Hr. Králové – Litoměřice 3:2 (kon.) | Šumperk – Most 4:3 (po s.n.) | Benátky n/J – Havlíčkův Brod 3:4 (kon.)
Kadaň – Beroun 4:0 (kon.) | Jihlava – Písek 2:3 (po pr.) | Třebíč – Mladá Boleslav 6:3 (kon.)
Ústí n/L – Olomouc 1:4 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
HC Stadion Litoměřice
Sobota 15.12.2012, 17:001. liga (ČR)

56:17
    No a Litoměřice mají dokonalou šanci na vyrovnání! Domácí kapitán Martin Vágner si odsedí menší trest za podražení a Hradec zažije krušné dvě minuty, pokud tedy neinkasuje.

53:24
    Ve třiapadesáté minutě přichází první vyloučení Litoměřických. Hradecký odchovanec Daniel Sobotka se provinil držením protihráče v ten nejméně vhodný moment.

37:50
    A hosté budou mít dobrou příležitost ke snížení. Patrik Moskal dostává dvě minuty za podražení.

03:50
    Nicméně zase následuje hradecké vyloučení. Vít Budínský - 2 minuty za hákování.

00:51
    Hosté však budou mít možnost početní výhody. Martin Šagát - 2 minuty za hákování.

Martin Voltr

Martin Doležal

Branky a nahrávky: 1. Moskal (Čáp, Tvrdík), 3. Šagát (Brož), 30. Brož (Říha) - 11. Cingel (Kříž), 41. Rudovský (Kloz, Novák)

Královští lvi Hradec Králové: Čech (F. Luňák) – Karlíček, Roupec, Vágner "C", Čáp, Vobořil, Hendrich, Klement – Budínský, Mikeska, Haluza – Švagrovský, Tvrdík, Moskal – Šagát, Brož, Říha – Valášek, Macháň, Kubica – Půlpán. Trenér: Martin Hosták.
    HC Stadion Litoměřice: Přikryl (Brýl) – Evan, Martinka, Sobotka, Kříž "C", Žovinec, Drábek, Veselý – Novák, Kloz, Rudovský – Žálčík, L. Luňák, Cingel – Antončík, Rubeš, Gerhát – Kafan. Trenéři: Milan Vrzal, Daniel Tvrzník.

Rozhodčí: Přikryl – Svoboda, Čížek.