Celtic – Rangers 2:1 (kon.)
Celtic Glasgow
2:1 (1:0)
Glasgow Rangers
Neděle 31.03.2019, 13:00 • Celtic Park, Glasgow • Skotská Premier League • 31. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek dne. (15:11:04)

Již po utkání obdržel červenou kartu hostující Andy Halliday, který zřejmě neudržel nervy na uzdě.

Glaskowské Old Firm derby znovu nezklamalo. Viděli jsme drama až do posledních minut, šance, góly, emoce i červenou kartu.Z vítězství se nakonec raduje domácí favorit Celtic, který porazil Rangers 2:1. Domácí se dostali do vedení v prvním poločase zásluhou Edouarda. Hosté si to navíc ještě zkomplikovali, když červenou kartu dostal Morelos. Ve druhém poločase Celtic nedokázal využít své šance, a to se mu vymstilo, když vyrovnal Kent. Domácí na tom byli v tu chvíli hodně špatně, protože se jim navíc zranil Boyata a nemohl pokračovat ve hře, a to vše v době, kdy už měli třikrát vystřídáno. Síly na trávníku se tedy vyrovnaly. Celtic byl v závěru pod mírným tlakem, ale nakonec využil chyby v rozehrávce Rangers a Forrest v 86. minutě celý duel vítězným gólem rozhodl.

90+5

90+5
    Rohový kop rozehrál Tavernier, ale nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.

90+5
    Tavernier posílal z pravé strany ostrý centr před branku, ale míč odklidil na rohový kop Ajer.

90+4
    Hráči Celticu jsou kompletně zatažení před svou brankou. Tam letěl nebezpečný centr, se kterým si domácí nakonec dokázali poradit.

90+3
    Rangers se dostali znovu k míči McGregor posílá nákop na útočnou polovinu.

90+2
    Andy Halliday nešetrně sestřelil Edouarda a dostává žlutou kartu-

90+2
    Rangers rozehráli standardní situaci ze středu pole, ve vápně se ale nidko do zakončení nedostal, míč odkopl Brown.

90+1
    Nastavovat se bude ještě pět minut.

90
    A následný rohový kop končí v moci brankáře Baina.

90
    Rangers byli neuvěřitelně blízko gólu, ale z blízka nedokázali dotlačit míč do branky.

90
    Celtic se rohovému kopu ubránil, ale dál jen pod tlakem.

89
    Závěr zápasu bude ještě nesmírně dramatický, Rangers se samozřejmě budou ještě pokoušet vyrovnat. Nyní budou kopat roh.

88
    Střídání v týmu Rangers FC: ze hřiště odchází Scott Arfield, přichází Steven Davis.
    86. James FORREST - 2:1

86
    Celtic právě vstřelil branku!
    Po chybě v rozehrávce Rangers se Celtic vrací do vedení! Zrovna, když byl Celtic v mírném útlumu. Edouard našel z levé strany skvělý, pasem před brankou JAMESE FORRESTA, a ten z ideální pozice nezaváhal a překonal McGregora. Asistence: Odsonne Edouard.

86
    Ale Celtic už prostě není tak nebezpečný, jako byl třeba v úvodu druhého poločasu.