Hr. Králové – Litoměřice 3:2 (kon.) | Šumperk – Most 4:3 (po s.n.) | Benátky n/J – Havlíčkův Brod 3:4 (kon.)
Kadaň – Beroun 4:0 (kon.) | Jihlava – Písek 2:3 (po pr.) | Třebíč – Mladá Boleslav 6:3 (kon.)
Ústí n/L – Olomouc 1:4 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:3 (1:1, 0:0, 1:1 - 0:1)
IHC Králové Písek
Sobota 15.12.2012, 17:30 • Horácký zimní stadion Jihlava • 1. liga (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

V dnešním utkání hostí domácí Dukla Jihlava soupeře z Písku. Jihlavští si budou chtít udobřit své fanoušky a znovu se přiblížit špičce tabulky. Hosté jsou aktuálně poslední a mohou tápající Jihlavu překvapit. Jak utkání skončí se dozvíte v našem on-line přenosu.

HC Dukla Jihlava: Novotný (Rittich) - Drtina, Jícha, Dobrovolný, Jaroš, Ficenc, Kolafa, Štebih - Velecký, Hubáček, Prokš, Polcar, Filip, Maliník, Krupka, Pometlo, Pekárek, Čachotský, Malec, Jeslínek, Hodek

IHC Písek: Halmoši (Škuta) - Drtil, Heřman, Dvořák, Boháč, Jirků, Kříž, Semrád, Makovský - Polodna, Vlček, Sedláček, Kučera, Vaniš, Rod, Marek, Šperger, Kubeš, Ferebauer, Heřman, Petruška

Rozhodčí: Humpolíček - Kašík, Wesley.

00:01

00:19
    Filip využil zaváhání hostující obrany a zjevil se úplně sám před Halmošim, ten jeho střelu dokázal vyrazit do rohu.

01:34
    Jihlava na svého soupeře vlétla raketovým způsobem. Halmoši neví, kde mu hlava stojí.

02:50
    Jihlava stále před Halmošim. Hostům se nedaří vyvézt puk z obranného pásma.

03:25
    Heřman poprvé otestoval pozornost Novotného, z jeho střelou přes obránce však neměl domácí strážce svatyně žádný problém.

05:04
    Písek se osvobozuje jen za cenu zakázaného uvolnění.

06:57
    Na ledě je spousta nepřesností, ani jeden z týmů nedokáže vážněji ohrozit brankáře.

08:52
    Fanoušků je dnes na zimním stadionu pramálo. Ani oni však moc pohledných akcí sledovat nemohou.

09:43
    Písek právě vstřelil branku!
    Po skrumáži před Novotným dorazil puk do sítě TOMÁŠ ROD. Asistence: Jakub Makovský, Zdeněk Šperger.

11:46
    Aktivita Jihlavy postupem času uvadá.

12:29
    Dukla právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno. MICHAL JESLÍNEK dostal rychlou přihrávku po buly a o pravou tyč poslal puk do branky. Asistence: Marek Prokš, Martin Filip.

14:22
    Před dotírajícím Veleckým Halmoši raději přikryl kotouč. Vhazovat se bude po jeho pravici.

15:33
    Jihlava v zámku před Halmošim. Domácí borci však puk honí spíše po rozích.

16:42
    Čachotský zkoušel pálit od mantinelu, jeho střela však mířila jen nad branku.

18:37
    Písečtí se tlačili dopředu, jejich rychlý protiútok však zmařila nepřesná přihrávka.

20:00

První dějství skončila zaslouženou remízou 1:1. Fanoušci dnes příliš pohledný hokej nevidí, doufejme, že pokračování hry přinese více hokejovosti.

20:01

21:24
    Hodek střelou tahem zkoušel pozornost Halmošiho, ten dokázal lapačkou usměrnit puk mimo tři tyče.

22:17
    Vlček zavezl puk do útočného pásma.a z pvní vypálil. Novotný neměl s jeho střelou žádný problém.

24:56
    První vyloučený je Lukáš Kříž (PIS) - 2 minuty - sekání.

25:42
    Polodna postupoval úplně sám na Novotného, jeho střela však skončila metr nad brankou.

25:42
    Síly na ledě se srovnávají - Tomáš Ficenc (JIH) - 2 minuty - podražení.

26:23
    Po prvním vyloučení jakoby se rozhodčí rozhodl, že další bude rozdávat jako na běžícím páse. Tentokráte je potrestán Martin Semrád (PIS) - 2 minuty - podražení.

26:56
    Hosté ve čtyřech.

27:42
    Jihlava v plném počtu. Začíná krátká přesilová hra domácích.

28:23
    Oba týmy v plném počtu.

29:58
    Za příliš mnoho hráčů na ledě je potrestána hráčská lavice Písku. Dvouminutová početní výhoda pro Jihlavu.

30:17
    Drtinova bomba od modré skončila v lapačce Halmošiho.

30:33
    Další tvrdý projektil z hole Drtiny, puk opět skončil u Halmošiho.

31:58

32:47
    Filip geniálně našel mezi kruhy Prokše, jeho bomba z první trefila Halmošiho do hrudi.

35:25
    Oba týmy hrají opatrně, ani jednomu se nedaří přejít útočnou modrou.

37:48
    Václav Jaroš (JIH) - 2 minuty - faul kolenem.

