Omsk – Jekatěrinburg 3:0 (kon.) | Barys – Magnitogorsk 3:5 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 2:1 (po pr.)
N.Novgorod – HC Slovan 3:2 (po s.n.) | Čerepovec – Petrohrad 4:3 (po s.n.) | Jaroslavl – CSKA Moskva 3:2 (kon.)
Mytišči – Lev 2:1 (kon.) | Spartak Moskva – Nižněkamsk 2:1 (kon.) | Minsk – Dynamo Moskva 2:3 (po pr.)

Torpedo právě vstřelilo branku!

DMITRIJ MAKAROV dává gól a tím rozhoduje o konečném vítězství domácích!

Vzápětí Makarov dává, Hudáček v dalším nájezdu musí dát, jinak si druhý bod připíše Torpedo!

Sjomin také nedává, výborný Janus!

Totéž platí i pro Michala Vondrku, stále na první proměněný nájezd čekáme.

Střelec první domácí branky, Varnakov se rozjíždí proti Janusovi... ale ani on nedává!

Višňovský jede za Slovan... a také nedává.

Za domácí pojede Thörnberg... ale ani on na gólmana nevyzrál.

Prvním, kdo pojede nájezd, je hostující Miklík... a nedává!

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:55
    V závěru prodloužení se ještě domácí Thörnberg dostal ke střele, po závaru ve třetině Slovanu, ale z těsně blízkosti zakončuje pouze do připraveného Januse.

64:15
    V prodloužení jsou lepší hosté, ale Koval drží "akcie" domácího týmu "nad vodou" a o druhém bodu budou muset zřejmě rozhodnout až samostatné nájezdy.

62:34
    Vypadá to, že se v pětiminutovém prodloužení nerozhodne a budeme sledovat samostatné nájezdy!

60:01

Po krátké přestávce začne prodloužení.

Skončila třetí třetina, kterou díky brance Miklíka z 54. minuty vyhrál Slovan.

60:00

58:12
    Prodloužení je stále aktuálnější, ani jednomu z týmů se nedaří překonat výborné brankáře.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 22. Varnakov (pen.), 40. Thörnberg (Ellison, Kousa), 65. Makarov - 19. Kukumberg, 54. Miklík (Kukumberg)

Torpedo Nižnij Novgorod: Koval (Maslakov) - Hietanen, Malenkich, Krikunov, Makarov, Thörnberg - Kousa, Varlamov, Varnakov, Sjomin, Ellison - Vasiljev, Jevsejenkov, Gorbunov, Potapov, Ugarov - Valujskij, Galuzin, Černov
    HC Slovan Bratislava: Janus (Konrád) - Štajnoch, Višnovský, Bližňák, Bartovič, Hudáček - Švarný, Sekera, Miklík, Vondrka, Lipianský - Tabáček, Sersen, Kukumberg, Dravecký, Kytnár - Mikuš, Kudrna, Šťastný, Daňo, Ölvecký

Rozhodčí: Dejev, Zacharov - Metalnikov, Sirotkin