Lipt. Mikuláš – Trnava 2:1 (kon.) | Spišská N. Ves – Topoľčany 6:2 (kon.) | Prešov – Trebišov 7:1 (kon.)
Pov. Bystrica – Senica 2:4 (kon.) | Detva – Michalovce 3:5 (kon.) | Bardejov – Prievidza 4:5 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
HK Gladiators Trnava
sk Neděle 18.11.2012, 17:00 • ZŠ Liptovský Mikuláš • 1. liga (SR)

Lúči sa s vami Tomáš Batiz, ja vám zo zimného štadióna v Liptovskom Mikuláši prajem pekný zvyšok večera. (19:07:20)

Skončil sa nám zápas 20. kola medzi Liptovským Mikulášom a Trnavou výsledkom 2:1. Gólové hody sme na štadióne v Liptovskom Mikuláši nevideli, prvý presný zásah padol v 6. minúte po teči pred bránou v podaní Kurica. V druhej tretine už padli góly na oboch stranách, najskôr na 1:1 v 33. minúte vyrovnal Hluch, no do konca druhej tretiny zvýšili na konečných 2:1 zásluhou Poliačeka.

60:00

59:34
    Domáci vyhadzujú puk cez všetky čiary, zakázané uvoľnenie.

59:20
    Pomaly sa dostávame do záveru stretnutia, buly v útočnom pásme. HOSTIA UŽ V ÚTOK SO ŠIESTIMI HRÁČMI!

58:26
    Mravec naťahoval hru s pukom na hokejke na pravú stranu, už vymenilo sa to na tej strane už pár krát, ale do zakončenia sa nedostali.

57:51
    Trnava sa dostala skoro opäť do zakončenia, avšak teraz obrana zaúradovala tak ako mala a poslala puk do bezpečia.

57:14
    Mravec presúva hru na krídlo, tam sa však puk dlho neohrial, do útoku idú hostia, ktorí končia opäť u Palka, ktorý sa prezentuje ďalším zákrokom.

55:46
    Nahodený puk skončil na domácej striedačke, hra sa prerušila.

55:03
    Domáci zakladajú útok po kraji hravej plochy, po chvíli však Trnava zachytáva rozohrávku a ide do útoku.

54:30
    Vhadzovanie v strednom pásme, vyhráva ho domáci hráč - Mravec.

53:40
    Trnava ide opäť do útoku, pri domácej striedačke prichádza však perfektný obranný zákrok Kledrowetza, ktorý posadil útočného hráča do slova na riť.

52:55
    Boj o puk za bránou Liptovského Mikuláša vyhrali hostia, prihrávka na pravý kraj odkiaľ prichádza strela, ktorú mikulášsky brankár vyráža, následne sa z dorážky na druhej strane prezentoval ďalší hráč Trnavy, ale Palko v páde opäť úspešný!

52:15
    Dobrá šanca pre hráčov hostí, prihrávka z pravej strany mierila na Rybárika, ktorý však netrafil puk vôbec, čím nezakončil do odkrytej časti Palkovej brány.

51:20
    Trnava opäť v útočnom pásme, strela Luptáka spomedzi kruhov skončila na betónoch Palka, následne sa puk odrazil za bránu, kde to obrana domácich opäť nejako nevyhodila, po pár sekundách znovu zasahoval Palko, ktorý je hlavnou postavou domácich.

50:54
    Paukovček skúšal spoza brány Petroviča niečo vymyslieť, no nepodarilo sa.

50:01
    Poliaček držal puk na kraji hracej plochy, tam to skúšal nahadozvať pred bránu, ale jeho pokus zachytil obranca.

49:12
    Mravec sa pretlačil do útoku po pravej strane, jeho nahodený puk sa odrazil od brankára, následne sa Devečkovi nepodarilo doraziť puk do brány, po tom čo trafil iba obrancu.

48:40
    Veľká mela pred bránou domácich, skoro sme boli svedkami štvrtého gólu. Hostia z Trnavy to skúšali na Palka azda tri, či štyri krát, posledné zakončenia spomedzi kruhov skončilo v jeho lapačke.

46:21
    Opäť sa hrá vyrovnaný hokej, pri puku sú aktuálne hostia, ktorí to iba držia za vlastnou bránou.