Havlíčkův Brod – Jihlava 3:2 (kon.) | Zlín – Olomouc 3:2 (kon.) | Přerov – Vítkovice 2:3 (po pr.)
HC Litvínov – Kobra 5:1 (kon.) | Kladno – Třemošná 7:4 (kon.) | Liberec – Tábor 4:0 (kon.)
Kometa Brno – Žďár n/S 11:0 (kon.) | Sparta – PZ Kladno 9:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 4:3 (1:0 po s.n.)
Třinec – Warriors Brno 4:3 (kon.) | HK MD Šumperk – Technika Brno 5:2 (kon.) | Havířov – Vsetín 5:4 (kon.)
Č. Budějovice – Pardubice 5:6 (po pr.) | Chomutov – Plzeň 0:4 (kon.)
HC ZUBR Přerov
2:3 (1:1, 1:1, 0:0 - 0:1)
HC Vítkovice Ridera
Sobota 15.09.2018, 12:00 • MEO Aréna, Přerov. • Extraliga dorostu • Skupina Východ

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám pěkný zbytek soboty. (14:09:24)

Zápas je u konce. Bod navíc si v prodloužení připsaly Vítkovice, když se podruhé v utkání prosadil Ondřej Cubo. Ostravští tak vítězí nad Přerovem 3:2 po prodloužení.

60:45
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Na Hané je rozhodnuto. Po pravé straně si najel blíže do středu hřiště do střelecké pozice ONDŘEJ CUBO, kterému nahrával Petr, a svou střelou dopravil kotouč za záda Suchánka. Pro Cuba jde o druhou trefu v tomto utkání.
    Asistence: Dominik Petr.

60:27
    Schauer se až před branku neprobil, nic s kotoučem nevymysleli ani Zubři.

60:02
    Úvodní buly prodloužení vyhráli hosté, kteří operují s pukem v obranném pásmu.

60:01

Ve třetí části žádná branka k vidění nebyla. Domácí podržel výborný brankář Suchánek, který zlikvidoval několik dobrých šancí Vítkovic. Oba týmy si připisují po jednom bodu. O tom, kdo si připíše ještě jeden, rozhodne prodloužení, případně pak nájezdy.

60:00

59:59
    Vítkovice ještě souběžně se sirénou odpálily puk k Suchánkovi.

59:50
    Icing hostů, buly po pravici Bartošáka.

59:28
    Přibyl v rohu útočného pásma přenechal puk Melovskému, který si vyjel blíže levému kruhu, ovšem střelou z ostrého úhlu Suchánka nepřekonal.

59:25
    Smolka si na pravé straně přehodil kotouč z bekhendu na forhend a trefil Suchánka v pokleku.

58:56
    Krejsa na pravé straně zlobil Šilhavého, přerovský útočník na pozici beka se však obelstít nenechal.

58:44
    Přerovští teď operovali kolem Bartošáka, až jeden z hostů skončil v síti. Vhazovat se bude před klecí ostravského celku.

58:26
    Hlávka sebral puk obránci na obranné modré čáře a pak zadovkou přes dva soupeře oslovil Hradila. Ten ale předvedl pouze slabé posunutí puku před sebe.

58:17
    Přibyl dorážel zblízka u pravé tyče, kotouč přes betony Suchánka do sítě nedopravil.

58:01
    Přerovské snažení vyšlo vniveč, hrají se poslední dvě minuty třetí části.

57:06
    Šilhavý přišel na modré čáře o puk a Vítkovičtí rázem pádili dva na jednoho protivníka. Přihrávku před bránu měl dostat Krejsa, na puk ovšem nedosáhl.

Petr Komárek

Branky a nahrávky: 9. Ryšavý (Halík), 24. Halík (Juřička, Ryšavý) – 7. Krejsa (Bystroň, Petr), 35. Cubo (Bystroň, Kotásek), 61. Cubo (Petr)

HC ZUBR Přerov: Suchánek (Žurek) – Kaprál, Koblížek, Palguta, Brázda, Holík (A) – Machalík, Štíbr (A), Ryšavý (C), Halík, Hradil, Hlávka, Závadský, Buršík, Juřička, Šilhavý.
    HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Vítek) – Bystroň, Cubo, Machů (A), Smolka (A), Kosina, Puchala, Vřeský – Holanik, Kotásek, Přibyl, Krejsa (C), Petr, Schauer, Melovský, Juříček, Kubík.

Rozhodčí: Čech – Mikšík, Vodák