Liberec – Litvínov 3:4 (kon.) | Pardubice – Vítkovice 1:2 (kon.) | Sparta – Slavia 2:4 (kon.)
Kladno – Zlín 1:4 (kon.) | Motor ČB – Třinec 3:1 (kon.) | Chomutov – Plzeň 2:3 (po s.n.)
Rytíři Kladno
1:4 (0:2, 1:0, 0:2)
Berani Zlín
Neděle 18.11.2012, 17:30 • Městský zimní stadion, Kladno • Tipsport extraliga

Zásahy brankářů: Jan Chábera (KLA) 8 - Jakub Sedláček (ZLN) 13.

Hráči zápasu: Jiří Bicek (KLA) - Antonín Honejsek (ZLN).

Zlín potvrdil velkou formu z venkovních zápasů a dnes vyhrál poosmé v řadě. Kladno naopak potřetí v řadě padlo, tentokráte ale skončilo úplně bez bodu. Ode mne to je pro dnešek vše, z dalšího domácího zápasu Kladna se přihlásíme až příští pátek, kdy přijede Plzeň a nuda to rozhodně nebude. (19:51:28)

60:00

59:52
    Sedláček si dal ještě málem vlastní gól, dobře to udělal Plekanec, ale Kladnu dnes prostě není přáno.

59:40
    Už se dohrává.

59:12
    Možná poslední icing dnešního zápasu.

58:00
    Přihrávka rukou, dvě minuty do konce. Fanoušci odcházejí, zřejmě se ještě chtějí dodívat na Davis Cup, který pro Českou republiku vypadá mnohem nadějněji.

56:30
    Zlín právě vstřelil branku!
    Ševci přetavili v gól přesilovou hru a nejspíš definitivně rozhodli o exportu bodů. Tesaříkovu střelu od modré vyrazil Chábera jen před ANTONÍNA HONEJSKA, který jednoduše zkompletoval hattrick. Asistence: Radim Tesařík, Ondřej Veselý.

55:55
    Libor Procházka (KLA) dostává dvě minuty za sekání, teď to s ambicemi Kladna nevypadá zrovna dobře.

55:26
    Kubiš teď zazdil slibnou příležitost, Kladno je kompletní.

54:46
    Veselý dorážel střelu Tesaříka. Poté se k ráně dostal ještě Honejsek, Chábera drží Kladnu naději.

54:05
    Honejsek si šel pro hattrick, Chábera byl proti.

53:26
    Marek Židlický (KLA) dostává dvě minuty za hrubost. Chvíli před tím tečoval Plekanec střelu Jágra, ale těsně mimo. Poté už jen nevěřícně zakroutil hlavou.

53:06
    Dragounovo nahození se odrazilo k Látalovi, který trefil Sedláčka. Domácím dnes chybí i trocha štěstí.

51:22
    Hamrlík si málem dopravil puk do vlastní branky, ale Sedláček nechal beton přilepen na ledě a to se vyplatilo.

50:38
    Holíkovu střelu chytá Chábera, Kladno je jako opařené a přes výborně bránící hosty to bude mít hodně těžké.

48:07
    Nedáš-dostaneš. Kladno tlačilo od začátku třetiny, nedalo branku a tak pyká. A to po celkem jednoduché akci. Šenkeřík zpoza branky oslovil PAVLA KUBIŠE a ten z brankoviště jen usměrnil na přední tyč. Asistence: Petr Šenkeřík.

47:08

46:58
    Bicek na brankovišti nedokázal překonat Sedláčka, to jsou velké šance Kladna.

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 29. Hlaváč (Bicek) - 15. Honejsek (Tesařík, Čajánek), 18. Honejsek (Veselý), 49. Kubiš (Šenkeřík), 57. Honejsek (Tesařík, Veselý)

Rytíři Kladno: Chábera (Cikánek) - Židlický, Černošek, Procházka, Piskáček, Kameš, Majeský, Doudera - Jágr, Plekanec, Tlustý - Bicek, Patera, Hlaváč - Kuchejda, Dragoun, Kuchler - Eberle, Lukáč, Látal - Melka.
    Berani Zlín: Sedláček (Horčička) - Hamrlík, Linhart, Tesařík, Horák, Šenkeřík, Řezníček, Urbanec - Balaštík, Leška, Köhler - Honejsek, Čajánek, Veselý - Ondráček, Holík, Kubiš - Okál, Melenovský, Čech.

Rozhodčí: Šindler, Brüggemann (GER) - Bádal, Pouzar