AS Řím – Atalanta BC 2:0 (kon.) | Catania – Parma 2:0 (kon.) | Fiorentina – Bologna 1:0 (kon.)
Pescara – Lazio 0:3 (kon.) | Siena – Juventus 1:2 (kon.) | Turín – Cagliari 0:1 (kon.)
AC Milán – Inter 0:1 (kon.) | Neapol – Udinese 2:1 (kon.)
AC Siena
1:2 (1:1)
Juventus FC
Neděle 07.10.2012, 15:00 • Artemio Franchi, Siena • Italská Serie A

Střetnutí dvou černobílých končí vítězstvím pro Starou Dámu v poměru 1:2, když v druhé půli přesně mířil Marchisio. Juventus se tak dostává do čela s 19ti body. Sieně naopak po tomto kole zývá poslední příčka. To je ode mě pro dnešek vše. U dalšího reportu naviděnou. (16:57:29)

94
    Roh pro Juve, z pravé strany.

93
    Žlutá karta taky pro turínského Vucinice.

93
    Žlutá karta za protesty pro Vergassolu.

92
    Neto zastavil Guagliarellův průnik, roh pro Juve.

91
    Paciho hlavička našla jen připraveného Buffona.

91
    Faul na půlce Sieny zastavil hru. Provinil se Vidal.

90
    Sudí přidává 4 minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
    Střela Giovinca míří nad.

88
    Další faul, tentokrát Rodriguez poslal na zem Vucinice.

87
    Žlutá karta za ošklivý faul na Giovinca pro Sestua.

85
    Juventus právě vstřelil branku!
    Chiellini odhlavičkoval míč za sebe v šestnáctce Sieny, kde se zjevil CLAUDIO MARCHISIO a zvoleje posílá svůj tým do vedení. 1:2

84
    Neto hraje další velký zápas. Míč odvrací na aut...

83
    Reginaldo nachytán v ofsajdu.

82
    Faul pískán Rodriguezovi za stáhnutí Marchisia.

81
    Poslední střídání taky na druhé straně. Rosinu střídá Reginaldo.

80
    Střídání na straně Juve. Marroneho střídá útočník Quagliarella.

79
    Pegolo kryje Marchisiovu ránu.

78
    2 velké šance pro Sienu! nejdříve centroval Sestu a Calaio jen těsně minul bránu, poté Rosina minul míč. Vše před Buffonovou bránou.

76
    Paci obdržel žlutou kartu za držení.

76
    Nyní faul pískán na půce Sieny. Připraven Pirlo.

75
    Bolzonimu je pískán faul na soupeřově půlce.

75
    Pegolo kryje míč, který se po nepřesné přihrávce dostááv do zázemí. Odkop od tohoto brankáře.

74
    Teď pro změnu Marchisio fauluje Rosinu ve středu hřiště.

73
    Faul na Asamoaha na levé straně hřiště. Provnil se Sestu.

72
    Rodriguez si seběhl na Del Grossův centr, ale rána mířila vedle.

71
    Roh pro Sienu.

70
    Pegolo kryje ránu Vucinice jenž pálil z úhlu.

69
    Vidalův centr kryje do náruče brankář Sieny Pegolo.

68
    Taky Siena střídá. Angela nahrazuje Bolzoni.

68
    Druhé střídání hostí je zde: Lichtsteinera střídá Giaccherini.

68
    Rosinův centr skončil v zámezí. Odkop od brány Juve.

67
    Na hranici 16ky Juve písknut faul na Calaia. Nebezpečná situace před Buffonem

66
    Neto obrdžel žlutou kartu za protesty.

66
    Giovincovi písknut faul na Angela v pokutovém území Sieny.

65
    Marchisio pálil doprostřed brány . Pegolo kryje.

63
    Goivonco v průniku na poslední chváli ztratil míč. Situace 1 na 1 mohl vyřešit lépe.

63
    Nyní tlačí Juventus a chce jít do vedení.

62
    Giovincův centr na poslední chvíli vyškrábl Pegolo do bezpečí.

61
    Příliš dlouhý míč poslal Barzagli. Odkop od Pegola.

60
    Faul pískaný Marchisiovi za stáhnutí Rosiny poblíž brány Sieny.

59
    V ofsajdu nachytán Calaio.

59
    Mirko Vucinic a jeho chytrá střela se stáčela k tyči, ale nakonec padla jen mírně vedle. Velká příležitost pro Juventus.

