3 (0:3, 1:0, 0:0)
Banes Motor České Budějovice
Sobota 15.09.2018, 17:00 • MEO Aréna, Přerov • Chance liga • 4. kolo

Ač byli ve třetí třetině aktivnější Přerovští, dalšího snížení už se nedočkali a dvěma tisícovkám diváků další branku nenabídli. Skórovat už se nepovedlo ani hostům a po bezbrankové třetí třetině tak berou na jih Čech všechny tři body za výhru 3:1. Tu si vysloužili díky povedené první třetině, kde domácí hráči hned ze startu zaspali a třikrát inkasovali.
    Já se s vámi pro dnešek loučím a budu se těšit u dalšího přenosu z MEO Arény. Napočtenou! (19:33:19)

59:38
    Hra byla vykázána do středního pásma, dvaadvacet sekund už Zubrům zřejmě stačit nebude.

59:34
    Puk teď opustil ledovou plochu a zamířil na hostující střídačku. Vhazování před Strmeněm.

59:19
    Prospalova střídačka si teď vyžádala oddechový čas těsně před vhazováním.

59:19
    Zakázané uvolnění hostů.

58:59
    Tvrdá střela Goiše byla sražena, Motor se osvobozuje.

58:19
    Zubrům už mnoho času na dvě branky nezbývá. Klimeš tak opustil brankoviště a uvolnil místo šestému hráči do pole.

58:00
    Budějovická přesilovka je minulostí, domácí mužstvo hraje v plném počtu a zároveň byly rozehrány poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:10
    Pavel Novák s Čermákem dotírali na brankovišti, Klimeš si ale mezi bruslemi kotouč stačil najít a zavčas jej přikryl.

56:22
    Po přihrávce Gilberta se střelou ještě chvíli počkal Fillman, avšak minul.

56:00
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Karel Plášek ml. – 2 min., vysoká hůl).

54:45
    Přihrávka Sikory na Procházku teď projela skrumáží hráčů, celou akci ale zastavuje posunutá branka Jana Strmeně.

53:43
    Střely Paly i Černého skončily pouze na zadním mantinelu, Budějovice hrají v plném počtu.

53:09
    Ofsajd Přerova.

52:44
    Procházka našel od levého mantinelu rozjetého Navrátila, tomu ale prudký kotouč přeskočil hůl a Jihočeši se tak mohli osvobodit.

52:17
    Domácí publikum teď žene své oblíbence za snížením pořádně hlasitě! Motor ale obětavě brání i leháním do střel.

51:43
    Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Zdeněk Doležal – 2 min., hákování).

50:59
    Rachůnkova střela se srazila na levou tyč, kde zůstal nehlídaný Navrátil! Strmeňovi pomohla série odrazů, branková konstrukce i špička jeho brusle!

Daniel Doležal

Branky a nahrávky: 27. Milan Procházka (Goiš, Mašín) – 1. M. Novák (Gilbert, Endál), 3. Endál (M. Novák, Fillman), 11. Bradley (Z. Doležal)

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Šurý) – Pala (A), M. Pohl, M. Novotný, Zbořil, Padrnos, R. Černý, Malina – Rachůnek, T. Sýkora (C), Plášek ml. – Milan Procházka (A), Pšurný, Sikora – Goiš, Hejcman, Navrátil – Moučka, Mašín.
    Banes Motor České Budějovice: Strmeň (Kváča) – Kutlák (C), Fillman, Pýcha, Pavlin, Vydarený (A), Plášil – Čermák (A), Doktor, Babka – M. Novák, Gilbert, Endál – Beránek, Dančišin, P. Novák – Heřman, Bradley, Z. Doležal.

Rozhodčí: Cabák, Vrba – Měkýš, Otáhal