Hannover – Schalke 0:1 (kon.) | Frankfurt – Stuttgart 3:0 (kon.)
Hannover 96
0:1 (0:1)
FC Schalke 04
Neděle 31.03.2019, 15:30 • HDI-Arena. Hannover • Německá Bundesliga • 27. kolo

Suat Serdar se stal jediným střelcem tohoto zápasu, díky jeho brance vyhrávají hostující fotbalisté o jednu branku. Body ze zápasu tak bere Schalke. (17:24:26)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 6:2. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 16:17.

90+4

90+4
    Dostáváme se do poslední nastavené minuty, někteří fanoušci už odcházejí.

90+3
    Žlutou kartu dostává Hendrik Weydandt (Hannover 96).

90+2
    Benjamin Stambouli rozehrával na útočné polovině, centr se snesl před branku, ale obrana byla připravená.

90+1
    Jeden z domácích hráčů, Florent Muslija, se dostal k zakončení. Jeho hlavička končí nad.

90+1
    Čtyři minuty se budou nastavovat.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

90
    Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Breel Embolo, přichází Jevhen Konopljanka.

89
    Hannovrští fotbalisté se pokouší něco vymyslet na útočné polovině, zatím ale marně.

88
    Takuma Asano se pokoušel vybojovat míč na útočné polovině, ale neuspěl. Matija Nastasić rozehrává.

86
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se momentálně nikam nežene.

84
    Z pohledu domácího týmu čas velmi rychle ubíhá, čas na vyrovnání se krátí.

83
    Rohový kop pro domácí, Florent Muslija centroval před branku, obrana hostujícího celku si dokázala poradit.

82
    Momentálně sledujeme znovu aktivní hru domácího celku, který se pokouší o vyrovnání. Hostující obrana je pozorná.
    80. Genki Haraguči (HAN)

80
    Genki Haraguči si vylepšil pozici a zakončoval. Jeho ránu jeden z beků tečoval na rohový kop, Následně si obrana Schalke dokázala poradit.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky zápasu, hostující jednobrankové vedení stále platí.