58
    Vhazuje Juventus poblíž pravého rohového praporku Sieny.

57
    Chiellini a jeho malá domů málem skončial v bráně. Buffon na poslední chvíli míč odboxoval na roh.

56
    Pirlova rána míří vysoko nad Pegolovou bránou.

55
    Dlouhý balón od Sestu nezachytil calaio, ale Buffon, žádné nebezpečí.

54
    První střídání taky pro Sienu. Ze Eduardo odchází, nahrazuje ho Sestu.

53
    Neto nyní zachránil Sienu od inkasované branky, když na brankové čáře odhlavičkoval Giovincův pokus.

51
    Rosina fauloval Giovinca. Přímý kop pro Pirla ze vzdálenosti 30 metrů.

50
    Siena se ubránila.

50
    Asamoah neprošel přes Angela, ale vybojoval rohový kop.

49
    Centr lapil Buffon do své náruče.

49
    Pirlo fauloval Vergaossolu poblíž postranní čáry. Zahrávat bude Siena.

48
    Giaovinco v dobré příležitosti, ale ofsajd...

47
    Další faul, tentokrát se provinil Rodriguez. Druhá půle začíná zostra.

46
    Ze Eduardo fauoloval Pirla při rozehrávce. Rozehrává juventus.

46
    Tým hostí po poločase vyšpekuloval jedno střídání. De Ceglieho, kterému utekl Angelo při vyrovnání, střídá Asamoah.

46

Máme tady prvních 45 minut za sebou. Zápasu zatím dominuje Pirlo a jeho nebezpečné standartky, ze které už v 14. minutě otevřel skóre. Domácí vyrovnali až ke konci poločasu, konkrétně Calaio. V zápase se objevila zápletka v podobě vyhoštění domácího kouče Cosmiho. Druhý poločas je tedy stále otevřen a začne přibližně v 16:02.

45+2
    Siena právě vstřelila branku!
    Angelo se prosmýkl po pravé straně hřiště a nacentroval míč tam, kde se výborně orientuje hlavičkář EMANUELE CALAIO. Na konci poločasu srovnáno 2:2

45+1
    Sudí nastavuje 2 minuty.

45
    Žlutá karta pro hráče Sieny, Rosinu.

44
    Pegolo nyní vytáhl excelentní zákrok po střele Marchisia, roh pro Juventus.

43
    Trenér Serse Cosmi vyhoštěn sudím Mazzolenim na tribunu. Přes menší zdržení hry se už opět hraje.

41
    Rána Ze Eduarda mířila nepřesně.

41
    Standartní sitauce taky pro Sienu z 30 metrů.

39
    Zase Pirlo z přímého kopu. Tentokráte ale mířil do břevna.

38
    Neto fauloval Marroneho. Další nebezpečná sitauce břed bránou Sieny.

37
    Vucinic teď tvrdě vypálil z 25 metrů, rána ale letěla doprostřed brány, Pegolo neměl problém.

36
    Giovincova rána mířila nad Pegolovu bránu.

34
    Přímý kop pro Sienu, marchisio zahrál rukou ve středu pole.

32
    Vidal podkloul a vhazuje Siena, respektive Del Grosso.

30
    Právě se ošetřuje Felipe, kterého sešpláp Chiellini.

28
    Vidal stažen Rodriguezem ve středu hřiště.

28
    Ze Eduardo stažen Barzaglim. Juventus hraje agresivně na soupeřově půlce.

27
    Pas na Calaia zachytil Buffon.

27
    De Cegliemu písknutý faul za držení Rosiny na půlce Sieny.

26
    Žlutá karta za protesty pro hráče Sieny Ze Eduarda.

25
    Hned po vhazování fauloval Giovinco Vergassolu poblíž středového kruhu.

25
    Vhazuje Del Grosso.

23
    Odkop od brány hostí.

23
    Rosina se protáhl kolem hráčů hostí a přihrávkou našel Calaia, jenž jen těsně minul levou tyč Buffonovy brány.

22
    Žlutá karta pro hráče Juventusu Chielliniho za loket na unikajicího Rosinu.

