Příbram – Hr. Králové 0:0 (kon.) | Slovácko – Jihlava 3:0 (kon.) | Jablonec – Mladá Boleslav 2:3 (kon.)
FK Příbram
0:0 (0:0)
FC Hradec Králové
Sobota 10.11.2012, 16:00Gambrinus liga

90+2
    Hosté centr odvrátili, ale ke střele se dostal ještě Mišůn. Bohužel pro domácí jde o několik centimetrů vedle!

88
    Pávek dostává žlutou kartu.

82
    Žlutou kartu dostal před malou chvílí za faul hostující Uškovič.

74
    I hosté vystřídali potřetí - odešel Schwarz a přišel Zec Asim.

72
    Pěkná akce hradeckých Votroků - po pravé straně se prosadil Holeš, vyslal míč na Schwarze, který hlavičkuje těsně nad příbramskou branku!

71
    Poslední střídání Příbrami - odchází Martin Šlapák a na hřiště vbíhá David Střihavka.

70
    Žlutou kartu dostal před minutou Danoski za ostrý faul.

67
    Tutovka Příbrami! Mareš vyslal parádní míč na Wágnera, který na malém vápně totálně selhal a z pěti metrů poslal míč mimo tři tyče!

64
    Strnad dostal žlutou kartu za faul na polovině Hradce.

62
    Hosté střídají podruhé - odchází Halilovič a přichází Jaroslav Zelený.

51
    Domácí Wágner z nečekané šance trefuje "padáčkem" břevno hradecké branky!

46
    Příbram do druhé půle vystřídala - odešel Divíšek, přišel Pleško.

45
    Největší šance utkání! Šlapák v samostatném nájezdu ale proti Koubkovi ale neuspěl!

39
    I hosté z Hradce v prvním poločase vystřídali - odešel Hochmeister a přišel Michal Pávek.

37
    Centr Divíška prošel do vápna, kde měla Příbram dvě velké příležitosti ke skórování, ale Trapp ani Krbeček nedokázali gólmana Koubka překonat. Ten předvedl dva velmi dobré zákroky.

30
    Příbram střídá poprvé už ve 30. minutě - nejspíše z důvodu zranění odchází Kalivoda a na hřiště vbíhá Zoran Danoski.

25
    Před malou chvílí viděl žlutou kartu taky domácí Mareš.

7
    Halilovič dostal hned v úvodu utkání žlutou kartu.

6
    První obrovská šance utkání! A měli ji domácí fotbalisté. Šlapák se pěkně uvolnil na levém křídle a předložil míč do vápna Wágnerovi, který v těžké pozici střílí těsně vedle!