Moser Medical Graz 99ers – Znojmo 3:0 (kon.)
Moser Medical Graz 99ers
3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Neděle 18.11.2012, 17:30 • Eisstadion Graz Liebenau • bet-at-home ICE Hockey League

60:00
    Konec zápasu. (19:45:05)

58:00
    Utkání se spíše dohrává, Znojmo se do útoku vyloženě nehrne.

50:39
    Shodně vyloučeni osobními tresty Henry (ZNO) a Lefebvre (GRA) na pět minur za hrubost.

48:00
    Oraze málem zvýšil vedení domácích, z voleje ale trefil jen bleskurychle přesouvajícího se Kacetla.

44:35
    Wren je na ledě, Znojmo nevyužilo ani tuto přesilovku.

43:00
    Cloutier byl také zasažen do helmy, ale není to on, kdo by byl v nepořádku. Rozhodčí zastavil hru, aby mohla být opravena helma.

42:35
    Vyloučen Wren (GRA) - dvě minuty za sekání.

42:15
    Kacetl byl trefen do helmy. Zůstal chvíli ležet na zemi, ale zvedl se a pokračuje ve hře.

42:00
    Štach zkoušel Cloutierovu pozornost dobrou střelou, domácí gólman odolal.

40:01

Střely na branku po 2. třetině: 10 - 11.

Hosté stále hledají recept na Graz, v zápase nejen, že nevyhrávají, ale po čtyřiceti minutách ještě ani neskórovali.

40:00

39:30
    Havlík stál sám před odkrytou bránou, ale vystřelil skoro metr vedle!

38:52
    Graz v plném počtu.

37:52
    Shodně vyloučeni Reinthaler (GRA) - dvě minuty za hákování a Jarůšek (ZNO) - dvě minuty za držení hole. Pokračuje se 4/5.

36:52
    Vyloučen Van Ballegooie (GRA) - za kopnutí puku do brány.

35:00
    Znojmo nedokázalo využít své šance, korunované tyčkou Whartona!

Vojta Pojer

Branky a nahrávky: 6. Jarrett (van Ballegooie, Day), 9. Iberer (Scalzo, Frischmon), 25. Labelle (Latendresse, Oraze)

Moser Medical Graz 99ers: Cloutier (Stefaniszin) – Jarrett, van Ballegooie, Reinthaler, Lannon, Oraze, Scalzo, Lembacher – Latendresse, Day, Labelle – Iberer, Wren, Daoust – Lefebvre, Frischmon, Ganahl – Holst, Moderer, Zusevics.
    HC LERAM Orli Znojmo: Kacetl (Landsman) – Pláněk, Wharton, Henry, Sova, Stehlík, Štach, Bořuta, Škadra – Jarůšek, Fiala, Strömberg – Bickell, Pucher, Havlík – Uram, Beroun, Šeda – Lattner, Bartoš, Beránek.

Rozhodčí: Dremelj, Fajdiga (oba SLO) – Ettlmayr, Trattnig (oba AUT)