Pardubice – Slavia 2:5 (kon.) | Vítkovice – Plzeň 2:3 (kon.) | Kometa Brno – Motor ČB 5:1 (kon.)
Chomutov – Kladno 1:3 (kon.) | K. Vary – Litvínov 4:2 (kon.) | Liberec – Zlín 7:5 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
2:5 (1:2, 1:1, 0:2)
HC Slavia Praha
Pátek 28.09.2012, 17:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Tipsport extraliga

59:11
    Za nedovolené bránění ještě vidí dvě minuty hostující kapitán Petr Kadlec.

53:25
    Posléze zakončoval Kousal a chystal se dorážet i Kindl, jenže sudí píská a posílá domácí do čtyř. Pardubický výběr totiž hrál celkem nerušeně v šesti mužích, a tak je po přesilové hře. Dvě minuty odsedí Robert Kousal.

52:23
    Bartek hledal před brankou Beeche, ale ten byl faulován, a tak uvidíme přesilovku Pardubic. Za nedovolené bránění je vyloučen bývalý hráč Vítkovic Lukáš Krenželok.

25:30
    Přesilovka pro Pardubic. Za příliš mnoho hráčů na ledě dostá trest hostující hráčská lavice, trest odsedí Vladimír Růžička ml.

05:35
    Již třetí oslabení Pardubic v utkání. Za vysokou hůl je vyloučen Radovan Somík.

03:34
    Krásná akce Hemského je zastavena faulem, a tak si Pardubice zahrají první přesilovou hru. Dvě minuty vidí za podražení Jakub Krejčík.

01:03
    A pardubickým bude ještě hůře, jelikož jdou do čtyř. Dvě minuty vidí za podražení Kristopher Beech.

00:22
    A hned v úvodu uvidíme přesilovou hru hostů. Za sekání je totiž vyloučen domácí Tomáš Zohorna.

Martin Mišovec

Branky a nahrávky: 4. Bartek (Somík, Hemský), 39. Kolář (Bartek) - 5. Kadlec (Červenka, Sobotka), 7. Červenka (Sobotka, Kadlec), 21. Sobotka (Kalla), 57. Jelínek (V. Růžička ml.), 59. Kalla (Sobotka, Červenka)

HC Dynamo Pardubice: M. Růžička (21. Salfický) – Píša, Kočí, Sičák, Kindl, Vašíček, Kolář, Ďaloga – Hemský, Zohorna, Brendl – Bartek, Beech, Somík – Nosek, Kousal, Starý – Cetkovský, Buchtele, Semorád – Šagát.

Trenéři: Pavel Hynek a Ladislav Lubina

HC Slavia Praha: Kopřiva (Furch) – Kadlec, Kučný, Kuboš, Krejčík, Kolařík, Dresler, Kempný – Kalla, Červenka, Sobotka – Žejdl, Hertl, Krenželok – Jelínek, V. Růžička ml., Sklenář – Micka, Alinč, Tomica – Poletín.

Trenéři: Vladimír Růžička, Ondřej Weissmann a Josef Beránek

Rozhodčí: Souček, Šindler – Horinek, Svoboda