Omsk – Jekatěrinburg 3:0 (kon.) | Barys – Magnitogorsk 3:5 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 2:1 (po pr.)
N.Novgorod – HC Slovan 3:2 (po s.n.) | Čerepovec – Petrohrad 4:3 (po s.n.) | Jaroslavl – CSKA Moskva 3:2 (kon.)
Mytišči – Lev 2:1 (kon.) | Spartak Moskva – Nižněkamsk 2:1 (kon.) | Minsk – Dynamo Moskva 2:3 (po pr.)
Doněck – Kazaň 3:2 (po pr.)
Jugra Chanty-Mansijsk
2:1 (0:0, 1:0, 0:1)
Traktor Čeljabinsk
Neděle 18.11.2012, 12:00KHL

To je pro dnešek vše, přeji hezký zbytek dne. (14:19:43)

Marek Trončinský rozhodl o výhře domácí Jugry, která si tak připisuje důležité třetí vítězství v řadě a naopak kazí vítěznou šňůru hostům.

61:29
    Tým Jugra právě vstřelil branku!
    Ve druhé minutě prodloužení nakonec rozhoduje o výhře domácího celku MAREK TRONČINSKÝ. Asistence: Igor Magogin.

60:01

Ve třetí třetině jsme viděli také jednu branku a tentokráte na straně hostí, takže za stavu 1:1 půjdeme do prodloužení. Hosté nakonec ani dnes, dvanáctý zápas v řadě neodejdou z utkání bez bodu.

60:00

56:59
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Hostům se nakonec podařilo vyrovnat. Postaral se o to svou trefou JEVGENIJ KATIČEV. Asistence: Dmitrij Rjabikin.

56:05
    Domácí celek vyměnil brankáře, ale po necelé minutě se Galajša vrátil na střídačku a místo v brance zaujmul znovu Birjukov.

52:45
    Hra je poměrně vyrovnaná a domácí stále drží nejtěsnější vedení 1:0.

40:01

Třetí dějství začne přibližně ve 13:37.

Druhá třetina je za námi. V ní se hra obou družstvem zrychlila a viděli jsme už útočnější hokej a mimo jiné také branku domácího mužstva, které tak po dvou třetinách vede nad vedoucím mužstvem tabulky Východní konference 1:0.

40:00

39:01
    Začíná poslední minuta druhé třetiny.

37:55
    Hosté zakládají útok, ale hra je přerušena.

36:35
    Hra se trošku uklidnila, ve středním pásmu se bojuje o puk.

35:05
    Hosté se teď bránili nátlaku Jugry a teď prozměnu útočí Traktor.

33:50
    Domácí vyhazují, ale není to zakázané uvolnění.

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 27. Bočarov (Buljanskij), 62. Trončinský (Magogin) - 57. Katičev (Rjabikin)

Jugra Chanty-Mansijsk: Birjukov (Galajša) - Grebeškov, Starosta, Pepeljajev, Trončinský, Lekomcev, Ibragimov, Ďjakov - Fjodorov, But, Kuzmin - Skorochodov, Sitnikov, Magogin - Altarjov, Videll, Demagin - Buljanskij, Krysanov, Jacenko - Bočarov.
    Traktor Čeljabinsk: Garnett (Mezin) - Quint, Razin, Šinin, Vasilčenko, Rjabikin, Katičev, Gorečišnikov - Čistov, Bulis, Kuzněcov - Kontiola, Jakutsenja, A. Kosticyn - Dugin, Panov, Antipov - Popov, Glinkin, Čerkašov - Karpov.

Rozhodčí: Karabanov, Čerenkov - Kučava, Novikov