Sparta – K. Vary | 5:2 (kon.) |
Motor ČB – Havířov | 5:1 (kon.) |
Anaheim – Detroit | 3:2 (1:0 po s.n.) |
Chabarovsk – Čeljabinsk | 3:1 (kon.) | | | Vladivostok – Kunlun | 2:3 (kon.) | | | Novosibirsk – HC Slovan | 1:2 (po pr.) |
Barys – Riga | 3:1 (kon.) | | | Ufa – Omsk | 3:2 (kon.) | | | Nižněkamsk – Spartak Moskva | 4:1 (kon.) |
Znojmo – EC-KAC | 2:1 (kon.) |
Plzeň – Banská Bystrica | 6:4 (kon.) | | | Třinec – Storhamar | 2:3 (kon.) | | | IFK Helsinky – Skellefteå | 1:5 (kon.) |
TPS – Junosť Minsk | 3:1 (kon.) | | | Kärpät – Mountfield HK | 3:2 (kon.) | | | Djurgården – Tappara | 3:5 (kon.) |
Växjö – Cardiff | 3:1 (kon.) | | | Frölunda – Aalborg | 6:0 (kon.) | | | Mnichov – Malmö Redhawks | 3:2 (kon.) |
Zürich – Vienna Capitals | 7:4 (kon.) | | | Lugano – JYP | 2:0 (kon.) |
Orange 20 – Poprad | 1:3 (kon.) | | | Zvolen – Lipt. Mikuláš | 6:3 (kon.) |
HC MUNI – Diplomats Pressburg | 5:4 (3:2 po s.n.) |
konec
Amur Chabarovsk
3:1
(1:1, 1:0, 1:0)
Traktor Čeljabinsk
59:24
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Maxim Kondratěv – 2 min., držení).
|
|
37:09
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Jevgenij Rjasenskij – 2 min., podrážení).
|
|
28:00
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vitalij Aťušov – 2 min., podrážení).
|
|
16:31
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Ryan Stoa – 2 min., vysoká hůl).
|
Branky a nahrávky:
9. Korjagin (Gorškov, Vl. Ušenin), 31. Aťušov (Dědunov, J. Kolář), 58. Fajzullin (Pjanov) – 3. Šolochov
Rozhodčí: Evgeny Kochetov, Anton Lavrentyev – Dmitry Golovlyov, Artyom Savenkov
Diváci:
Neproměněná penalta:
Amur Chabarovsk:
Alikin (Kašík) – J. Kolář (A), Kondratěv, Korjagin, D. Vorobjov, Aťušov (C), Jordán – T. Zohorna, Pjanov, Fajzullin – Potěchin, Železkov, Ruděnkov – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin (A), Gorškov – Dědunov, A. Kuzněcov, Popugajev – Kacuba.
Náhradníci:
Trenér:
Traktor Čeljabinsk: Sudnicin (Děmčenko) – Nikitin, Bailen, Šinin, Rjasenskij, A. Petrov, Želdakov, N. Chlystov – Enlund, Szczechura (C), Bergström – Glinkin (A), Polygalov (A), Kravcov – Šolochov, Stoa, Lapenkov – Mošarov, Rybakov, Kokujov – Šipin.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Traktor Čeljabinsk: Sudnicin (Děmčenko) – Nikitin, Bailen, Šinin, Rjasenskij, A. Petrov, Želdakov, N. Chlystov – Enlund, Szczechura (C), Bergström – Glinkin (A), Polygalov (A), Kravcov – Šolochov, Stoa, Lapenkov – Mošarov, Rybakov, Kokujov – Šipin.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Evgeny Kochetov, Anton Lavrentyev – Dmitry Golovlyov, Artyom Savenkov
Diváci:
Michal Raška