38:37
    Písku se přesilová hra vůbec nedaří.

39:48

40:00

Druhá třetina branku nepřinesla, stav je stále vyrovnaný 1:1. Kdo bude nakonec šťastnější? Dozvíte se v našem on-line přenose.

40:01

40:49
    Jihlava aktivnější, chce urvat všechny body.

42:45
    Tomáš Drtil (PIS) - 2 minuty - hákování.

43:17
    Jeslínek se na přihrávku Čachotského nedokázal uvolnit.

43:54
    Jihlavě se nedaří zavést kotouč do útočného pásma.

44:45

Dnešnímu utkání přihlíží 846 diváků.

45:42
    Kubeš dorážel před Novotným, nedokázal však přehodit jeho beton.

47:00
    K Hodkovi se dostal odražený puk, domácí forvard jej okamžitě poslal na Halmošiho. Ten však svůj tým stále drží.

47:55
    Martin Jícha (JIH) - 2 minuty - nedovolené bránění.

48:11
    Nahození MARTINA HEŘMANA srazil holení Ficenc přesně mezi betony Novotného. Bez asistence.

48:42
    Marek Prokš (JIH) - 2 minuty - vražení na hrazení.

49:35
    Písek před Novotného příliš netlačí.

50:25
    Při Novotném stáli všichni svatí. Vlček nejprve u jedné tyčky a následně u druhé tyčky neuspěl.

51:48
    Je vyrovnáno. DANIEL HODEK nadvakrát překonal Halmošiho. Asistence: Tomáš Kolafa.

52:07
    Radek Hubáček (JIH) - 2 minuty - sekání.

53:49

54:07

56:24
    Dominik Boháč (PIS) - 2 minuty hrubost. Jihlava má výbornou šanci na vstřelení vítězné branky.

56:42
    Před Veleckým zívala úplně prázdná branka. Domácímu střelci nakonec zablokoval hokejku obránce Písku.

57:00
    Písek vyhazuje.

57:47
    Jihlavší jsou zoufalí, Písek stále odolává.

58:03
    Hosté budou hrát 21 sekund oslabení 3 proti 5. Na lavici trestoměřičů odjel Zdeněk Šperger (PIS) na 2 minuty za podražení.

58:03
    Oddechový čas pro domácí.

58:22
    Martin Semrád (PIS) úmyslně zalehl puk před Halmošim a poputuje na trestnou lavici na 2 minuty za zdržování hry.

58:56
    Písek vyhazují přes celé kluziště.

59:37
    Jihlavští se snaží, ale Halmoši odolává. Zneškodnil 3 střely Hodka a 2 Kolafy.

59:54
    Daniel Hodek (JIH) - 2 minuty - podražení.

60:00

Po základní hrací době skončilo utkání remízovým stavem 2:2. Domácí mohli v závěru rozhodnout ve dvojnásobné početní výhodě, to se jim však nepodařilo, a tak utkání putuje do prodloužení.

60:01

60:24

61:43
    Čachotský se řítil sám proti jedinému obránci, v poslední chvíli však podklouzl.

61:54

61:59
    Stanislav Polodna (PIS) - 2 minuty - držení protihráče.

62:40
    Velecký to zkusil od modré, trefil jen výstroj před ním stojícího obránce.

63:21
    Velecký nepřesnou přihrávkou umožnil Písku vyhodit.

63:34
    Čachotský střílel do odkryté branky, Halmoši se neuvěřitelně dokázal přemístit.

63:59

64:17
    Rod postupoval sám na Novotného, v poslední chvíli se stačil vrátit Čachotský a vypíchl puk z jeho hole.

64:39
    Radek Hubáček (JIH) - 2 minuty - nedovolené bránění.

64:39
    Oddechový čas pro hosty.

64:53
    Boháč nechal vyniknout lapačku Novotného.

64:58
    Hosté nakonec šťastnou střelou ZDEŇKA ŠPERGERA dokázali urvat výhru. Asistence: Dominik Boháč, Stanislav Polodna.

Domácí odjíždí za pískotu fanoušků. To musí být trpké zklamání pro favorizovaný celek. Musíme však uznat, že Písek si dnes výhru zasloužil. Lví podíl na ní měl Dominik Halmoši. Z Horáckého zimního stadionu se s Vámi loučím a přeji krásný zbytek večera. (20:26:11)

Luboš Jaroš

Branky a nahrávky: 13. Jeslínek (Prokš, Filip), 52. Hodek (Kolafa) - 10. Rod (Makovský, Šperger), 49. M. Heřman, 65. Šperger (Boháč, Polodna)

HC Dukla Jihlava: Novotný (Rittich) - Ficenc, Dobrovolný, Kolafa, Jaroš, Jícha, Drtina, Štebih - Jeslínek, Filip, Prokš - Malec, Hubáček, Hodek - Pekárek, Maliník, Čachotský - Krupka, Pometlo, Polcar - Velecký
    IHC Králové Písek: Halmoši (Škuta) - Makovský, Drtil, Boháč, Dvořák, Semrád, Kříž, R. Heřman, Jirků - Rod, Šperger, M. Heřman - Ferebauer, Vlček, Polodna - Marek, Kučera, Vaniš - Sedláček, Kubeš, Petruška

Rozhodčí: Humpolíček - Kašík, Wesley