Lipt. Mikuláš – Trnava 2:1 (kon.) | Spišská N. Ves – Topoľčany 6:2 (kon.) | Prešov – Trebišov 7:1 (kon.)
Pov. Bystrica – Senica 2:4 (kon.) | Detva – Michalovce 3:5 (kon.) | Bardejov – Prievidza 4:5 (kon.)
HK Bardejov
4:5 (1:2, 1:3, 2:0)
MšHK Prievidza
sk Neděle 18.11.2012, 17:301. liga (SR)

Ďakujeme za pozornosť, dovidenia. (19:41:31)

Tak napokon si hostia udržali vedenie a z Bardejova si odviezli všetky tri body.

60:00

58:20
    Bardejov dal gól!
    Rozdiel je už len jedengólový! Gól zaznamenal TOMÁŠ HRIČINA. Podarí sa domácim ešte vyrovnať? Ostáva ešte 100 sekúnd!
    Asistencia: Martin Hajník.

53:44
    Vylúčenie na strane Bardejova - Tomáš Hričina dostal dve minúty za filmovanie.

49:59
    Marek Mondel odchádza na trestnú lavicu po tom, čo bodol súpera.

47:28
    Domácim sa opäť podarilo znížiť, rozdiel je teraz dvojgólový. Autorom gólu je ĽUBOMÍR SABOL, ktorý si pripísal druhý presný zásah. Asistencie: Alexander Valentín, Tomáš Hričina.

46:21
    Ďalšie vylúčenie na strane hostí - Marek Tonhauser - menší trest za podrazenie.

44:52
    Dávid Jaško dostáva 2+10 za bodnutie!

40:01
    Začala tretia tretina.

Úvodné zostavy:

HC 46 Bardejov: Marton - Valentín, Krčula, Tkáč, Hoďa, Bochňa, A. Šimo - Stríž, Halás, Belušár, Dancsák, Hajnik, Sabol, Valchaŕ, Hričina, Nagy, Piatak, Mihalič, Knap

MšHK Prievidza: Belák - Bátora, K. Šimo, Majer, Tonhauser, Beláň, Jaško - Kerata, Jasinský, Viedenský, Hús, Holúbek, Raček, Jonák, Kováč, Mach, Mendel

Rozhodcovia: Sýkora - Gavalier, Bednár.

V druhej tretine sa nám roztrhlo vrece s gólmi. Najprv Jonák zaznamenal dva presné zásahy v priebehu troch minút. Potom síce Sabol znížil, no hostia v 29. minúte navýšili stav stretnutia na 2:5. Tretia tretina začne zhruba o 19:07.

40:00
    Druhá tretina skončila.

35:17
    Obojstranné vylúčenie - na strane Bardejova to je Tomáš Stríž, menší trest za údery, na strane Prievidze Marek Tonhauser - dve minúty za držanie.

23:54
    Prievidza dala gól!
    MILAN JONÁK pridáva ďalší gól! Asistencie si pripisujú Marek Mondel a Ivan Raček.

28:50
    MšHK využíva presilovú hru! RAMON KERATA je autorom piateho gólu Prievidze. Asistencie: Roman Hús, Igor Bátora.

27:53
    Domáci budú hrať oslabenie, na trestnú lavicu putuje Martin Krčula - menší trest za seknutie.

26:16
    Domáci znižujú! O kontaktný gól sa postaral ĽUBOMÍR SABOL. Podarí sa Bardejovu otočiť nepriaznivý stav podobne ako v prvej tretine Prievidzi? Asistencie: Igor Halás, Tomáš Hričina.

20:48
    A hosťom sa opäť podarilo vsietiť gól a navýšiť stav už na 3:1 z ich pohľadu! Gól číslo tri do siete Bardejova pridal MILAN JONÁK, asistoval mu Kristián Šimo.