Vel. Meziříčí – Kroměříž 2:5 (kon.) | Rýmařov – Hlučín 1:1 (kon.) | Uh. Brod – Zlínsko 2:1 (kon.)
Frýdek-Místek – Vyškov 2:0 (kon.) | Hulín – Hodonín 2:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Petřkovice 0:5 (kon.)
Uničov – Líšeň 2:2 (kon.) | Vrchovina – D. Benešov 0:0 (kon.)
TJ Valašské Meziříčí
0:5 (0:3)
FC Odra Petřkovice
Sobota 08.06.2019, 17:00 • Stadion Valašské Meziříčí • Moravskoslezská fotbalová liga • 28. kolo

81
    Střídání v domácím celku. Zdeňka Sováka nahradí Václav Vozák.

69
    Dnešní utkání příliš nevyšlo Olinu Bartozelovi. V posledních dvaceti minutách ho vystřídá mladíček narozený v tomto století Jakub Straka.

68
    Poprvé se žlutilo i na druhé straně. Novým majitelem karetního trestu je Martin Honiš.

67
    Další zápis do statistických údajů provedl svým chováním domácí kapitán Tomáš Dekleva, který obdržel žlutou kartu.

64
    Petřkovice právě vstřelily branku!
    A už je to rozdíl pěti gólů! Neúspěšný střelec z předchozí akce RADOVAN LOKŠA se znovu dočkal a zvýšil na 0:5!

60
    Střídání na obou stranách. Domácího Milana Michuta vyměnil Martin Gajdoš a Radima Plesníka nahradil petřkovický Dominik Mládek.

60
    Hosté přidávají čtvrtou branku a domácí tak znovu čeká výsledkový debakl. Poprvé se prosadil RADOVAN LOKŠA.

57
    Utkání končí pro levého obránce a kapitána Petřkovic Martina Sporysze. Ve zbytku zápasu ho nahradí Ondřej Moučka.

46
    Se startem druhého poločasu začalo utkání i pro Dominika Tomšů, který v hostujícím celku nahradil Pavla Tobiáše.

44
    Velkou šanci spálil Lokša. Ostravský útočník si naběhl na prudkou přízemní přihrávku z levé strany a patičkou se snažil usměrnit míč do brány, jenže netrefil prostor mezi třemi tyčemi!

42
    Fantastický zákrok předvedl gólman Pobořil proti průniku Ptáčka levou stranou pokutového území. Pobořil jeho prudkou střelu pod břevno reflexivně rukou vyrazil!

35
    Žlutou kartu viděl domácí Jiří Kocián.
    32. NEUMANN - 0:3

32
    To je úder! Pohledná akce ostravského celku končí třetím míčem v síti brankáře Pobořila. Autorem gólu je MAREK NEUMANN!
    31. SZOTKOWSKI - 0:2

31
    Hosté potvrzují roli favorita a vedou již 0:2! Znovu se prosadil MAREK SZOTKOWSKI!
    22. SZOTKOWSKI - 0:1

22
    Tak to byla paráda! MAREK SZOTKOWSKI se napřáhl zpoza šestnáctky a krásnou střelou umístil míč přímo do pravé šibenice Pobořilovy brány – 0:1!

7
    První gólová šance Valašského Meziříčí! Bartozel přihrávkou z pravé strany našel v pokutovém území Žilinského a ten prudkou střelou po zemi orazítkoval levou tyč Godulovy brány!

1
    Hned v první minutě jsme mohli vidět gól, ale střela Neumanna zpoza šestnáctky se odrazila od pravé tyče zpět do hry!