Vel. Meziříčí – Kroměříž 2:5 (kon.) | Rýmařov – Hlučín 1:1 (kon.) | Uh. Brod – Zlínsko 2:1 (kon.)
Frýdek-Místek – Vyškov 2:0 (kon.) | Hulín – Hodonín 2:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Petřkovice 0:5 (kon.)
Uničov – Líšeň 2:2 (kon.) | Vrchovina – D. Benešov 0:0 (kon.)
TJ Valašské Meziříčí
0:5 (0:3)
FC Odra Petřkovice
Sobota 08.06.2019, 17:00 • Stadion Valašské Meziříčí • Moravskoslezská fotbalová liga • 28. kolo

81
    Střídání v domácím celku. Zdeňka Sováka nahradí Václav Vozák.

69
    Dnešní utkání příliš nevyšlo Olinu Bartozelovi. V posledních dvaceti minutách ho vystřídá mladíček narozený v tomto století Jakub Straka.

60
    Střídání na obou stranách. Domácího Milana Michuta vyměnil Martin Gajdoš a Radima Plesníka nahradil petřkovický Dominik Mládek.

57
    Utkání končí pro levého obránce a kapitána Petřkovic Martina Sporysze. Ve zbytku zápasu ho nahradí Ondřej Moučka.

46
    Se startem druhého poločasu začalo utkání i pro Dominika Tomšů, který v hostujícím celku nahradil Pavla Tobiáše.