Liberec – Litvínov 3:4 (kon.) | Pardubice – Vítkovice 1:2 (kon.) | Sparta – Slavia 2:4 (kon.)
Kladno – Zlín 1:4 (kon.) | Motor ČB – Třinec 3:1 (kon.) | Chomutov – Plzeň 2:3 (po s.n.)

Liberec právě vstřelil branku!
    Domácí se nakonec přeci jen dočkali! Na rozdíl jediné branky snižuje v power-play 18 vteřin před koncem základní hrací doby LADISLAV ŠMÍD. Asistence Antonín Dušek.

58:32
    Domácí to ještě jednou zkoušenjí v šesti. Hübl však tentokrát prázdnou bránu netrefil.

58:13
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Hosté asi rozhodují o svém vítězství. Liberec risk hru bez brankáře a do opuštěné domácí klece se v pohodě trefuje JURAJ MAJDAN. Asistence: Richard Rapáč.

57:58
    Další Šmídova pumelice, tentokrát však mezi tři litvínovské tyče nemířila.

56:25
    Liberec se snaží o vyrovnání. Šmídovu bombu od modré však Francouz vyrazil.

51:16
    Ránu Stříteského vyrazil Pinc k jednomu z hostů. Od něj se pak puk odrazil jen těsně vedle domácí svatyně.

53:09
    Domácí kapitán Nedvěd trefil jen boční konstrukci Francozovy branky.

50:49
    Oba celky jsou v plném počtu.

50:35
    Hostující brankář si v pohodě poradil se střelou Čakajíka.

48:49
    Vyloučení na obou stranách. Za domácí je na trestnou lavici poslán Derner, za hosty Rapáč. Oba na dvě minuty za hrubost.

48:33
    Domácí jsou při chuti. Čuttovu ránu vyrazil golman hostů k Vlachovi, ale ten se k dorážce nedostal.

48:00
    Nejdříve Bárta a po nem ani Vantuch Francouze nepřekonali.

46:51
    Bílí Tygři využívají početní výhodu a snižují na rozdíl jedné branky. Po Čakajíkově nahrávce se z předbrankového prostoru prosazuje JAN VÍŠEK. Asistence: Martin Čakajík, Petr Nedvěd.

45:23
    Hosté jdou do oslabení. Vyloučen je Kousalík na dvě minuty za držení protihráče

44:06
    Černý s Frolíkem se nahrnuli do útočné třetiny a MARTIN FROLÍK se s trochou štěstí dokázal prosadit. Asistence: Jakub Černý.

43:39
    Roman Vlach ve velké šanci pálil z první, ale Francouz se stihl přesunout včas!

43:00
    Liberec dobře napadá, získává puk a usazuje se v útočné třetině.

42:30
    A opět Lukeš, tentokrát se pokoušel z téměř nemožného úhlu trefit prázdnou klec Tygrů. Minul.

Lukáš Šonský

Jan Hochman

Branky a nahrávky: 17. Bárta (Filippi, Šmíd), 47. Víšek (Čakajík, Nedvěd), 60. Šmíd (Dušek) - 11. Hanzl (Stříteský), 16. Martynek (Hanzl, Trávníček), 45. Frolík (Černý), 59. Majdan (Rapáč)

Bílí Tygři Liberec: Pinc (Vošvrda) – Čakajík, Šmíd, Výtisk, Derner, Čutta, Kajínek, Štich – Bárta, Dušek, Víšek, Špaček, Galamboš, R. Vlach, Kudrna, Filippi, J. Vlach, Vantuch, Bulíř, Krejčík, Nedvěd "C".
    HC VERVA Litvínov: Francouz (Franěk) – Zeman, Stříteský, Kousalík, Charousek, Posmyk, Gula, Sklenička – Trávníček, Pšurný "C", Lukeš, J. Černý, Hübl, Martynek, Kubinčák, Jurčík, Majdan, Martin Frolík, Hanzl, Rapáč.

Rozhodčí: Smitka, Kalivoda – Hejl, Horinek.