21
    Giovinco pálil z malého vápna ve výskoku po nečekané přihrávce od Vidala.

20
    Vhazování pro Juventus zprava.

19
    Lichtsteiner mohl být rád, když nedostal žlutou kartu za střelu po odpískání.

17
    Juve nyní tlačí na domácí.

14
    A ANDREA PIRLO potvrzuje předchozí slova! Z přímého kopu vyslal pozemní střelu k levé tyči Pegolovy brány. 0:1 pro Juventus.

13
    Žlutá karta za faul poblíž 16ky pro Felipeho. Pirlo má nyní výbornou příležitost skórovat.

12
    Angelo se hněvá, když pomezního verdikt zní: vhazování pro Juventus.

11
    Marchisiova rána letěla nad. Pegolo neměl problém.

10
    Calaio si ukopl míč, odkop od Buffonovy branky.

9
    Neto fauloval De Ceglieho na hranici 30 metrů.

8
    Znovu vhazuje Juve, tentokráte z opačné strany po Netově skluzu.

8
    Balón se dostal za čáru, vhazuje Juventus.

6
    Pirlův pas nenašel žádného hráče. Odkop od brány Sieny.

5
    Rozhodčí píská další faul. Tentokrát se provinil Ze Eduardo ve středu pole.

4
    Felipe fauloval Giovinca, přímý volný kop pro Juventus.

4
    Giovinco nachytaný v ofsajdu.

2
    Angelo se protáhl po pravé staně, přihrál volnému Rosinovi, ale jeho střela neměla dostatečnou razanci.

1
    Marroneho pas skončil v zámezí, odkop od brány Sieny.

1

Domácí Siena v černobílých proužkovaných dresech, hostující Juve v růžové sadě. Zápas, co nevidět začne!

AC Siena: Pegolo - Neto, Paci, Felipe - Angelo, Vergassola, Rodiguez, Del Grosso - Rosina, Ze Eduardo - Calaiò.

Juventus FC: Bufffon - Barzagli, Marrone, Chiellini - Lichtsteiner, Marchisio, Pirlo, Vidal, De Ceglie - Giovinco, Vucinic.

Rozhodčí: Mazzoleni - Romeo, Palazzino.

Vzájemná bilance obou týmů jde výrazně navrch pro Juventus. Poté, co se Siena probojovala historicky poprvé v roce 2004 do Serie A schytala 7 proher v tomto duelu. Napoosmé už ale vyhrála 1:0.
    Loni Juventus domácí Sienu obral o všechny 3 body po góle Matriho. Na Juventus Stadium pak toskánci ubojovali cennou remízu 0:0.

Juventus FC

Hosté, taktéž bíločerní si vedou nadmíru dobře. V lize tento tým dominuje a je první po 6ti výhrách a jedné remíze. Tým z Turína hraje zároveň Ligu Mistrů, ve které v úterý remizoval s Šachtarem Doněck. Pozitivní zprávou může být nový verdikt it. soudu, a to zkrácení trestu pro trenéra Antonia Conteho z 10 na 4 měsíce. Ovšem proti Sieně bude tento muž zase jen v provizorní VIP lóži. Jeho místo na lavičce doposud drží Massimo Carrera, jenž dnes bude postrádat vykartovaného Bonucciho a zraněného Pepeho.

AC Siena

Siena si vede poměrně slušně, odpočet 6ti bodů již dohnala a celkově by měli 8 bodů, jako AS Roma nebo Fiorentina. V tabulce jsou však až na předposledním místě. Tým Serse Cosmiho v neděli zastavilo Lazio. Jinak si ale nevedli špatně. Proti Juve chtějí bianconeri předvést výkon na 100% a zastavit šampióna. Kdo do zápasu nezastoupí je playmaker D'Agostino a obránce Contini.

Hezké odpoledne ze stadionu Artemio Franchi v Sieně. Dnes se v 7. kole nejvyšší italské soutěže střetne domácí AC Siena s hostujícím Jufentus FC. Domácí toskánci to dnes nebudou mít vůbec lehké, čeká je totiž neporazitelný Juventus, který neprohrál již 47 utkání v řadě.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
    Branky: 45+2. Calaio - 14. Pirlo, 85. Marchisio

Karty:   13. Felipe (SIE), 26. Zé Eduardo (SIE), 45. Rosina (SIE), 66. Neto (SIE), 76. Paci (SIE), 87. Sestu (SIE), 93. Vergassola (SIE) - 22. Chiellini (JUV), 93. Vučinič (JUV)

Rozhodčí: Mazzoleni - Romeo, Palazzino