Kladno – Vítkovice 4:1 (kon.) | Litvínov – Slavia 4:2 (kon.) | K. Vary – Zlín 2:4 (kon.)
Pardubice – Plzeň 3:4 (po s.n.) | Kometa Brno – Třinec 5:3 (kon.) | Liberec – Motor ČB 2:6 (kon.)
Rytíři Kladno
4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 26.10.2012, 17:30 • Městský zimní stadion, Kladno • Tipsport extraliga

57:37
    Možná poslední šance pro Vítkovice. Jiří Tlustý (KLA) dostává dvě minuty za hákování.

50:22
    Valský ujel Tomáši Voráčkovi (VIT) a ten ho musel faulovat, dvě minuty za podražení.

47:23
    Jiří Burger (VIT) dostává dvě minuty za hákování.

37:23
    Viktor Ujčík (VIT) vyhodil puk z obranného pásma do kostky nad ledem, dvě minuty za zdržování.

33:07
    Petr Mocek (KLA) dostává dvě minuty za podražení.

21:50
    Rudolf Huna (VIT) dostává dvě minuty za hákování.

19:56
    Michal Hlinka netrefil před brankou poskakující kotouč, ale hosté si zahrají přesilovku. Ivan Majeský (KLA) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

10:40
    Ve výhodě byl blízko gólu Jágr, ale Vítkovičtí na Málka puk nepropustili. Dvě minuty pro Jiřího Burgera (VIT) za hákování. Minuta 5/3.

09:40
    Plekanec v ponechané výhodě najížděl ze strany na Málka, který ho ale vychytal. Ondřej Roman (VIT) dostává dvě minuty za hákování.

05:34
    Teď si ale Kladno vyzkouší hru v oslabení. David Kuchejda (KLA) dostává dvě minuty za podražení.

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 15. Tlustý (Jágr), 29. Majeský (Kuchejda), 39. Tlustý (Patera, Jágr), 60. Plekanec (Eberle) - 24. Huna (Šedivý)

Rytíři Kladno: Chábera (Cikánek) - Černošek, Židlický, Piskáček, Majeský, Macholda, Mocek, Drtina - Jágr, Plekanec, Tlustý - Bicek, Patera, Hlaváč - Valský, Kuchler, Eberle - Lukáč, Melka, Kuchejda - Dragoun.
    HC Vítkovice Ridera: Málek (Šindelář) - Rehák, Sloboda, Malík, Voráček, Štencel, Barinka, Sedlák - Szturc, Strapáč, Šedivý - Klimek, Burger, Ujčík - Svačina, Roman, Huna - Walker, Hlinka, Kucsera - Kovář.

Rozhodčí: Lacina, Kalivoda - Ondráček, Bádal