Úterý 31.07.2012, 21:00Olympijské hry - Stolní tenis

Ovčarov nakonec vyhrál pátý set 11:9 a celkově celý zápas 4:3 na sety!

Ovčenko pátý set vyhrál 11:6 a srovnal na 3:3. O vítězi rozhodne sedmý set.

Maze pátý set vyhrál 11:9 a vede 3:2 na sety. Otočil vývoj zápasu z 0:2 na 3:2!

Maze (DEN) vyhrál čtvrtý set 11:9. Je srovnáno 2:2 na sety.

Dánský hráč Maze ovládl třetí sadu v poměru 11:1 a snížil na 1:2 na sety. Respekt.

Ovčarov (GER) v dramatické koncovce uspěl a nakonec vyhrál 12:10. Vede 2:0 na sety.

Ovčarov (GER) vyrál první set 11:8. Celkově vede 1:0.

Čtvrtý set ovládl Chuang (TCH) 11:5 a po výsledku 4:0 na sety postupuje do semifinále turnaje.

Hráč z Tchaj-Wanu svého soka opět rozdrtil 11:4 a vede 3:0 na sety. Exhibice.

Chuang (TCH) ovládl druhou sadu opět jednoznačně - 11:4. A vede 2:0 na sety. Sledujeme velmi rychlý zápas, ve kterém Tchaj-Wanec nedává svému soupeři šanci.

Neskutečné. Chuang (TCH) vyhrál první set 11:3 a svého soupeře vyřídil za tři minuty. Tchaj-Wanec tak vede 1:0 na sety. Doslova ofenzivní smršť v podobě tohoto hráče.

Začal zápas prvního čtvrtfinále mezi Rumunem Adrianem Crisanem a Chuang Chih-Yuanem z Tchaj-Wanu.