Plzeň – Pardubice 11:1 (kon.) | Litvínov – Olomouc 1:4 (kon.) | Vítkovice – Zlín 6:1 (kon.)
Mountfield HK – K. Vary 3:2 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 4:1 (kon.)
HC Kometa Brno
4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
HC Oceláři Třinec
Pátek 04.01.2019, 18:00 • DRFG arena • Tipsport extraliga • 32. kolo

54:11
    Přesilová hra po delší době také pro domácí mužstvo. Za brněnskou bránou vysekl Čermákovi hokejku Svačina.

51:51
    Tomáš Plekanec je vyloučen na dvě minuty za krosček.

45:41
    Tomáš Malec inkasuje dvě minuty za podrážení. Kometa se nyní bude muset bránit další přesilové hře soupeře.

39:44
    Kometa si zahraje přesilovou hru. Martin Gernát u mantinelu nepříjemně atakoval Schause a už sedí na trestné lavici. Gernát navíc inkasuje desetiminutový osobní trest.

29:35
    Nicholas Schaus inkasuje dvě minuty za podrážení.

24:26
    Hruška byl v útočném pásmu faulován. Martin Adamský je vyloučen na dvě minuty za podrážení.

19:47
    Přesilovou hru si zahrají Oceláři. Jan Hruška odpyká trest za hráčskou lavici, na ledě totiž bylo v jednu chvíli hned šest domácích hráčů.

12:55
    Martin Gernát vyloučen na dvě minuty za podrážení, početní výhodu si vyzkoušejí také domácí hráči.

10:28
    Kapitán domácího výběru Leoš Čermák inkasuje dvě minuty za vysokou hůl. První přesilovou hru utkání si zahrají hosté.

Matěj Laža

Branky a nahrávky: 26. Mueller (L. Čermák, Plekanec), 36. O. Němec (M. Erat, Barinka), 49. Mueller (O. Němec, Zaťovič), 55. Zaťovič (Mueller, O. Němec) – 36. Martin Růžička (Roth)

HC Kometa Brno: Vejmelka (Kašík) – Štencel, O. Němec (A), Gulaši, Schaus, Malec, Bartejs, Barinka – Zaťovič (A), P. Holík, Mueller – Hruška, Plekanec, M. Erat – Střondala, L. Čermák (C), Vondráček – Mallet, R. Zohorna, Köhler.
    HC Oceláři Třinec: Hrubec (L. Daneček) – Gernát, Krajíček (C), Galvinš, Kundrátek, M. Doudera, Roth, Matyáš – Hrňa, Marcinko, Martin Růžička (A) – Adamský (A), Polanský, Svačina – Roberts Bukarts, Werek, Dravecký – Chmielewski, Cienciala, O. Kovařčík.

Rozhodčí: Hribik, Kika – Ondráček, Rampír